Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer wbid hesabın varsa olur ama yoksa en baştan başlarsın maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bir hususu belirtmekte fayda var hileciler yani faker ler siyah alan hiç bir hileye başvurmadan oynayanlar beyaz alan ve sizin gibi oyun içi açıklardan faydalananlar ise gri alanı oluşturuyor
    konuyu açan darkglacier ve çok emeği geçen devridünya tamamıyla beyaz alandaki kişiler ve konunun da beyaz alanda kalmasını istiyorlar
    Hileciler sizin de dediğiniz gibi burada barınamıyorlar ama konu giderek daha fazla gri alana girmeye başladı birkaç mesaj olsa hoşgörülebilinir fakat mesajların çoğunluğu bununla ilgili olmaya başladığı için rahatsızlık hissetmeleri normaldir
    Benim size şahsi tavsiyem yeni konu açıp bu açıklardan nasıl faydalanır gibi mesajlar yazmanız böylece hem burası beyaz kalır hem siz ve sizin gibi düşünenler için paylaşım yapacak yerler olmuş olur ne şiş yansın ne kebap

• Yaklaşık iOS'a çıktığı ilk günden beri oynuyorum hemde hergün oyunu açmış ve bonusları toplayan biri olarak söylüyorum ki, çıktığı günden beri Kombat Pack açan biri olarak (ilk zamanlar kombat pack 120 souldu) daha 1 kez olsun exc karakter gelmedi. Dvorah IV, Kano III, Kung Jin IV gibi karakterler geldi. Başkaları Cassie Cage VII yapmış, Quanch'i gelmiş ben ise aynı emeği göstermeme rağmen bu karakterler karşıma çıkıyor. Şimdi benim suçum nedir? Başkasına böyle karakterler gelirken bana niye bunlar geliyor diye kendime sormadan edemedim.

iOS üzerinde çok kolay bir yöntem biliyorum. Aslında söylemeyecektim. iOS üzerinde oyunu silip hunharca 1.25 GB tekrar indirmenize gerek yok. Bunun için JB'ye de gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 23 Şubat 2016; 14:26:21 >
  • Bu aralar çok şanslısın. Silver kenshiyi storedan 75k vererek 7 fuse yapmıştım. Kard packten bile hiç çıkmamıştı.

• Arkadaşlar, undead cage challengein hard kısmını nasıl geçeceğiz ya bossda takıldım adamın 178 k canı var yuh ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sabah hiçbirşey yokken şuan oyuna girerken oyundan atıyor bi çözümü varmı arkadaşlar? platform ios?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surkan

Arkadaşlar, undead cage challengein hard kısmını nasıl geçeceğiz ya bossda takıldım adamın 178 k canı var yuh ama

elinde hangi kartlar var bilmiyorum ama bende 2 fuse 51seviye dark raiden var,silver kenshim full o ikisyle birlikte rahatça almayı planlıyorum,senin de böyle karakterlerin yoksa,bir an önce bazılarını fuselayıp iyice kuvvetlendirmen lazım
  • Doğrusunu isterseniz rahatsız olunacak bir husus göremiyorum. Ufak tefek numaralar ne kadar doğal karşılanıyorsa, bu numaralara karşı takınılan tavrın da o denli doğal karşılanması gerekir. Nitekim yapacağınız seçimlere karar verdiğiniz an, getireceği sorumluluğu da üstlenmiş olmalısınız. Eğer ki bunun farkında değilseniz, sağa sola saldırmadan önce konuya hakim olmayı deneyin. Aksi takdirde insanları töhmet altında bırakır, kendinizi de küçük düşürürsünüz.

