Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.738
Cevap
45
Favori
177.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Analogla değil, yön tuşları ile oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Analogla değil, yön tuşları ile oynayın.
    Yönle oynuyorum zaten hocam. Scorpionun zincirini atmaya çalışırken sürekli zıplıyor geriye ileriye takla atıyor. Mk9 u ps3 de oynamıştım orda çok rahat 12-13 hit yapabiliyodum istediğim tuşlar dışında bi tepki vermiyodu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Yönle oynuyorum zaten hocam. Scorpionun zincirini atmaya çalışırken sürekli zıplıyor geriye ileriye takla atıyor. Mk9 u ps3 de oynamıştım orda çok rahat 12-13 hit yapabiliyodum istediğim tuşlar dışında bi tepki vermiyodu

Alıntıları Göster
    Ok tuşlarının altında plastik butonlar var sizin ds4 te göremeyeceğiniz ya o kısımda bir arıza var ya da siz hızlı değilsiniz ikisinden biri buna bulunacak çözüm vs yok. Özellikle geri - ileri haretkerlerinde oyunda fazlasıyla hızlı olmanız gerek yoksa zıplar eğilir takla atar karakter. Ayrıca ne parmak ucuyla ne işaret parmağıyla ok tuşları kontrol edilir sol elinizin baş parmağıyla bütün hareketleri rahatlıkla yapabilirsiniz

• Online'da 200'e yakın karşılaşmam var ama hala 100 online karşılaşma trophysi açılmadı, benzer durumla karşılaşan var mı?

• Merhaba arkadaşlar ps4 aldım ben bu oyunu ama bazı karakterler kapalı size resim a
    t
    ı
    y
    orum bunu anlamadım ben benim aldığım oyun mk x ise neden xl yazıyor karakterler parayla

• Benim bildiğim mk xl karakterlerin tümü açık ama bende kapalı oyun kople yüklendi 44gb

• seko3455 S kullanıcısına yanıt
    Oyunun tamamının inmesini bekleyin.
  • Cevabın için teşekkğr ederim dostum ama hepsi indi başka bişey yapmam gerekiyormu mk X olan birisi varsa bu paylaştığım resimleri ondada varmı görsel olarak

Alırken XL mi aldın yoksa X mi? PS4 menüsünde oyunun simgesinde Options tuşuna bas. Sonra da Bilgi'ye bas. Oyunun tamamı inmediyse orada gözükür.
  • Oyunun görselinde Xl yazıyor yanında x yazıyor ama oyunun içine gidiğimde Xl yazıyor saçma sapan şey oyuncular gözüküyor ama kitli sağdan 5 soldan 5 karakter

Şu linkten bakınca "PS4 sisteminize indirin" mi diyor? Yoksa "Sepete Ekle" mi diyor? Oyunu satın alırken hangisini aldın?

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1018-CUSA03679_00-MORTALKOMBATXL00
  • Yok bu değil 84 tl olanı aldım ama oyun içinde xl yazıyor

O zaman olmaz ki.
  • Şimdi anlatmak istediğim şu ben youtubeden bakyım mesela adam mk x var açılışta oyunun içine girdiği zaman x yazıyor ama ben oyunuma gşrdiğim zaman xl yazıyor bak fotolar attım orada daha net anlaşılıyor

O belki XL'nin reklamını yapmak için öyle koymuşlardır. Senin o YouTube'daki izlediğin video eski olabilir. Normal X aldıysan XL'deki karakterler olmaz. Onlar ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Nisan 2020; 1:55:14 >
  • Bak şimdi oyunu bitirdim bir karakter açıldı shinnok. Acaba bir daha bitirsem diğer karakterler açılırmı :)

Shinnok normalde de oyunu bitirince açılıyor.
  • PS Plus için indirmeye açıldı...

-----

PlayStationtwitter
    “Charge the frontlines, hit the green, and enter the arena with October’s PlayStation Plus lineup, available starting today: https://t.co/aWYmUeySDc”
    https://twitter.com/PlayStation/status/1445410955202990086?s=20
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.