Binbaşı
09 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir...
Arkadaşlar PTTCELL'e geçtik ancak telefonun şarjını çabuk bitiriyor. Aynı telefonla avea kullanıyorum 6-7 gün giderken PTTCELL ile 1 gün gidiyor. Hem telefonu denedim hem de yedek kart alarak cim kartı denedim ancak sorun devam ediyor. Ayarlarından bir şeyin açık olduğunu düşünüyorum ancak neden yapar nereden düzelir bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar oğlumun sünnet mevlidi için aşağıda linkini verdiğim ürünü görmeden almak istemiyorum. Ancak firma numuneyi kargo ile gönderemeyeceğini ancak buradan birinin gelip alabileceğini söyledi. Linkteki ürünü alıp bana PTT kargo ile gönderebilecek bir hayır sever arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.elmassekerleme.com/p/Lafzi-Siyah-Mevlut-Sekeri-Kulahi-49
Arkadaşlar merhaba. Sorum çok basit; telefonuma gelen mesajları internetten görmek istiyorum. Telefon kullanmak yasak olduğu için. Nasıl yapabilirim. Teşekkürler...
Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Aşağıda linklerini verdiğim televizyonlardan birini almak istiyorum. Araştırmalarım sonucunda belirttiğim 3 modelden biri benim beklentilerimi karşılayacak diye düşünüyorum. Beklentilerim ve kullanacağım alanları belirtmek istiyorum.

Evimde şu anda Digiturk normal uydu cihazı kullanıyorum. En büyük keyif aldığım şey ise kendi evimde FENERBAHÇE maçlarını izlemek. Yani genelleme yapacak olursak alacağım televizyonda futbol izleyeceğim.

Her ne kadar şu anda SD yayın izliyorsam da, Digiturkun önümüzdeki yıl tekrar futbol ihalesini alması halince %80 ihtimalle Digiturk PLUS' a yani HD yayına geçmeyi planlıyorum.

Ayrıca %25 ihtimalde olsa SD yayın yapan sıradan bir Receiver kullanma ihtimalimde var.

Kesin olarak evde film izlemeyi sevmiyorum, tercih etmiyorum. Bu nedenle evimde bulunan sıradan bir DVD oynatıcıyla 4-5 yıl daha idare edebileceğimi düşünüyorum.

Salonum yeterince alana sahip olmakla birlikte 42" den büyük ekran düşünmüyorum.

Evimde bulunan LCD ekran televizyonumdan genel anlamda memnun olduğum halde, akıcı yayınlarda baş gösteren bulanıklaşma problemini yaşamak istemiyorum.

Canlı görüntüleri seviyorum, ekranımın parlak olması beni ekstra mutlu eder.

Genel anlamda beklentilerim bunlar olmakla birlikte, benim aşağıda belirttiğim televizyonlardan hariç aynı fiyatlara başka televizyon tavsiyesi olan arkadaşlarımında görüşlerini almak istiyorum.

Sony televizyonlarda farkettiğim 8ms tepkime süresi de aklımda soru işareti bırakmıyor değil. Ayrıca verdiğim linkdeki sony televizyonda çanak antenini direk bağlayabileceğimi bir forumda okudum. Yani içerisinde digital uydu alıcısının entegre olduğunu duydum.Bu konu hakkında da bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

http://www.buroteknik.com/urun_tanim.asp?urun=48953

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_42LH5000-LCD-TV,8476.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_42SL8000-LCD-TV,10732.html
Arkadaşlar kullandığım msn de ifadelerin zamini siyah renk çıkıyor. Virüs temzilemesi yaptım ancak bulunan birşey yok. Kaldırdım yeniden kurdum halen aynı. Sizce sorun neden kaynaklanıyordur.
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Oğlumun fotoğraflarını çekmeye çalışıyorum. Henüz 11 aylık ve hızına yetişmek mümkün değil:)) (Maaşallah) Bu nedenle bir türlü düzgün fotoğrafını alamıyorum. Sürekli bulanık ve hiçbirşeye benzemeyen fotoğraflar yakalıyorum. Makinem Samsung S85 ne tür ayarlar yapmam gerekiyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum.
Arakdaşlar Autocad ve Netcad programlarını çalıştırmam için aşağıda linkini verdiğim notebook u almak istiyorum. Fikrinize ihtiyacım var. Ayrıca bu fiyatlara tavsiye edebileceğiniz ve belirtiğim programları çalıştırabilecek notebook tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030854&CS_Category=_SBA_63_1662_444_5762&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63
Arkadaşlar muhakka bilgisi olanlar vardır. Bu kol saati şeklinde ki cep telefonlarında ciddi ciddi almayı düşünüyorum. Fiyatı da 275ytl. İşyerimde telfon kullanmıyorum bu yüzden öyle oyundur, müziktir vaktim yok. Sizce bu ürünler nasıl almalımıyım bu fiyata değer mi? Aşağıda özelliklerini belirttim.