Faydalı olmaya çalışmak, toplumu kolaycılığa alıştırıyorsa ortada doğru olmayan bir şey var demektir. Kaldı ki benim lügatımda 'yumurta çalmak' ile 'tavuk çalmak' arasında fark yoktur. Söz konusu benzetmeden hareketle alınması gereken mesajın gayet açık olduğunu düşünüyorum: Mertebesi gereği hafife alınan olay, aslında hiç de masum olmayan tehlikeli bir olguyu besliyor. Bizler de birey olarak bunu yadırgamıyor, hatta olağan karşılıyoruz. Böyle yaptığımız zaman ortaya çıkan manevî borcu hepimiz yükleniyoruz.

Nedense son bölümde şu konuya değinmek istedim: Kendini uyanık zannedenlerin, başkalarını 'aptal yerine koymaya' hakkı yoktur. Çünkü hak sanılan haksızlık, biraz olsun stresten uzaklaşmak isteyen ve bunun için çaba sarf eden kullanıcılar tarafından saygısızlık olarak karşılanabilir. Bu bağlamda; zaten hassas olan bir konuyu ısıtmak, yangına körükle gitmek deyimine karşılık gelecektir.

Ha unutmadan, bugünümüzü keyfe keder yaşarsak yarınlarımıza bırakacak bir memleketimiz kalmayabilir...

• 2 defa 79 K lik paket açtım 6 kartın hepsi Vardı şansa bak

• İster bir kişi ister bin kişi olsun, hile ve türevlerini ya da daha herkesin anlayacağı dilde söylemem gerekirse; oyunu olması gerektiği değil de kendi lehinize çevirecek şekilde oynayanlar hakkında fikrim sabittir değişmeyecektir. Rahatsızlık verdiysem bu şahıslara ne mutlu...
  • FelixMattheus F kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün keşfettim, sp2 esnasında istediğin şeyi secebiliyorsun Tactical Sonya'da. Tap yazan kisima dikkat et, semboller değişiyor bekleyince. Yani her zaman double damage seçebilirsin. Bilgi ne... :) Aynı şey Blood God Kotal Kahn için de geçerli...

• Bu hile muhabbeti de cok uzadi birakin kardesim isteyen hile yapar isteyen yapmaz buyutucek bisey de yok

• Surkan S kullanıcısına yanıt
    Dark Raiden 2 Fuseli
    Silver Kenshi Full Fuse
    Silver Scorpion Full Fuse

10 yakın oynadığım en son Raiden ile X Ray atak vurunca bayağı canı gitti ve kazandım.

Edit : Hepsi seviye olarak en üst seviye 50 olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 23 Şubat 2016; 21:10:24 >
  • Devridünya kullanıcısına yanıt
    Pekala...Madem olay kişiselleşti, etiketleyerek cevap vereyim. Bahsi geçen yöntemin hile olmadığını kendiniz de belirmiştiniz ancak görüyorum ki yine aynı saygısız tavrı sürdürüyorsunuz. Öncelikle insanlara hırsız muamelesi yapmaktan vazgeçin. Bu sizin şahsi kanaatinize dayalı bir husus değil. Yapılan şey daha önce de belirttiğim gibi hile değil. Oyun dosyasının ana verileriyle oynanmayan bir yöntem. Yaparsınız yapmazsınız, bu sizin bileceğiniz iş. Ancak yapanlara 'hırsız' ithamında bulunmak kimsenin haddi olamaz Tıpkı yapmayanlara 'andaval' muamelesi yapmanın benim haddim olamayacağı gibi... Etik değerlere gelince... Sizin için baklava çalmakla bir memleketi soyup soğana çevirmek arasında fark olmayabilir. Lakin benim için var. Ama bu subjektif bir mevzudur, şahsımızı ilgilendirir. Ancak birincisi objektifliği su götürmez bir mevzu. Ola ki bunu da kabul etmiyorsanız o da sizin görüşünüzdür. Ancak ben ve benimle aynı yöntemi uygulayanlara 'hırsız', 'saygısız' gibi ithamlarınıza devam edecek olursanız siz de mutlaka yanıtını alacaksınız, emin olun. Haksızlıkla karşılaşınca 'yırtık dondan çıkmak' gibi bir özelliğim vardır zira. Halen yaptıklarınızın sonuçlarına katlanırsınız gibi saçma sapan bir argümanla savınızı desteklemeye çalışmanızı da acınası buluyorum. Son kez belirtiyorum: Yapılan şey hile değil. Başka bir forumdaşın iddia ettiği gibi 'hile türevi' de değil. Konuyla ilgili de son savunmamdır. Bundan sonra da tarafıma yöneltilen hadsiz ithamlara aynı hadsizlikte cevap vermekte beis görmeyeceğim. Diğer kullanıcılara verdiğim rahatsızlıktan ötürü de özür dilerim.

