Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faction Warsda 1123. Siradayim 75 soul 75k altin alirken 800. sirada olan 70 soul aliyor neden?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta herhalde kendileri ödülü arttırmış olabilir veya guncellemeden dolayı sıkıntı olabilir ben 4000 den 800 e kadar çıktım ve odul degismedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UHJC pek dikkat çekmemiş ancak ben çok beğendim. Botlara karşı oynadığımız için oyundaki en ayırt edici özellik karakterlerin hızı diye düşünüyorum ve bu adam muazzam bir sürate sahip. Öte yandan hücum yönü ön planda olan ilk Johnny Cage karakteri olması da değerini arttırıyor bana kalırsa. Bu arada Bone Shaper Shinnok Challenge ile ilgili Youtube'da videolar paylaşılmaya başlanmış. 4. kulede Spec-ops karakterleri, 5. kulede ise Scorpion karakteri zorunlu tutulmuş. Bu videoların nasıl paylaşıldığına dair bir fikrim yok ancak ekseriyetle doğru çıkıyor.
  • UHJC aynı zamanda %50 power alıyor ama nasıl olduğunu anlamadim iki defa basıma geldi bi baktım poweri full ve de son olarak bu karakterler nerden geliyor adamlar nasıl bu levelde bunlar nasıl oluyor açıklayabilecek var mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Nedimm1235 N kullanıcısına yanıt
    Hocam rakip takımdan bir karakter dirildiği anda bu %50 güç üretimi devreye giriyor. Zaten açık bir şekilde sürekli dirilerek milleti illallah ettiren Jason karakterlerine panzehir olması için tasarlanmış. İkinci sorunuzun cevabı ise daha basit: Hile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nedimm1235

UHJC aynı zamanda %50 power alıyor ama nasıl olduğunu anlamadim iki defa basıma geldi bi baktım poweri full ve de son olarak bu karakterler nerden geliyor adamlar nasıl bu levelde bunlar nasıl oluyor açıklayabilecek var mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Rakip takımdan biri dirilirse %50 power kazanıyorsun

• Yani millet hile yapiyorsa bu adamlarinda buna karşı önlem alması ceza meza bisey yapması lazım sonuçta bu oyundan para kazanacak olan onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Challenge Pack verilerini merakla bekliyoruz

Challenge Packler
    1. Paketten Mileena çıktı almadım verileri silip tekrar yükledim
    2. Paketten de Mileena çıktı yine almadım
    3. Paketten Dark Raiden çıktı havada kaptım =) 753 soul kaldı
    4. 5. 6. paketlerden Revenant Kung Lao, 7. paketten Liu Kang, 8. paketten Revenant Kung Lao, 9. paketten yine Liu Kang çıktı almadım. Her birinde oyunun verilerini silip tekrar oturum açtım evet üşenmeden ama çok sıkıldım
    10. paketten Ronin Kenshi çıktı onu aldım zaten onun çıkmasını istiyordum. 473 soul kaldı.
    11. Paketten Liu Kang çıktı almadım
    12. Paketten yine Ronin Kenshi çıktı çok iyi oldu III. fuse oldu

200 küsür soul kalmıştı tabi şimdi yine paket açacak kadar birikicek. Tekrar açıcam bu akşam.

Kard Packlerde ise ilk denememde 10. açışımda C. sub zero çıktı. Full fuse lu olduğu için soul olarak geri döndü bana. Sonraki denememde bi 12 tane kart açtım çıkmadı verileri sildim koinlerimi geri alıp bir daha denedim yine olmadı yine koinlerimi geri aldım. Equipment Pack denemedim şuan dikkatimi çekmiyor bütün karakterlerimi full level up yapmaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Challenge Pack verilerini merakla bekliyoruz

Challenge Packler
    1. Paketten Mileena çıktı almadım verileri silip tekrar yükledim
    2. Paketten de Mileena çıktı yine almadım
    3. Paketten Dark Raiden çıktı havada kaptım =) 753 soul kaldı
    4. 5. 6. paketlerden Revenant Kung Lao, 7. paketten Liu Kang, 8. paketten Revenant Kung Lao, 9. paketten yine Liu Kang çıktı almadım. Her birinde oyunun verilerini silip tekrar oturum açtım evet üşenmeden ama çok sıkıldım
    10. paketten Ronin Kenshi çıktı onu aldım zaten onun çıkmasını istiyordum. 473 soul kaldı.
    11. Paketten Liu Kang çıktı almadım
    12. Paketten yine Ronin Kenshi çıktı çok iyi oldu III. fuse oldu

200 küsür soul kalmıştı tabi şimdi yine paket açacak kadar birikicek. Tekrar açıcam bu akşam.

