Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.739
Cevap
45
Favori
177.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 bucuk gb indikten sonra mk xl baslat butonu aktif gorunuyordu hatta girip oynadim biraz , ama mesela sepette görünen satin aldigim ürünü kontrol ettigimde 40 gb görünüyor toplam boyut , yani oyun hem calisip hem de indirmeye devam ediyor olabilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 de oyun down bu şekılde oluyor, tum oyunlarda benı de ters köşe yapmıştı ilk aldığımda
  • Arkadaşlar mortal kombat xl store da 56 lira görünüyor. Buradan aldığımla kutulu oyun arasında bir fark var mı? Bir kez mi indirme hakkım oluyor yoksa cihazımı sıfırlarsam da tekrar indirip ücretsiz kurabiliyormuyum?
  • t@rik kullanıcısına yanıt
    Oyunu satın aldığın sürece ve satın aldığın hesabinin bilgilerini unutmadigin sürece o oyunun lisansını satın aldığın için istedin kadar sil , yükle hatta başkasına hesabını sat o yuklesin.

• t@rik kullanıcısına yanıt
    satın aldığın hesapla giriş yaptığın sürece istediğin kadar indirip oynayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki kutulu oyunla indirdiğimiz oyun arasında bir fark var mı? (Karakterler, salon v.b.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

Peki kutulu oyunla indirdiğimiz oyun arasında bir fark var mı? (Karakterler, salon v.b.)
    Ben kutulu almıştım sattım dijital aldım. Tamamen aynı oyun.

• Çok teşekkür ederim.
  • Oyunun şuan online durumu nasıl arkadaşlar.almak istiyorum ancak satan bulamadim.eger satmak isteyen olursa seç pri çift Hk olarak alabilirim.

• 9 da olduğu gibi bunda da arkadaşımla el vermeli bosslarla savaşma modu yok mu?
  • Arkadaslar, PS4 icin Mortal Kombat X mi alalim XL mi?
    ikinci el olarak ariyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Arkadaslar, PS4 icin Mortal Kombat X mi alalim XL mi?
    ikinci el olarak ariyorum
    Kesinlikle XL al 8-10 karekter fazla oluyor olmadığı zaman neden yok dersin sonra xl paketi alsan 50 liraya anca bulursun
  • Arkadaşlar forumdan başka sevdiğim güzide bir arkadaşım olan @BBeşiktaşk1903 ile oynuyoruz oyunu kendisi dinlene dinlene dövüyor beni sağolsun oyunda.

Beni ekleyebilirsiniz online için belki kendi aramızda bir şeyler falan yaparız psn id imzada
  • erron black ı memati baş mı canlandırmış acaba

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU]
  • Arkadaşlar ps4 e cd olarak alacağım ama dlc hediyeli olan cdlerde var ; normal xl de dlc kareketerleri olmuyormu ?
    Bilen var ise yardımını beklerim.
  • acemisiyiz,bir sorum olacak..xl ps4 te online ortamda herkesin kullandığı karakterlerin özellikleri eşit şartlarda mı yoksa özel vuruşları vs yapabilmek için kabiliyet dışında etkenler var mıdır? nefes bile aldırmadan sağlam sopa yüzünden sinirden insanın online giresi gelmiyor.. story mode veya diğer zımbırtılardan alınan puan kıl tüy şeyleri tamamlamakla alakası varmı online da oynadığınız karakterlere etkisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 16 Ocak 2019; 14:21:29 >
  • Konu hiç canlı değil en son 7 ay önce güncelliğini korumuş yazık. Arkadaşlar şenlensin biraz bu oyuna yeni başlayan bir sürü arkadaş var yardımcı olsanız mesela BENİM GİBİ HİÇ BİLMEYEN HATTA 2-3 KERE ANTREMAN YAPIP SOĞUMA RADDESİNE GELEN OYUNCULARA Bİ GÜZELLİK YAPSANIZ?

Gerçekten sorunumla ilgilenicek varsa yeşillendiriyorum burayı. Umarım bi babayiğit çıkarda enine boyuna bana yardımlarını taktiklerini verir

Sorunuma gelicek olursak;

18 ocakta oyunu satın aldım. Oyuna girdim 2 gündür sadece tutorial modunu oynadım her oyunda yaptığım gibi. Bu benim ps4 de oynadığım ilk dövüş oyunu bu arada. Daha önceden MK9 u bilgisayardan oynuyordum.

Arkadaşlar sorunum şu ki daha 2-3 günde oyundan soğumaya başladım. Daha hiç dövüşmedim hikaye modunu vs falan hiç girmedim sadece tutorialı OYNAMAYA ÇALIŞTIM VE ÇIKTIM.

Beni sinirlendiren olay soldaki ok tuşları var ya hareket tuşları. Ben basmak istediğim zaman çok amacı dışında birşeyler yapıyor ve delirme noktasına geldim. Mesela scorpionum sağ sol kare yapıp zincir atıcam. Sağ sol tuşlarına basarken zıplayıp takla atıyor yok eğiliyor yok başka bişeyler yapıyor yani sağ sola bastığımda İstediğim movementi alamıyorum. Halbuki parmaklarımda küçüktür bide daha sonra işaret ve orta parmağımla oynayım soldaki tuşları sağdakiler ise standart bıraktım fakat yok yine olmadı. Tırnağımın ucuyla bassam bile çapraz hareketleri alıyor yok takla atıyor yok eğiliyor falan oyunda istediğim hiç bi komboyu yapamadım. Çünkü lanet olası kolun ok tuşları bir bütün bağımsız değiller, aşağı oka bastığınızda diğer 3 tuş birazda olsun havaya kalkıyor biliyorsunuz

Özetle ben nasıl bu ok tuşlarına adam akıllı basabilcem istediklermin dışında bi yön hareketi almamasını sağlayacağım ?

İnanın kaç yıllık şu oyun ve konsol hayatımda ilk kez bi oyun yüzünden soğudum herşeyden. İlk kez bi oyunu beceremiyorum yani. Yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 22 Ocak 2019; 2:29:38 >

• YuRYTR kullanıcısına yanıt
    sakın almayın mk 11 nisanda çıkıyor eskisine para vermeyin
  • Bu konu ölmüş rezalet olmuş. Mesajlar yazıldıkça yazılmış harıl harıl cevaplar verilmiş bi işimiz düştü konu sahibide dahil olmak üzere kimseden tık yok. Knight online bölümüne bile konu açsam mesaj yazsam kaç sene önce bitmiş oyun ama anında cevap gelir insanlardan.

Yazıklar olsun. Oyunu indirdik başlayalım dedik bi taktik istedik kimse umursamamış

• mk 11 degil mk 128 i bedava verseler almam bi daha boyle biseyi..en basta o goro ve ferra torr denen pislik karakterleri resmen oynarken eglenme.nefretin kabarsin istercesine yapimcilarinin kendi egolari tatmin olsun diye koymuslar adeta..nedir bu oyunlaridaki bu kasmalar,uyuz edici doz cozemiyorum,oyun laa oyun eglenicez..neymis combo yapacakmisim seksen tane tuşa arka arkaya ezberlicem basicam da bilmem ne..hazzz ordann...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 1 Şubat 2019; 20:5:25 >
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.