Şimdi Ara

Monitor mü Ekran kartındamı sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.aleyküm herkese kolay gelsin bugün başıma ilgiç bir olay geldi aoc 2260vwq6 75hz monitorum Display port kablosuna takılı monitorun power tuşunu kapatıp açınca no signal hatası alıyorum yeniden başlatınca bilgisayarı açılıyor hdmi kablosuyla denedim hiçbir problem yok power tuşu kapatıp açınca açılıyor acaba sorun monitorde mi yoksa ekran kartımı yoksa Display port kablosundamı?

Güncelleme:Sorun giderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -QAism- -- 23 Nisan 2019; 11:9:44 >

• DisplayPort ile oyun oynarken Kısa aralıklarla siyah ekran gidip geliyor 0.1ms ile HDMI ile oyle bir sıkıntı yok anlamadım ekran kartının dp yeri mi bozuk yoksa monitorunmu yoksa kablodamı sıkıntı var
  • Sorun kabloda hocam DP kablolar çok hassas en ufacık temassizlikda sinyali kesiyorlar açıkçasi Türkiye'de kaliteli DP kabloya denk gelmedim bir türlü bende amazondan sipariş vermiştim benzer sorunlardan dolayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

Sorun kabloda hocam DP kablolar çok hassas en ufacık temassizlikda sinyali kesiyorlar açıkçasi Türkiye'de kaliteli DP kabloya denk gelmedim bir türlü bende amazondan sipariş vermiştim benzer sorunlardan dolayi
    Hangi marka onerirsiniz saglam olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Amazon Amerika'dan almıştım zibilyon tanr secenek vardı ve hemen hemen hepsi kaliteliydi.En çok satanlardan tercih etmiştim markasını hatirlamiyorum.siz aşağıda linkini attığım ürünü tercih edebilirsiniz.bu arada devamlı bir sorun yoksa yani bir gozlemleyin kablonuzu bir müddet ondan sonra sipariş vermenizde fayda var

https://www.amazon.com.tr/Paugge-DisplayPort-Sertifikal%C4%B1-Bandwith-Displayport/dp/B07FLC3BRT/ref=asc_df_B07FLC3BRT/?tag=googleshopads-21&linkCode=df0&hvadid=343324458848&hvpos=1o7&hvnetw=g&hvrand=5522289142442206710&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012783&hvtargid=pla-701365024275&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

Ben Amazon Amerika'dan almıştım zibilyon tanr secenek vardı ve hemen hemen hepsi kaliteliydi.En çok satanlardan tercih etmiştim markasını hatirlamiyorum.siz aşağıda linkini attığım ürünü tercih edebilirsiniz.bu arada devamlı bir sorun yoksa yani bir gozlemleyin kablonuzu bir müddet ondan sonra sipariş vermenizde fayda var

https://www.amazon.com.tr/Paugge-DisplayPort-Sertifikal%C4%B1-Bandwith-Displayport/dp/B07FLC3BRT/ref=asc_df_B07FLC3BRT/?tag=googleshopads-21&linkCode=df0&hvadid=343324458848&hvpos=1o7&hvnetw=g&hvrand=5522289142442206710&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012783&hvtargid=pla-701365024275&psc=1
    Bugun zaten monitor dp baska pc de denicem sorun nerde bulayim buyuk ihtimalle kabloda galiba hdmi ile bir sorun yok acaba girislerdemi problem var

• Büyük ihtimalle kabloda sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

Büyük ihtimalle kabloda sorun
    Test edicem zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

Büyük ihtimalle kabloda sorun
    Hallettim sorun kabloda felan degilmiş ben beta driverini kurmuştum onu kaldırıp kendi orjinal driveri kuruldu bide amd 19.4.3 son surumunu kurdum suanlık hıçbir sorun yok
  • Ben paugge dp 1.4 kablo aldım bende de aynı sorun var şanda mecburen dvid devam ediyorum. Sürücü güncel dp firmware update de yaptım sorun hala devam ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.