1.3mp kamera ile fotograf veya video (mp4/3gb) cekmenize olanak veriyor
dokunmatik ekrani kullanisli (kayişi icine gizlenmis kucuk bir kalemi mevcut)
İşletim frekansı: GSM
Şebeke frekansı: 900/ 1800MHz
1.4'' 260K renkli dokunmatik TFT LCD ekran
Dahili 1.3M piksel CMOS kamera
Micro SD kart desteği (max. 2GB)
Bluetooth
WAP, GPRS, video kaydı
MP4 çalma (3GP, MP4 formatı)
MP3 çalma
Dahili anten
Bilgisayara bağlanmak için USB portu
Taşına Bilir Bellek Özelliği
Titreşim
Sesli Arama Özelliği
Java Oyun
GPRS - İnternet Browser
300 adet telefon hafızası
Alarm, Saat, Hesap makinası
Kablosuz bluetooth veri transferi
Dahili hoparlör ve mikrofon
Dijital ses kaydedicisi
64 adet polifonik zil sesi, mp3, midi, wav, wma, amr destekler.
Bekleme Süresi: 200-280 saat
Konuşma Süresi: 180-250 dakika
Pil: 700mAh Li-ion pil
Dil: Türkçe
Boyut: 61.1x44.5x17.8mm
Ağırlık: 75g
Dokunmatik Ekran
el yazisi (harf) tanima sayesinde ekrana yazdığınız harf veya sayıları tanıyor....ekranda cikan kucuk klavyeden giris yapmak zorunda kalmiyorsunuz
mp3 dinleme ve mp4 video clip izleme ozelligi var. urun icinde 256mb microsd cikiyor, 2gb takabiliyorsunuz,
bluetooth mevcut. urunle beraber bluetooth kulaklık beraberinde fiyata dahil...ayrıca bir de kablolu stereo lubix kulaklik geliyor. hem telefon gorusmesini hemde muzik dinleyabiliyorsunuz...bluetooth kulaklikta ses siddeti, ileri/geri, stop/play açma kapama tuslari var .
Kulaklık kullanmak istemiyorsanız ; konuşma yaparken, telefonda handsfree özelliği olduğundan ses dışarı geliyor ve kulaklığa gerek kalmadan görüşme yapabilirsiniz....
Ayrıca isterseniz cihazı saat kayışını çözmeden de-monte yapıp konuşmanızı normal bir cep telefonu gibi kulağınıza yaklaştırıp görüşmenizi özel olarak yapabiliyorsunuz...
bu modelde eski modeller gibi kolda kalin (yukseklik acisindan) gozukmuyor...
pc'ye usb'den bagladiginizda sarj oluyor,
ayrica usb kablosunu pc'ye taktığınızda hemen pc'yi direk görüyor (cd yükleme vs gerek yok); istediğiniz resimleri clipleri muzikleri pc'nize veya pc'nizden saat telefonunuza aktarma yapabiliyorsunuz...
flash disk hafıza olarak dosyalarınızı da saklayabilirsiniz
saatin kamerasini web kamera olarak da kullanabiliyorsunuz
resim, video ve ses kaydi yapabilirsiniz...,
hesap makinasi, birimler arasi cevrim, oyunlar gibi cesitli uygulamalari var
diger telefonlarda oldugu gibi titresim, sms, adres defteri, cagri bekletme vs vs gibi bircok ozellikte mevcut
sarji 4 gun civarinda gidiyor
haftasonu telefon taşımak istemiyorsanız, spor yapıyorsanız, veya balık tutmaya gidiyorsanız telefonu kolunuza takıp açtığınızda direk çalışmaya başlıyor...
Arkadaşlar Fuji S8000 makinemi tam anlamıyla hakkını veremediğim için sattım. Benim hitiyaçlarım; anı fotoğrafı yakalamak, video özelliği olması, yeni doğacak olan bebeğpimin gelişimini izleyebilmem, gece çekimi iyi, mümkünse ince, çok olmasa da optik zoom, titreşim önleyici gibi... Fiyatı 200-300 arası olabilir...
Lütfen tavsiyenizi yazın yardımınıza ihtiyacım var.
Hakkında
Forum İmzası:
İmzam kural dışı pehhh.
Forum İkinci El İmzası:
Referanslar
cool_boy10
Hakkımda:
ASUS F3JP (2GB RAM)
NOKİA 1100
ZİGANA SPORT (20+1)
SARSILMAZ KILINÇ (16+1)
LG 47LH5020
LE-40C652
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.524
İkinci El Bölümü Mesajları: 133
Konularının görüntülenme sayısı: 53.477 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.