Şimdi Ara

Monkey Island 3: The Curse of Monkey Island Türkçe Yama Çalışması (TAMAMLANDI) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
18
Favori
13.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çeviri %70 olarak güncellenmiştir.

• merakla bekliyorum. elinize sağlık  

• Elinize sağlık. Umarım ilk oyunun çevirisini de düzeltip yayınlarsınız.

• reis daha bu bitmeden salça olmak gibi olacak ama duydum heyecanlandım bi de türkçe olsa güzel olurdu diye düşündüm.

Devam oyunu geliyor monkey islanda. Bu oyunları referans gösterip başvursabilseniz aslında resmi olsa tadından yenmez.

• Sarmisak2 S kullanıcısına yanıt

Evet dediğiniz gibi devam oyunu duyuruldu ben de çok heyecanlıyım. Hele şunun bir çevirisini bitireyim de yenisi çıkınca bir bakarız. Kaç satır, kaç kelime bunlar önemli konular tek başıma çevirdiğim için çok uzun sürüyor çevirmek.

• Çeviri %75 olarak güncellenmiştir.

• Tam ramazanda oynanılacak seri 2. oyunu çevirmeye başladığında direk yapıştırdıydım seriyi eline koluna sağlık.

• Emekleriniz için teşekkürler  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byflash -- 8 Nisan 2022; 13:15:34 >
  • Heyecanla beklemekteyiz. Beklerken yeni monkey island oyunu haberi almak beni çok heyecanlandırdı fakat Yeni oyundan çok bu yamayı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler herkese mesajları için.

Çeviri %80 olarak güncellenmiştir.

• Heyecanla bekliyoruz :) Ellerinize sağlık çok teşekkürler :)

• Kült sayılan bu tür adventure oyunlarının çevirisinin translateye kurban gitmemesi ve kaliteli insan eli ile çevrilmesi biz bu türe aşık olan oyuncular için çok büyük bir nimettir. İyi ki varsın ZERAGORN üstad !!!

• Zeragorn yamayı bayrama yetiştirmeye çalıştığını biraz az mı belli etseydin acaba :D:D Çok belli oluyor, yapma  

• @RaNeLO Teşekkürler.

@obasar84 Eksik olmayın çok teşekkürler.

@thomas angelo Bayrama yetişir ama kurban bayramına :) Ben de istiyorum biran önce bitsin kurtulayım ama binlerce satır çevir çevir bitmiyor. Daha test süreci ve düzeltmeler olacak. Bu bayrama mümkün değil yetişmesi.

• Elinize sağlık, heyecanla çevirinin bitmesini bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel oyundu be. Gelirse tekrar oynarım dostum.

Emeklerinize sağlık. Beklemedeyiz...

• Teşekkürler mesajlarınız için.

Çeviri %85 olarak güncellenmiştir.

• Heyecanla bekliyorum elin emeğin dert görmesin

• Hocam merhaba ne oldu acaba çeviri gelişme varmı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.