Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.738
Cevap
45
Favori
177.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

OFFICIAL COVER

Süper görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR
    Süper görünüyor.

Wallpaper'da gelmiş.

• Ben hala scorpion'un başrol oynadığı tps ve gow kalitesinde hayvan gibi uğraşılmış bir hack'n slash oyun bekliyorum Ed boon'dan

Ne olur yapın lan. Gözüm açık gidecek vallahi :((((((
  • o değil her seferinde scorpion sub zero yu şamarlamak zorunda mı
  • Twitter'dada bunu eleştirmişler Neden Scorpion Sub Zero diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen arkadaş ben de küçüklüğümden beri hep Scorpion'u kötü Sub-Zero'yu iyi karakter olarak düşünmüşümdür fakat her seferinde ağzını yüzünü parçalıyor Scorpion adamın. Kötüler kazanır sübliminalini mi veriyorlar anlamadım ki Tamam Scorpion'u da çok severim ama genelde iyi adamlar daha çok sevilir yani
  • Grafik boyle olacak falan demişsiniz :) Allah'tan adamlar açıkladı yayınlanan video sinematikten diye.

Tüm konsollara çıkıyor üstelik unreal engine 3 grafik beklentilerinizi düşük tutun derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alırım bi dal :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Grafik boyle olacak falan demişsiniz :) Allah'tan adamlar açıkladı yayınlanan video sinematikten diye.

Tüm konsollara çıkıyor üstelik unreal engine 3 grafik beklentilerinizi düşük tutun derim.

Hayır, UNREAL 4 ile geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 2 Haziran 2014; 23:00:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: songohan

Sorum gayet acikti, evet var yada hayir yok diyebilirdin. Ayrica sana senin verdigin cevabi zaten ben soyledim ve bunu soyleyip bu yorumu yapma da dedim.' Lutfen yanlis anlama tartismak amacinda degilim' de dedigim halde bu cevabi yazdin. kelimelerine dikkat et karsinda dalga gececegin cocuk yok. Forum da takiliyorsan adam gibi cevap vermeyi ogren. Simdi madem sen insanlari assagilamayi seviyorsun. bende mk hakkinda senin soyledigine yorum yapayim. sen bu cg trailerda ki gibi grafik ve oynanis bekliyorsan hele ki crossgen olan bir mk oyunundan bahsediyoruz. Bu grafigi ps4 cikaramaz demiyorum yine konuyu saptirip sacma cevap verme. Oyun dunyasin da senden bilgisizi ve kandirilacak baska kaz yoktur bu alem de.

Oyun dünyasındaki bilgimi Watch_dogs'u savunan bir adamla tartışmaya gerek dahi duymuyorum, hadi selametle

• Bakalım hangi karakterler dahil olacak oyuna. Kratos ve Fredy gibi süprizler olacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: songohan

quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

Grafikler aynen böyle olacak bence, pek zor bir şey değil. Bana görüntüler gameplay havası verdi açıkçası, ve öyle de olacağına eminim. Ubisoft değil bu adamlar, dediğini yapıyor

Hocam mk ile alakasi olmayan soru soracagim ubisoft E3 2012 de videoyu gosterdigi zaman bu video gercek zamanli oynanis videosu grafikler yeni nesilde aynen boyle cikacak diye birsey soyleyip hava atti mi? Bakin videodan zaten gameplay oldugu belli oluyordu solemelerine gerek yoktu gibi lutfen yorum yapmayin..ubi nin boyle bir aciklamasi var mi? Kaynak i alabilir miyim? Lutfen yanlis anlamayin inanin size denk geldim size sormak istedim. Amacim sizinle tartismak degil.

Hocam adam kumandayla oynadi oyunu daha ne yapsin,kumandayla sinematik oynayacak hali yok ya

• Ben bi garip oldum aga şimdi.Şurda 3 mü 4 sene öncemi ne 9.oyun cıksın dıye gunlerı sayardık sımdı 10 duyuruldu zaman hızlı geçiyor Şaka maka oyun trailerdaki gibi gerçekci bi gameplay e sahipse tadından yenmez.Karakterlerde bence 9.oyundakı karakterlerın hepsı olmalı yanına ek olarak bazı karakterler gelebilir.Hadi hayırlısı sımdıde 10.oyun için geri sayım başlasın
  • Yazıldımı bilmiyorum da Sub Zero gene dayak yiyen olmuş
  • Sırf mk9 için ps3 almıştım ps3 e cikcakmi acaba

• Tahin ile Pekmez , Karpuz ile peynir Ken ile Ryu GS ile FB ne ise "Scorpion & Sub Zero" da odur arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Video geldi arkadaşlar :)

hocam hangi filmmiş bu ya :D

• Oncelikle oyun ici grafigi olamaz onu soyliyeyim

Bu sefer sub zero scorpiondan iyi olmus sanirim, trailerde 4 5 sefer breaker yapti oyunda nah yapar bir roundda :) scorpionun speciallari bozmasalar yeter ama havada zincir atma fln gelmis tirt olacaga benziyor, ucan tekmeside special sanirim sub zeronun bir numarayi goremedik ama onun special moveslar zaten genelde dandik oluyor

Karakter tasarimlari gayet guzel, cevre etkilesimi guzeldi sub zeronun dala tutunup vurmasi fln guzel, injustice gibi olmasinda mk9a kostum saha degistirip sursunler piyasaya ona bile raziyim

• Subzero yine dayak yedi ya

Gameplay gibi yapmışlar videoyu, beklentiyi yükselttiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.