Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.738
Cevap
45
Favori
177.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen jenerasyonda Mortal Kombat (Bizim tabirimizle MK9) balı kaymağı yediler. Güzel oyun yaptılar bizde paramızla al Ed gardaş yi dedik. Yürüdü gitti : ) eleman haklarıdır. Daha güzellerini yapsınlar. Bir kere şahlandı oyun aynen devam etsin, kimse Sf kadar büyük oyuncu kitlesi beklemiyor 1996 ruhuda geri gelmeyecek ama en azından piyasadan silinmesinler. Biz hep destekleriz? Desteklemezmiyiz? yoksa :)
  • Daha alakasız bir müzik bulamazlarmış tebrik etmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Bu grafiklerle gelse, bu kamera açılarıyla falan. Düşündüm de.

Yeni nesile özel olursa gelir hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Daha alakasız bir müzik bulamazlarmış tebrik etmek lazım.

Whiz Khalifa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Eski nesile gelsin farketmez ama yeni nesil için farklı oyun yapabilirler EA'nin FIFA'da yaptığı gibi. Şu videoda ki grafikleri yakalamak, oynanışı yakalamak zor olmamalı artık.
  • Bu oyunun hakkını PS4 verir aga, NET.
  • Tırt bi cgi

• Abi neden her zaman trailerde benim adamim oluyo yaa :) saka maka cok fena heyecan yaptim. .e3 te oynanış gosterirmi acaba ne dersinis ?

• Trailer'da sub-zero ölüyor Halbuki iki tarafta ağır yaralı olarak son darbeler için birbirlerine koşarken bitmesi lazımdı kimin ölüp ölmeyeceğine oyuncular karar versin. Sub-zero'cular olarak birleşip tepkimizi koyalım olacak iş değil
  • Bu oyundan oldukça umutluyum enazından vs'de değil.
  • PC'ye de geliyormuş bu iyi oldu. Ayrıca trailerdan x-ray'lerin devam edeceği onun dışında dinamik bir oyanışa sahip olduğunu görüyoruz. Etraflı etkileşimi artıracaklar herhalde. Umarım mk9 gibi güzel bir oyun gelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Eski nesile gelsin farketmez ama yeni nesil için farklı oyun yapabilirler EA'nin FIFA'da yaptığı gibi. Şu videoda ki grafikleri yakalamak, oynanışı yakalamak zor olmamalı artık.

Videonun açıklama bölümünde "Fueled by next-gen technology" ibaresi var. 2015 çıkışlı olacağınıda düşünürsek Next-gen için tatmin edici bir görsellik olur. Görsellikten ziyade daha detaylı etkileşimler olur bence mesela sub-zero'nun odun parçasını buza çevirip vurduğunda o buz bilmem kaç parçaya bölünür o parçaların her birini detaylı görürsün vs... gibi şeyler. Tabi ışıklandırma-gölge ve kaplama farkları banko

• bende mortal kombat x tekken gibi bişey olucak sandım iyiki olmamış
  • Bu CGI video. burdan oyunda ki sadece cevreyle etkilesimin oldugunu, sub zeronun kendisine ozel karli arena oldugunu, scorpion un hava dada cift zincirli ok attigini, karakterlerdeki kiyafetlerin daha ayrintili olacagini, mk9 a gore vucuttaki kirilma (xray) ayrintisinin daha gercekci olacagini görebiliriz. Bu video ya bakarak oyun super olmus demek cok zor cunki bu tur videolar abarti gercekci animasyonla yapildigi icin(reklam) E3 te gameplay ini (combo ve dövüs sistemi) görmek lazim. Gelsin E3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songohan -- 2 Haziran 2014; 17:29:52 >
  • Fragaman gerçekten de çok heyecanlandırdı, merakla bekliyoruz.
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Geçen jenerasyonda Mortal Kombat (Bizim tabirimizle MK9) balı kaymağı yediler. Güzel oyun yaptılar bizde paramızla al Ed gardaş yi dedik. Yürüdü gitti : ) eleman haklarıdır. Daha güzellerini yapsınlar. Bir kere şahlandı oyun aynen devam etsin, kimse Sf kadar büyük oyuncu kitlesi beklemiyor 1996 ruhuda geri gelmeyecek ama en azından piyasadan silinmesinler. Biz hep destekleriz? Desteklemezmiyiz? yoksa :)

Mk9 gibi ozune sadik oyunlar yapsinlar herzaman destek oluruz..bu vs olaylarina girip oyunun yas sinirini 13 lere cekmesinler yeterki !!

• Ps4 konusu ama merak ettiğim için soruyorum Pc ye gelecek mi,bağzı sitelerde platformlar arasında şöyle yazıyor;

Mortal Kombat 10 has been listed for Amazon UK for PS4, Xbox One, PS3 and Xbox 360.
    Bağzısında şöyle ;

Amazon's UK storefront has posted listings of a "Mortal Kombat X" for PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One and PC platforms.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Daha alakasız bir müzik bulamazlarmış tebrik etmek lazım.

Whiz Khalifa

Wiz Khalifa oldugunu biliyorum, zaten Ed Boon fragman yayimlanmadan once paslasti kendisiyle ama bu oyuna hic yakismadigi gercegini degistirmez.

Bastan oyle karanlik buzlu ortami veriyorsun, Sub-Zero ve Scorpion gibi iki tane ikonik karakteri gosteriyorsun; kici kirik bir rapcinin muzigini koyuyorsun arkaplana..

Rezil bir secim

• Cgi falan değil gayet eminim bu konuda. Yeni nesil güçsüz diye diye suyunu cikardiniz, ufacık alanda kavga eden 2 karakter,8 sene sonra gelen teknoloji, yeni nesil ve hala bu grafiklere ulasilamayacak düşüncesi. Belkide en kotusune hazirliyorsunuz kendinizi bilemicem.

Edit:Evet mictim ama sorunu cross gen olmasına baglıyorum, bu grafikler bu nesilde mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Santos -- 2 Haziran 2014; 22:20:33 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.