• korayyalcin K kullanıcısına yanıt
    Aa hemen bakayım bir öyleyse hocam yine bilmediğim birşey öğrettiniz :)

• Resmi forumda gördüm, Bgkk ve Tsb karakterlerinin sp2'si ile ilgili ayrı bir konu açılmış. Tsb bende yok ancak Bgkk'a baktım ve bingo... Aynen öyleymiş. :)

• Guzel ulkemde bir oyun konusunda bile tartisilirken karsilikli olarak en ufak bir tepkide usluplar degisebilip,amiane tabirle bir kasik suda birbirini bogma haddine geliyor durum.Oysaki tartisip karsilikli olarak dogru ve yanlislar konusulsa da diyalog seviyeleri artirilsa(sahis bazli bir degerlendirme degil genel olarak oldugunu belirteyim,baska bir kavga argumani olusturmak hic istemem) ve fatdali olabilcek tartisma/bilgi alis-verisine donseki forumlain riayeti yerine getirilse.

Not:Belirli suredir sadece gelisme ve tartismalari sadece takip etmeden yanaydi forum aktivitem ki sanirim daha da azalan bu sekilde devam edecek.Bunlari belirtip soylemek istedim ki her turlumolumlu yonde faydali/bilinmeyen paylasim yapan arkadaslarim kendi adima tesekkur ediyorum.

Herkese guzel ve zevk alinabilcek sekilde suren iyi oyunlar...

• madurmus29 M kullanıcısına yanıt
    Takınılan tavır hakarete varmasa ben de mevzuyu sündürmek niyetinde değildim. Kimsenin canını sıkmak gibi bir amacım da yoktu. İstemeden keyifleri kaçırdıysam üzgünüm. Bundan sonra forum içerisinde oyun dışında paylaşımda bulunmayacağımı belirtmek isterim. Herkese keyifli akşamlar...

• Valla arkadaşlar sizi bilmem ama ben bu oyunu bağımlılığa çevirme tavrından rahatsız olmaya başladım.
    "12 saatte bir oyuna girmek zorundasın. Girmezsen bütün soulları kazanamazsın. Sürekli oyunu oynamalısın. Madem bize para vermiyorsun o zaman it gibi sürün! 3 ay önce geçtiğin battle mode maçlarını her gün en baştan oynamalısın. Yoksa soul kazanamazsın. Her gün hiç işine yaramayan alliance pack lerden 2 tane açmalısın. Çünkü biz öyle istiyoruz. Yoksa görevleri tamamlayamazsın."

Şeklindeki tutum hakkındaki görüşleriniz nedir çok merak ediyorum.
    Bu şart koşulan görevleri tamamlamak zaten yarım saat falan sürüyor. Ve bu her gün zorunlu. Bunun dışında her gün faction yapmak koşulu biraz eziyet gelmeye başladı bilmem sizin görüşleriniz ne yöndedir.
  • Beyler tartışmaya kısa bir ara bir şey sormam gerek bu jason voorheesın kaç defa dirilme hakkı var? Geçen maç iki jason vardı üç dört defa tokatladım dirilmeye devam ettiler sıkıldım ben de maçı bıraktım. Bir de bu karakterler nereden alınıyor ve ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenderbrans0n -- 23 Şubat 2016; 23:24:11 >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.