Şimdi Ara

Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.014
Cevap
71
Favori
479.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suan icin biraz sade led dosedikten sonra daha da iyi olur diye dusunuyorum.

Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?  Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?  Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• güzel olmuş hocam güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonsolBüfesi

quote:

Orijinalden alıntı: subaru.sti

Bize her yer şanzelize ...

size bir koltuk bağışı yapalım forum olarak totonuz acımasın o tahtada

klasik çok güzel durmuş aslında :D

Alıntıları Göster
    Yıllar yıllar geçti
    Totom nasır tuttu , bel fıtığı oldum ( ciddi 2 bel fitigi omur daralması) , 2 farkli ev değiştim , komple sistemi değiştim .

Ama sonuç
     Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Hocam bu masa nasıl sizce alınır mı ? Ayakları biraz ince gibi görünüyor ama başka fotoda sanki daha iyi gibi geldi. Sallanma vs yapıyor mu ? veya kasayı masanın üzerine koysak sıkıntı olur mu ?

150 ye 75 cm boyutları baya iyi. Genelde 60 cm derinlik oluyor. 27 inç monitör kullanıyorum biraz uzaktan bakmak lazım.

Alıntıları Göster
    Ev kendimizinse özel masa yaptırma şansınız varsa özel masa yaptırın derim. Mümkün olduğunca büyük tutun. İlerde ne olacağı belli olmuyor. Renkte model de önemli.

Nereye

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Ev kendimizinse özel masa yaptırma şansınız varsa özel masa yaptırın derim. Mümkün olduğunca büyük tutun. İlerde ne olacağı belli olmuyor. Renkte model de önemli.

Nereye

Alıntıları Göster
    ikea'nın masasını almaktan vazgeçip ikinci elden çok güzel uygun fiyatlı bir masa aldım. 160 a 83 cm ölçülerinde. Çok kalın ve sağlam bir şey. Hatta 2 ayrı bölümlü. Geniş kısmının yanında hafif boşluk olup arkaya doğru uzanan ayrı bir kısmı var. Yani kablo boşluğu sayesinde kabloları oradan aşağıya kasaya ulaştırmak daha şık ve kullanışlı oluyor.

Bir ara fotosunu atarım. Biraz dağınık :)

• Buda benden olsun el emegi rem sogutucularıda dahil... Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

• Merhaba bana da yardımcı olur musunuz? Bu durumdan ötürü hala ders çalışamıyorum.Acaba bana öneri verir misiniz? Hiç kablo gözüksün istemiyorum. Masam ikea’dan alınma çok güzel hat çektim kanallardan hdmi ve cat6 ama laptop olduğu için tıkandık kaldık. Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osrt91 -- 11 Mart 2020; 16:23:44 >

• serhan83fb kullanıcısına yanıt
    Dostum sanırım aynı kulaklık, benzer monitör, aynı kulaklık standı (ikea)ve aynı sandalyeyi (seduna) kullanıyoruz bu da benden 😊

Oyun ultima online dır gelmiş geçmiş en iyi online oyundur kendileri 🥰🥰 Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?  Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheris -- 11 Mart 2020; 22:31:10 >

• Sheris kullanıcısına yanıt
    Bana da el atın abi :)

• osrt91 kullanıcısına yanıt
    Kablo derdi bende de var kardeşim ya kasadan çıkan kabloların duruşuna bak 😕 kablo kanalı aldım uzunluk yetmedi kabloların yetişmediler. Kablo tarağı aldım yeterince toplaması benim tek çarem uzatma ile birlikte kabloları aşağıya gizlemek. Ama senin laptop masa üzerinde olunca iş zorlamış baya aklıma gelen tek şey kabloları toplu göstermek için en azından kablo tarağı almak ama ne çözüm olur bilemedim 🙁

• Sheris kullanıcısına yanıt
    Hocam iki yuvarlak panç delik açsam kabloları atsam aşağı aşağıdan da USB 3.0 çoğaltıcı ile birleştirsem çözülür gibi duruyor.

• youtubta birihttps://www.youtube.com/watch?v=itBtxyXPvzA
    masa yapmış bunlarda kullandıklarıhttps://kit.co/Blurwhale/diy-stuff-of-the-dream-desk-setup hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

konu biraz canlansın bir ortamda benden, tavsiyelerinizi de bekliyorum ayrıca
    Öğrenci evi mi hocam?

• Bu da benden gelsin o zaman.

Hala isiklandirma seceneklerine bakiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Divide By Zero

Bu da benden gelsin o zaman.

Hala isiklandirma seceneklerine bakiyorum...
    Hocam nerede yaşıyorsunuz acaba? asya ülkelerinden biri galiba?
  • Ayssu kullanıcısına yanıt
    Evet, Pekin'de yasiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikhail

Öğrenci evi mi hocam?

Alıntıları Göster
    yok be hocam. evdeki odamdı. biraz güncelledik şaşırdım alıntılanmasına üniversiteye çalışıyordum kazandık bitti işe bile girdik
  • osrt91 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar masanın modeli nedir bende almayı düşünüyorum da memnun musunuz biraz bilgi verebilir misiniz

• .Statistics. kullanıcısına yanıt
    Hocam Ikea Linnmon Desk, ben memnunum çok güzel düzenlemeler yaptım. Yakında video olarak göndereceğim :)

• Duvarlara raf yapacağım ortaya güzel bir oyun tablosu koyacağım bir kaç aya monitörde değişecek ve bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 18 Nisan 2020; 11:1:40 >

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.