Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wb hesabı olmadan oynuyordum. Ancak az önce oyuna girdim. Hesap engellendi diye bi uyarı geldi. Demek ki hile de biyere kadar. Güncellemeyle biraz önlem alınmış..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile dediğimi hatırlamıyorum :) @FairFight

Konuyla alakalı ticket atabilirsiniz. @golf_R
  • Bende direk olarak hile dediniz demiyorum sadece glitch ile hileyi neredeyse aynı derecede değerlendirdiğinizi açıklamaya çalıştım farkındalık sağlamaya çalıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FairFight -- 22 Şubat 2016; 21:26:15 >
  • Benim şöyle bi sorunum var fw da 1100. Sıradaydım ödülü almak için giriş yaptım tam tıkladığım anda loading screen geldi ve internet bağlantısı hatası verdi şuan ödülü alamadım oyuna girdiğimde mesaj kutusunda hiçbirşey gözükmüyor başına böyle olay gelen varmı arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef internet bağlantısı gidince böyle oluyor ve ben o haftayı boş geçirmiştim bir de son güncelleme ile sık sık bağlantı kopuyor bugün bende 5 6 kez bağlantı koptu ve güncelleme var bilgisi geldi

• Arkadaşlar bana shinnokun rare itemi çıktı ama shinnoktan halen bi haberiz ondan ve cassieden ve bugün ilk challenge packi actim çok istediğim KWSB çıktı yanı öyle glichte filan gerek yok arkadaşlar

• İkinci kez Challange pack açtım ve yine UJV geldi. Şikayet etmiyorum ama KWS'yi ben de çok istiyorum. Akabinde tablet garantide iken kaybettiğim hesabımda olan Mileena...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 22 Şubat 2016; 23:06:58 >
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Bende bu hafta içinde covert ops ve ardında challengeden 2 tane undead Johnny alınca takımı tamamlamak adına çok iyi olur dedim ve çıktı takım çok iyi oldu su an kasiyorum level 50 yapıp fuse yapcam sence güzel olacak mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

Hile falan değil hocam yanlış algılamışsınız Ortada saygısızlık bir durumda yok buradaki diğer hile kullanan arkadaşların savunlamarı gibi saçma bir savunmada da bulunmuyorum. Glitchlerden herkes faydalanmıştır eminim. Bunlar oyunun glitchlerinden başka birşey değil pekte sakınca veya saygısızlık yok. Bir çok platformda bir çok oyun oynarım steam, psn, origin gibi yani sizin kadar oyuncuyum bende ve hileye karşıyımdır.

Usta bu glitch nedir acaba konuya biraz yabancı kaldım

• 3. Kez challenge pack actim kenshi, revenant kunglao ve yine kenshi :)
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karakterlerinizi bir an da fullerseniz ne zevki kalır oyunun...

• Arkadaşlar telefona reset attım. Ancak mortal kombat ta google play hesabım açık tı. Şimdiyse oyuna baştan başlattı. Neden böyle oldu,çaresi var mı oyunu kurtarmanın

• quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

Detaylıca şöyle anlatayım oyundayken cihazının internet bağlantısını kesiyorsun ve ''Store'' a giriyorsun ''Kard Pack'' satın alıyorsun ama oyun ve cihazın internete bağlı olmadığı için hesabına kaydı olmuyor. 4 kere 6 kere 15 kere aldın ve Gold karakter çıkmadı diyelim Koinlerinin geri gelmesini sağlamak için oyunu kapatmadan cihazının ayarlar menüsüne girip uygulamalar kısmında MKX i buluyorsun ve ordan ''Verileri Temizle'' yada benzeri bir seçenekle oyunun save dosyasını siliyorsun ve silince açık bıraktığın oyunda kapanıyor otomatik olarak(Benim xperia z3 te öyle oluyor). Sonra internetini açıyorsun(mobil veya wifi) oyuna giriyorsun oyun en baştan başlıyor endişelenme, başlangıç alıştırma bölümlerini geçiyorsun nickname istediği zaman uyduruktan bir nickname yaz gitsin. Ardından oyunun Menü kısmında ''Profile'' a giriyorsun kendi WBID hesabına giriş yapıyorsun böylelikle harcamış olduğun bütün koinler geri geliyor. Karakterler veya diğer koleksiyonundakiler silinmiyor merak etme.

Yukarıda anlattıklarım istediğin gold karakter çıkmazsa koinlerini geri almak için izleyeceğin uygulayacağın adımlar yöntemler. Eğer gold karakter çıkarsa cihazını internete bağlamalı ve en az bir tane faction wars dövüşü kazanmalısın ki gold karakterin hesabına kaydolsun. Mesela bana çıktığı zaman interneti bağlayıp 2 tane faction kazanıp hesabıma kaydolmasını garantiliyorum

Bende burada öğrendim önceki mesajlara bakarken 2 3 hafta önce öğrendim daha önce bilseydim süper olacaktı.

