Şimdi Ara

Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.013
Cevap
71
Favori
479.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onerebilecegiz çalışma masasi var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Duvarlara raf yapacağım ortaya güzel bir oyun tablosu koyacağım bir kaç aya monitörde değişecek ve bitecek.

üstat masanız hosuma gitti.bir sorum var alttakı rafların yuksekliği kac cm acaba benim mITX bir kasam var acaba sığarmı diye düşündüm.Hem kasa görünür hemde masa üstünde yer kaplamaz.benim için ideal bir ortam.masanın ismi nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

üstat masanız hosuma gitti.bir sorum var alttakı rafların yuksekliği kac cm acaba benim mITX bir kasam var acaba sığarmı diye düşündüm.Hem kasa görünür hemde masa üstünde yer kaplamaz.benim için ideal bir ortam.masanın ismi nedir.

Alıntıları Göster
    Orta raf takılıyken 27 28cm raf çıkarsa 55-60cm arası oluyor alt kısımları mid tower kasa bile sığabilir orta rafı sökünce. Şuan masanın satışı bitmiş geçen gün bir arkadaşta sordu baktım satışa kapalı yinede link özelden atıyorum dostum. Uzunluk, derinlik, yükseklik olarak,130x100x75 yada 72 olması lazım.

• quote:

Duvarlara raf yapacağım ortaya güzel bir oyun tablosu koyacağım bir kaç aya monitörde değişecek ve bitecek.

Hocam kasa fanları markası nedir acaba? Rgb mi rainbow mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hocam kasa fanları markası nedir acaba? Rgb mi rainbow mu?

Alıntıları Göster
    Xigmatek cy120 masanın linki de kalkmış n11den almıştım. Fanlar kumanda ile kontrol ediliyor, corsairin fanları kadar fonksiyona sahip değil ama fiyatı performansa bakarak uygun.
  • quote:

Xigmatek cy120 masanın linki de kalkmış n11den almıştım. Fanlar kumanda ile kontrol ediliyor, corsairin fanları kadar fonksiyona sahip değil ama fiyatı performansa bakarak uygun.

Alıntıları Göster
    Performans nasıl hocam?
    Ve de diğer fanları bunun kontrol cihazında kullanabiliriz değil mi?
  • quote:

Performans nasıl hocam?
    Ve de diğer fanları bunun kontrol cihazında kullanabiliriz değil mi?

Alıntıları Göster
    Kasayla gelen normal fanlar var corsairin onları direk anakarta bağladım ben. Sanmıyorum xigmatek dışında ki fanları kullanabileceğini. Performans olarak galiba 48 49cfm, statik basıncı düşük sıvı soğutmaya uygun değil. Corsairin giriş seviyesi fanları gibi diyebiliriz performans olarak. Benim kasada 6 fan var soğutma sorunu yaşamıyorum. 3 ön, 2 üst, 1 egzoz. Sıvı soğutma rgbli için QL120-140 öneririm ama aşırı pahalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 18 Mayıs 2020; 22:16:21 >

• quote:

Kasayla gelen normal fanlar var corsairin onları direk anakarta bağladım ben. Sanmıyorum xigmatek dışında ki fanları kullanabileceğini. Performans olarak galiba 48 49cfm, statik basıncı düşük sıvı soğutmaya uygun değil. Corsairin giriş seviyesi fanları gibi diyebiliriz performans olarak. Benim kasada 6 fan var soğutma sorunu yaşamıyorum. 3 ön, 2 üst, 1 egzoz. Sıvı soğutma rgbli için QL120-140 öneririm ama aşırı pahalılar.

Alıntıları Göster
    Anladım.
    Bende Sharkoon TG5 mavi kasa var. Öndeki 3 maviyi tepeye monte edeceğim.
    Almak istediğim rgb fanları ise öne koyacağım. İstediğim vakit kumanda ile kontrol edebilmek için.

Aigo rgb dr12 ler ilgimi çekti şimdi. Sizinkilerde güzel yanıyor.

Teşekkür ederim yanıtınız için. Araştırmaya devam biraz daha (:
    Sıvı soğutma düşünmüyorum hocam bu arada. Kule tipi alacağım ryzen 5 2600 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 18 Mayıs 2020; 22:31:34 >

• quote:

Anladım.
    Bende Sharkoon TG5 mavi kasa var. Öndeki 3 maviyi tepeye monte edeceğim.
    Almak istediğim rgb fanları ise öne koyacağım. İstediğim vakit kumanda ile kontrol edebilmek için.

Aigo rgb dr12 ler ilgimi çekti şimdi. Sizinkilerde güzel yanıyor.

Teşekkür ederim yanıtınız için. Araştırmaya devam biraz daha (:
    Sıvı soğutma düşünmüyorum hocam bu arada. Kule tipi alacağım ryzen 5 2600 için.

