Şimdi Ara

Monkey Island 3: The Curse of Monkey Island Türkçe Yama Çalışması (TAMAMLANDI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
18
Favori
13.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada lütfen gören herkes bir yorumda bulunsun ki popüler başlıklara sokalım bu konuyu. Hocamızın çevirisinin daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayabiliriz böylece. Bunu hakediyor.

• Çok sağolun, eksik olmayın :) iyi oyunlar dilerim.

• Yorulduğum için az oynadım ama gördüm ki çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

• Vivax: Bu arada lütfen gören herkes bir yorumda bulunsun ki popüler başlıklara sokalım bu konuyu. Hocamızın çevirisinin daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayabiliriz böylece. Bunu hakediyor.

Hocam ne diyorsun aile grubuna gönderdim  

Zeragorn tekrardan eline sağlık. Gerçekten bizi çok sevindirdin. En içten dileklerimi sunmak isterim sana. Sağolasın. Oyunu her açışımda hayır dualarımı edeceğim.

• teşekkürler

• Tek tek vermiyorum cevap ama bütün yorumları okuyorum :) iyi oyunlar herkese, sizler de sağolun.

• Ellerinize sağlık =)

• Yayınlanmış yamalara taşır mısınız lütfen? @XanthiN  @BlogKaan  . Teşekkürler.

• Çeviri yapmaya tekrar başlamanız durumunda oyunu oynayanlar tarafından iyi yorumlar alan ve eskilerin klasiği olan "Syberia: The World Before" adventure oyununu çevirmenizi öneririm ama yine de siz bilirsiniz tabi.

• Syberia güzel bir adventure oyunu fakat öncelikle çevrilmesi gereken daha kült adventure oyunları mevcut.

• Zeragorn kullanıcısına yanıt

Taşındı. Elinize sağlık.  

• BlogKaan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler :)

• Ellerine sağlık yine çok iyi olmuş yama. Adventure oyuncular için bulunmaz bir nimetsin. Kolay gelsin.

• İndirdim hemen kurup bakacağım emeğinize sağlık

• Elinize sağlık, hemen deneyeceğim. Sağ olun var olun :)

• Yama için teşekkür ederim. On numara bir çeviri.  

• elinize sağlık ne zamandır bitmesini bekliyordum, son çıkan Return To Monkey İsland oyununu da çevirmeyi düşünüyor musun :)

• Hepinize teşekkür ediyor ve iyi oyunlar diliyorum. Beğendiğinize çok sevindim. Tek tek cevaplayamadım kusura bakmayın lütfen. Return to Monkey island henüz kurup oynamaya bile fırsat bulamadım. Dil dosyaları nasıldır ve kaç satırdır vb. henüz bir fikrim yok açıkcası ama tabiki çevirmek isterim.

• Ya siz varya siz... ne diyeceğimi bilemiyorum yani ben böyle kaliteli bir çeviri görmedim gerçekten. Parti kur oy verelim :) :) :) Baştan sona oynadım bitirdim. Mükemmel bir çeviri olmuş. Tekrar ellerinize sağlık ve çok ama çooooook teşekkürler :) Çocukluk oyunumuzu kendi dilimizde oynayabildik sonunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VivaZ -- 7 Ekim 2022; 23:5:3 >
  • Abi ellerine sağlık Allah seni başımızdan eksik etmesin.. Son çıkan oyuna da bekliyoruz bi yama 

iban atarsan ben de bağış yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.