Bu yöntem iPhone da oluyor mu ?

• Alliance packten kenshi cikti :)
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece android kullanıcıları hile ve türevlerini yapabiliyor...

Edit : Her seferinde 900 MB - 1,25 GB arası veri silip yüklemeyi göze alırsanız IOS'da da olabiliyormuşmuşmuşmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 23 Şubat 2016; 10:33:08 >
  • Skaan87 kullanıcısına yanıt
    Ios'ta 'veriyi temizle' diye bir seçenek olmadığı için oyunu silip baştan yüklemeniz gerekiyor. Daha zahmetli ancak sorunuza net cevap vermek gerekirse, evet oluyor.
  • Teşekkürler 😔

• Adına hile densin veye denmesin bu tip yöntemlerle edinilen kazanımların burada paylaşılmasını çok doğru bulmuyorum.Kimse kızmasın bozulmasın zaten her türlü imkan elinizin altında bütün karakterleri alıp full fuse yapın ama maksat oyundan zevk almak bence
  • Görüyorum ki bir süredir bu hususta ufak çaplı bir soğuk savaş yaşanıyor forumda. Çevrimdışı paket açma yönteminin paylaşılması, prensip olarak bu yöntemi uygulamayanları rahatsız ediyor. Öncelikle zaman zaman bu yöntemi uygulayan bir kimse olarak konu hakkında bir-iki kelam etmek isterim. Zira, ben de 'diğer oyunculara saygısızlık ediyorsunuz' veya 'hile yapıyorsunuz' ithamlarından rahatsız olmaya başladım.

Birincisi; kendi adıma yaptığım yorumları forumdaşlarla fikir alışverişinde bulunarak oyundan alınan zevki arttırmak adına yapıyorum. Bir diğer amacım da öğrendiğim bir şey olursa buradaki kişilerle paylaşarak faydalı olmaya çalışmak. Örnek vermek gerekirse, foruma ilk kaydolma sebebim Revenant Kung Lao Challenge'ın bende ikinci kez açılmasıydı. Hatta verdiğim bu bilgi sayesinde challenge'ı bitirdiği için hiç yoklamayan birkaç arkadaş girip aynı durumla karşılaştılar ve teveccühlerini gösterdiler. Ben de ortak hobimi paylaştığım insanlara faydalı olduğum için memnun oldum.

İkincisi; bahsedilen konu -sizin subjektif değerlendirmenizi ayrı tutarsak- teknik olarak zaten hile kategorisinde değil. Kullanmak isteyen kullanır, istemeyen aksini yapar. Bu da beni zerre kadar ilgilendirmez. Ancak konu ile ilgili yardım isteyen arkadaşlara da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Hafta boyunca biriktirdiği ruhlarla açtığı combat pack'ten Kotal Kahn çıkmaması için -zaten oyun üreticilerinin de öngördüğü- ufak bir numaradan faydalandığımız için uyuşturucu kaçakçısı muamelesi görmek ağırıma gitmeye başladı. Bu kadar uzun yazmamın sebebi de budur.

Üçüncüsü; burası resmi forum değil. Belirli kurallar çerçevesinde yorum yapılmıyor. Resmi forumda gelecek karakterlerin ekran görüntülerini de paylaşmak yasak örneğin. Spoiler verdiğiniz için forumdan atılıyorsunuz. Ancak burada böyle bir durum söz konusu değil. Elbette ki her toplulukta olduğu gibi burada da yazılı olmayan belli kurallar oluşmuş durumda. Hile yapan ve VII Fuse onlarca karakterini forumda paylaşarak nispet yapan, diğer oyuncuları enayi yerine koyan şahsiyetler zaten muhatap bulamayarak forumdan ayrılıyor. Bu da forumun otokontrol mekanizmasını oluşturduğunu gösterir. Eğer bu konuda da genel kanı buysa ve rahatsız olan insanlar çoğunluktaysa bu tip paylaşımları özel mesajla yapabilirim. Tekrar ediyorum: Çoğunluğun fikri buysa... Aksi takdirde birkaç kişi sırf rahatsız oluyor ve kendince bunu hile olarak değerlendiriyor diye bana kimse böyle bir şeyi dikte edemez.

Uzun yazdığım için kusura bakmayın lütfen. Konu ile ilgili -direkt muhatabı olmadığım sürece- başka bir paylaşımda bulunmayacağımı beyan etmek isterim. Dilerseniz bu konuyu uzatırız, dilerseniz de şu boktan memlekette hayattan azıcık keyif almaya çalışırız. Mutlu kalın...

• Korayyalcin çok seviyeli bir şekilde olayın ne olup olmadığını anlatmış, oyundan da hala fazlasıyla zevk alıyorum oyunun havası falan bozulmuyor yani. Bende bazı arkadaşları rahatsız ettiysem özür dilerim, bu forum benim için önemli 3 haftadır sık sık takibimde ve daha hazırladığım bir kaç veriyi, karakter listemi falan paylaşacağım.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.