Kard Packlerde ise ilk denememde 10. açışımda C. sub zero çıktı. Full fuse lu olduğu için soul olarak geri döndü bana. Sonraki denememde bi 12 tane kart açtım çıkmadı verileri sildim koinlerimi geri alıp bir daha denedim yine olmadı yine koinlerimi geri aldım. Equipment Pack denemedim şuan dikkatimi çekmiyor bütün karakterlerimi full level up yapmaya çalışıyorum.

Üstad bu gold ları fulleyince kaç soul kaç altın veriyor? Subzero Johnny reptile bunlardan başka gold çıkıyor mu kart pack ten ? Ve bunları fulledikten sonra en iyisi hangisi oluyor ?

• Sadece üç karakter çıkıyor, bunlar A-List Johny Cage, Nimble Reptile ve Cryomancer Sub-Zero. Cryomancer Sub-Zero full fuse olduğunda çıkarsa 32 soul 16.000 koin veriyor. Ben sadece Cryomancer Sub-Zero yu bu yöntemle full fuse yapabildim en çok ta bu karakter çıkıyor ve full fuse olduktan sonrada çok çıktı 100 souldan fazla biriktirmişimdir. Diğerlerini full fuse yapamadığım için onlar hakkında bir bilgim yok.

@asdfzxcv12
  • Merhaba millet, verileri silme yöntemi nedir biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?

• Detaylıca şöyle anlatayım oyundayken cihazının internet bağlantısını kesiyorsun ve ''Store'' a giriyorsun ''Kard Pack'' satın alıyorsun ama oyun ve cihazın internete bağlı olmadığı için hesabına kaydı olmuyor. 4 kere 6 kere 15 kere aldın ve Gold karakter çıkmadı diyelim Koinlerinin geri gelmesini sağlamak için oyunu kapatmadan cihazının ayarlar menüsüne girip uygulamalar kısmında MKX i buluyorsun ve ordan ''Verileri Temizle'' yada benzeri bir seçenekle oyunun save dosyasını siliyorsun ve silince açık bıraktığın oyunda kapanıyor otomatik olarak(Benim xperia z3 te öyle oluyor). Sonra internetini açıyorsun(mobil veya wifi) oyuna giriyorsun oyun en baştan başlıyor endişelenme, başlangıç alıştırma bölümlerini geçiyorsun nickname istediği zaman uyduruktan bir nickname yaz gitsin. Ardından oyunun Menü kısmında ''Profile'' a giriyorsun kendi WBID hesabına giriş yapıyorsun böylelikle harcamış olduğun bütün koinler geri geliyor. Karakterler veya diğer koleksiyonundakiler silinmiyor merak etme.

Yukarıda anlattıklarım istediğin gold karakter çıkmazsa koinlerini geri almak için izleyeceğin uygulayacağın adımlar yöntemler. Eğer gold karakter çıkarsa cihazını internete bağlamalı ve en az bir tane faction wars dövüşü kazanmalısın ki gold karakterin hesabına kaydolsun. Mesela bana çıktığı zaman interneti bağlayıp 2 tane faction kazanıp hesabıma kaydolmasını garantiliyorum

Bende burada öğrendim önceki mesajlara bakarken 2 3 hafta önce öğrendim daha önce bilseydim süper olacaktı.

• FairFight kullanıcısına yanıt
    Verilerin paylaşılmasına sevindim. Ancak, sizi 'hayırlı olsun' temennisinden mahrum bırakıyorum :)
    Süpermiş hocam, çok teşekkürler.

• Kazanacağım soul için 60 diyordu 13 kazandım. Bir yanlışlık olduğu kesindi de bir umut bekledik işte.

• Emin misiniz, Faction Membership ödülü olmasın?
  • Neden hocam karakter seçimlerim mi kötü olmuş?
    Hayır, sadece ben ve benim gibi birçok oyuncuya saygısızlık ettiniz. Malum mesele söz konusu olunca..
  • Hile falan değil hocam yanlış algılamışsınız Ortada saygısızlık bir durumda yok buradaki diğer hile kullanan arkadaşların savunlamarı gibi saçma bir savunmada da bulunmuyorum. Glitchlerden herkes faydalanmıştır eminim. Bunlar oyunun glitchlerinden başka birşey değil pekte sakınca veya saygısızlık yok. Bir çok platformda bir çok oyun oynarım steam, psn, origin gibi yani sizin kadar oyuncuyum bende ve hileye karşıyımdır.
  • Devridünya kullanıcısına yanıt
    Yukarıda da tartışılmış sıralama ve gelen ödüller hakkında gerçekten de bu hafta pek oynamadım ama 60 civarı soul gelecek diyordu ama 13 geldi.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.