Şimdi Ara

Monitör Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar monitörüm ile ilgili bir sorunum var.Öncellikle monitörüm 19 inç Lcd.Ekran kartımda Nvidia GeForce 9400 GT.Ne zaman ekranda karanlık sahneler olsun hemen monitör kapanıyor.Elle yeniden güç düğmesine basıp açıyorum.Çok uğraştım bu sorunu halletmekle kendimce bir yöntem buldum.Nvidia control panelden adjust dekstop color settingte parlaklığı artırınca siyah sahneler gelse bile kapanma olmuyor.Ama son günlerde bu çözümümde işe yaramamaya başladı.Ekran ancak çok parlak olduğunda kapanmıyor buda çok kötü bir görüntü oluşturuyor.Ve cs 1.6da bile ara ara kasmalar oluyor sağa sola bakarken.Neler yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler.

• Merhaba Sebahattin,

Monitörün ne marka bilmiyorum ama, öncelikle default ayarları varsa resetliyerek

orjinal ayarlarına dönme gibi şey söz konusu ise yani yapılabiliyorsa yapmanı tavsiye ederim...

bir başka pc de monütörü deneyebilme şansın varsa aynı şeyleri yapıp yapmadığına bak

yapıyorsa servis yolu göründü demektir... :((
  • Merhaba monitörü default ayarlarına getirdim ama birşey değişmedi gene aynı.Servise götürcem galiba teşekkürler
  • Bak bu şeyle pek bilgim yok ama default olmamış o ayarları dene yani ekran parlaklığına fln bak olmadı en iyisi servis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.