Alıntıları Göster
    Bunu alıp 3 fan daha alıp hepsini sadece tek bir kumandayla kontrol edebilirsin. Aigo'da kullanıyorum diğer kasamda kesinlikle xigmatek tavsiye ederim tr'de daha yaygın marka hem aigo'ya bakarak.
    https://www.trendyol.com/xigmatek/en42883-poseidon-4-12cm-fanli-tempered-camli-rainbow-led-seritli-gaming-oyuncu-kasasi-p-33948690?boutiqueId=316717&merchantId=106272&gclid=CjwKCAjw5Ij2BRBdEiwA0Frc9fw-b_NgJ1ZfHzHFOA0N8nBQqtyZJU4UpvI3FqtTBkjuU9KVAfjU6xoCRTAQAvD_BwE

• quote:

Bunu alıp 3 fan daha alıp hepsini sadece tek bir kumandayla kontrol edebilirsin. Aigo'da kullanıyorum diğer kasamda kesinlikle xigmatek tavsiye ederim tr'de daha yaygın marka hem aigo'ya bakarak.
    https://www.trendyol.com/xigmatek/en42883-poseidon-4-12cm-fanli-tempered-camli-rainbow-led-seritli-gaming-oyuncu-kasasi-p-33948690?boutiqueId=316717&merchantId=106272&gclid=CjwKCAjw5Ij2BRBdEiwA0Frc9fw-b_NgJ1ZfHzHFOA0N8nBQqtyZJU4UpvI3FqtTBkjuU9KVAfjU6xoCRTAQAvD_BwE

Alıntıları Göster
    Hadi ya 2 bilgisayar mı var?
    Aigo'nun daha çok videosu var nette.
    Xigmatek'in pek incelemesini bulamadım.
    Ekleme. Ses nasıl hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 19 Mayıs 2020; 1:3:23 >

• quote:

Orta raf takılıyken 27 28cm raf çıkarsa 55-60cm arası oluyor alt kısımları mid tower kasa bile sığabilir orta rafı sökünce. Şuan masanın satışı bitmiş geçen gün bir arkadaşta sordu baktım satışa kapalı yinede link özelden atıyorum dostum. Uzunluk, derinlik, yükseklik olarak,130x100x75 yada 72 olması lazım.

Alıntıları Göster
    Ustadım benim pc kasanın boyutu 30 cm siğmaz ozaman zaten bulamayacaktım.ama güle güle kullanın limmon a kaldık yine.tesekkur ederim.
  • quote:

Hadi ya 2 bilgisayar mı var?
    Aigo'nun daha çok videosu var nette.
    Xigmatek'in pek incelemesini bulamadım.
    Ekleme. Ses nasıl hocam?

Alıntıları Göster
    Ses olarak gayet sessizler. Aynen 8600k 1070li 2. bir sistem var evimde onda takılı aigo a3 fanlar. Trde xigmatek kullanıcısı da bayağı var ama türkler pek inceleme yapmıyor bazı kanallar dışında.

Bu şuan güncel günlük kullandığım r5 3600 2070li sistem.
     Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

Bu eski ryzen sistemim p350x r7 1700 rtx2070 x470 pro carbon gaming aigolu.

2018 yılında kurmuştum dolar 4.10 tl idi :D gtx 1070 8600k delid evga 240clc p300 vardı p350x kasayı kullanıyorum şuan aigolar bunda takılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

Ustadım benim pc kasanın boyutu 30 cm siğmaz ozaman zaten bulamayacaktım.ama güle güle kullanın limmon a kaldık yine.tesekkur ederim.

Alıntıları Göster
    Tam 30cm şimdi ölçtüm de masanın satışı yok linki bile bozulmuş ama n11de benzer masalar var. Şunu buldum derinlik olarak benim ki kadar başarılı değil ama kasa küçükse 60cm derinlikte yeter bence monitör çok büyük değilse. Belki başka satıcılarda da vardır bu masadan.
    https://urun.n11.com/calisma-masasi/elfin-bilge-4-rafli-metal-calisma-masasi-P391674853

• Saolasın ilgilenmen yeter.güzelmiş bu ama rafların ölçüleri verilmemiş tam olarak otursa bile tam oturur buda hava almasını engeller kasanın.
    tekrar tesekkür ederim ilgin için.
  • quote:

Ses olarak gayet sessizler. Aynen 8600k 1070li 2. bir sistem var evimde onda takılı aigo a3 fanlar. Trde xigmatek kullanıcısı da bayağı var ama türkler pek inceleme yapmıyor bazı kanallar dışında.

Bu şuan güncel günlük kullandığım r5 3600 2070li sistem.

Bu eski ryzen sistemim p350x r7 1700 rtx2070 x470 pro carbon gaming aigolu.

2018 yılında kurmuştum dolar 4.10 tl idi :D gtx 1070 8600k delid evga 240clc p300 vardı p350x kasayı kullanıyorum şuan aigolar bunda takılı.

Alıntıları Göster
    Xigmatekler daha canlı duruyor gerçekten

• Geniş bir çalışma masası ihtiyacım var. 1-2 raf var daha elimde onları çakacağım.
    Masayı bulamadım henüz, malum zati çıkamıyoruz virüs sebebiyle. Masa tavsiyesi alırım.

• Bu konuda açıldığında henüz lise öğrencisi bir gençtim,şimdilerde master yapan işinde gücünde biriyim.Tek değişmeyen şey bu başlık olmuş yıllardan beri Nostalji yapmak hoşuma gitti Gördüğüm odaların masaların yanında benim masa çok sıradan farkındayım İdare edin attık

• Arkadaşlar merhaba. Bende kablolama sıkıntısı yaşıyorum. Her yer kablo oldu. Canımı sıkmaya başladı. TV yanındaki boşluklara stand yaptırıp hoparlörleri oraya koymak istiyorum. Kasanın yanındaki duvara bir parça koyup kasayı da üstüne koymak gibi bir düşüncem var. Ayrıca tv arkasına ve masanın arkasına izlediğim film yada müzikle bağlantılı olacak şekilde rgb ışıklandırma yapmak istiyorum. Yorumlarınız ve fikirleriniz benim için çok önemli.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.