Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT XL [PS4 ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.738
Cevap
45
Favori
177.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Teşekkür ederim hocam, oyunu denedim de hareketleri öğrenmek baya zaman alacak gibi
    MK ile yeni mi tanışıyorsun bilmiyorum ama yeni tanıştıysan büyük bir eksiklik senin için.Ben kendimden örnek vereyim.Benim bütün çocukluğum MK, Diablo gibi efsaneleşmiş oyunlarla geçti.Belki yaşın küçüktür ama yaşın 30 a yakın yada 30 un üstündeyse nasıl böyle bir oyunu kaçırdığını merak ediyorum
  • Hepsini olmasa bile daha önceki serileri oynadım, hareketleri ezberlemiş değilim, alışması zaman alacağından bahsettim.
    Yaş önemli değil ama hiçbir oyun zaman kaybı olmasının dışında eksiklik vs değildir. Hiç oyunda oynamasan hiçbirşeyi kaybetmediğin gibi pek çok kazanımın da olur, benim görüşüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hepsini olmasa bile daha önceki serileri oynadım, hareketleri ezberlemiş değilim, alışması zaman alacağından bahsettim.
    Yaş önemli değil ama hiçbir oyun zaman kaybı olmasının dışında eksiklik vs değildir. Hiç oyunda oynamasan hiçbirşeyi kaybetmediğin gibi pek çok kazanımın da olur, benim görüşüm.
    zaman kaybı pek değil.Bence en güvenli ve sayılı etkinliklerden biri, özellikle gençler için, yaş büyüyünce zaman kalmıyor zaten.Sokakta türlü pislik, kötülük var.1 2 tane kafadar arkadaş toplanıp etkinlik yapıyor.Onun için dedim.İnsan okuli iş dışında birşeyler ister her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 16 Mayıs 2018; 13:33:1 >

• Arkadaşlar Mortal Kombat XL Türkçe mi?
  • t@rik kullanıcısına yanıt
    Hayır değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS Store da şu anda 51 TL fiyatı. Bunu indirsem oynarken internet bağlantısına ihtiyacım var mı? Birde süresi olur mu buradan aldığımda? Plus üyelik gerekir mi? Biraz acemiyiz soruları idare edin .
    Nerede 51 TL? Ben indirim görmüyorum store bakınca

• https://forum.donanimhaber.com/ps-store-indirimleri-ana-konu--102459290

Konunun ilk başında yazıyor, storedan bakmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Orada yazan fiyatlar oyunların şu ana kadar indirimlerde görmüş oldukları en düşük fiyatlar, MK XL şu an indirimde değil, Temmuz ayı gibi yaz indirimlerinde fiyatı düşebilir.

• merhaba ıyı forumlar,
    mk9'u beğenerek pc de oynamıstım sımdı mk10 ps4 de oynamak nasip olacak. Oyunu ikinci el olarak kutulu satın aldım kutu içerisinde ki kod ile karekter açılıyor sanırım bu kod kullanılmış ise tekrardan kullanılır mı acaba ve başka önerileriniz var ise yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: en_x

merhaba ıyı forumlar,
    mk9'u beğenerek pc de oynamıstım sımdı mk10 ps4 de oynamak nasip olacak. Oyunu ikinci el olarak kutulu satın aldım kutu içerisinde ki kod ile karekter açılıyor sanırım bu kod kullanılmış ise tekrardan kullanılır mı acaba ve başka önerileriniz var ise yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler
    Tekrar kullanamazsın. Psn store dan satın alabilirsin karakterleri.
  • Yapma beee yaptığımız iş küllün zarar oldu desene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en_x kullanıcısına yanıt
    Kutuluda Goro kodu geliyor olması lazım, daha önce kullanılmışsa tekrar kullanamazsın fakat oyunun 2. bölge ise şu an TR PS Storeda XL Pack %60 indirimle 29,59 TL, bunu alarak Goro dahil 9 dlc karakterİne sahip olabilirsin

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Xl paketi eksiksiz gelmiş goro var sadece iki tane karekterin kostümü için kod imiş

Dün Bi göz attım kafama bazı hususlar takıldı

L1 ile globalwar bölümünde neler oluyor anlamadım onun mantığını

Krypt bölümünde ki karekter itemlerinin hepsini topladım ayrıca coin ile açılan sandıkların ve heykel vs lerin bir kısmını topladım store da 23 TL ye krypt bölümünde ki tüm sandıkları açın diyor bu ödeme yapılınca coin ile açılan sandıklarda ki özellikleri mi açıyoruz

• en_x kullanıcısına yanıt
    Bence Krypt için para vermene gerek yok. Kendin açabilirsin.
  • Arkadaşlar koinsler nasıl birikir ? Towers ve online rankech maçlardaki az az birikiyor. Hikaye modu bittğinde epey vermişti ve mezarlıkta harcamıştım ? En kısa sürede nasıl biriktiririz, tekrar hikaye modu oynarsam aynı koinsi alır mıyım? Bir de revenant karakterleri nasıl açabiliyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 9 Haziran 2018; 21:5:44 >
  • Merhaba arkadaşlar mk da Online kapışalım psn adresim : Nightblue3291

• hangi karakterler, kaç karakter var? ben yanlış hatırlamıyorsam x i almıştım fi tarihinde 5 6 karakter vardı sadece.
  • Arkadaslar merhaba ps4 aldim yeni, ve mk xl indirdim 56 tl idi indirimde ancak oyunu satin almadan once yaklasik 40 gb yaziyorken indirme ekranina bakinca sadece 6bucuk gb yaziyor, oyun indi bakiyorum ancak icinde modlar karakterler filan kapali sanki demo gibi cok kısıtlı gibi görünüyor ,bilen varsa yardimci olsun lütfen, yoksa 56 liram bosa mi gitti acaba :(

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizharflik

Arkadaslar merhaba ps4 aldim yeni, ve mk xl indirdim 56 tl idi indirimde ancak oyunu satin almadan once yaklasik 40 gb yaziyorken indirme ekranina bakinca sadece 6bucuk gb yaziyor, oyun indi bakiyorum ancak icinde modlar karakterler filan kapali sanki demo gibi cok kısıtlı gibi görünüyor ,bilen varsa yardimci olsun lütfen, yoksa 56 liram bosa mi gitti acaba :(
    Uygulamayı çalıştırmak için indirilen kısımdır büyük ihtimalle, indirme işlemi devam ediyor mu yoksa 6.5 gb indirip durdu mu?

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.