Yüzbaşı
22 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Herkese kolay gelsin yaklaşık iki üç yılda bir sınavlara giriyorum mesleğim icabı. Genelde 60 70 bin arası olup bırakıyorum. Fakat bu sefer karar verdim önümüzdeki 40 gün boyunca hergün bir kaç saat çalışıp ilk otuz bine girmek. İstediğim yer hacettepe diyetisyenlik uzun zamandır içimde kalan bir ukte bakalım gelecek mi?

Motivasyon amaçlı gün gün hangi konuları çalıştığımı yazacağım amacım belki birileri de bundan ilham alır kendisine uygun bir şekilde bu günleri değerlendirir.

Yeğenim koronavirüs oldu 16 gün geçti ve başka bir yeğenimin yanına haberi olmadan gitmiş. Tabii yeğenim bunu görünce bayağı bozuluyor. Her ne kadar zaman geçti artık ben temizim dese de diğer yeğenim kendisini karantinaya almış durumda. Bense bu yeğenimi ziyaret edecektim şimdi edemiyorum çünkü yaşlı bir annem var. Bilen varsa ne yapmamı tavsiye edersiniz?
41 yaşımdayım tembelin önde gideniyim malatya da öğretmenlik yapıyorum. Eşimin beni müthiş gaza getirmesiyle bir yüksek lisans okumaya karar verdim. Makine mühendisliği ya da gönlümden geçen uzay mühendisliği gibi bir bölümde yüksek lisans yapabilir miyim. Böyle bir şey kanuna yönetmeliğe uygun mu. Derdim okumak bu alanda iş sahibi olmak değil merak ve arzu. Araştırdım çok bir şey bulamadım bilgili birisi varsa yardımcı olabilir mi
Merhaba Arkadaşlar
Bilgisayarım bozuldu internet film ve oyun için artık telefonla girmek dışında bir seçeneğim yok
Full HD video ve oyunları kasmadan oynayabilecek bir telefon tavsiye edebilir misiniz acaba
Tercihen ucuz f/p bir şey istiyorum
Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 457
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 175 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 134 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.