Şimdi Ara

Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.013
Cevap
71
Favori
479.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugway

bu da benden

Bu masa pek önerilmiyor sağa sola çok sallandığı söyleniyor. Doğru mu hocam?

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/89002010/linnmonoddvald-calisma-masasi.aspx

Ben bu masayı sipariş ettim umarım ayakları falan otururken zorluk çıkarmaz

• Bende de bu masa var. Şu ana kadar sallanmayla ilgili sorun yaşamadım. ( kasam da üzerinde belki ondandır)
  • Calligiato kullanıcısına yanıt
    hangi masa hocam oddvald olan mı? yoksa ayakları ince olan mı?
  • İnce olan hocam ismi Limon gibi olan 170 liraya falan almıştım sanırım geçen sonbaharda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da benden olsun
     Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 20 Haziran 2018; 14:2:31 >
  •  Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...?

Kabloları saklamak için önerisi olan var mı? Birde odanın bilgisayara bakan duvarını koyu tonda bir renge boyamak istiyorum beyaz gözümü çok alıyor öneriniz var mı?
  • Merhaba 2 ay önce odamı boyadım aslında bir anlık gaza geldim ve boyadım normalde yapmak istediğim bir kaç şey vardı şimdilik tek renge boyadım
    İleride zamanım olduğu ilk fırsatta odanın 2 duvarını yada tavanını siyaha boyamak istiyorum kapı ve pencereleri pembeye boyadım pembe değil aslında da pembeyi andırıyor
    Oda bildiğimiz mavi rengin tonunda
    Bilgisayar masamı da kendim yapacağım duvara monte olup masif ağaç olacak
    Ek olarak yine duvar veya tavanda desen veya farlı şekiller olacak
    Yani istediğim odaya girdiğin zaman gerçekten dış dünyadan farklı bir hissiyat verecek
    Tabi şuan için benim istediğim şeyleri yapmam için çok para ve zaman lazım para kolay kolay da dolar yüzünden de bir takım şeyleri yapmak istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Bu da benden olsun
    wallpaper'ina talibim

• Masa Özel yapımmı?
  • Masa ayağının arkasından siyah kabloyolu yada düzgün dursun kablolar diye sadece kablo toplama spirali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Masa Özel yapımmı?
    İkeadan aldım hocam 289 tl. Kargoyla beraber 320 tl yapıyor
  • Tam aradığım tarzda bir masa ama maalesef 150 cm fazla
  • quote:

Tam aradığım tarzda bir masa ama maalesef 150 cm fazla
    120cm olanlarıda var bakın isterseniz hatta 100cm'ye kadar var
  • Var hocam ama genişlik düşüyor bu seferde :) 60Cm pek yeterli değil 75 iyi, Sendeki sanırım 150cm olan o kadar büyük bir alanda değilmiş gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 22 Haziran 2018; 16:4:9 >
  • quote:

Var hocam ama genişlik düşüyor bu seferde :) 60Cm pek yeterli değil 75 iyi, Sendeki sanırım 150cm olan o kadar büyük bir alanda değilmiş gibi duruyor.
    Benim eski kullandığım masa 180cm uzunluktaydı. Bu masa ona göre küçük geliyor ama daha ferah tam 3 adet 24" monitör sığıyor.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/19047309/linnmonfinnvard-calisma-masasi.aspx

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/50219044/fredde-calisma-masasi.aspx

bunlar daha iyi benim masamdan parasal sıkıntınız yoksa göz atın derim.

• Öyle çok iyi birşey olmasına gerek yok fazla sallanmıyorsa iyidir, Kendim monitör için extra bir şey yaparım belki 120 cm güzel duruyor.
  • İtx kasa ve hoparlör basını koyabileceğim bi masa arayışındaydım, masayı n11 de gördüm. 120cm x 60cm üst genişlik, yükseklik 75cm. Sol kısımda ki bölme kasa ve alt kısmına da bass koymak için el verişliydi.

Masayı kurduktan sonra arka kısmı boş olduğundan kablo şaklamak zor olacaktı. Oraya ince bir sunta parça koyup kablaları arka kısmında sakladım.

Daha sonra monitörün biraz daha uzak olmasını istediğim için arkaya 15cm lik ek yaptım.

Estetik görüntü olsun diye hoparlörlere krom ayaklı stand yaptım ve masayı ve mousepad i delerek kabloları ordan yönlendirdim.

Ve final görüntüsü bu şekilde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 5 Temmuz 2018; 11:22:29 >

• Aldığınız linki atabilirmisiniz? Gayet güzel eklemeler yapmışsınız
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Ben aldığımda 159₺ idi 229₺ olmuş şu an.

https://urun.n11.com/calisma-masasi/dekorister-arrival-genc-odasi-calisma-masasi-P96377331

• Kasayı koyduğunuz yer ayarlanabiliyormu? model bakıyorum şuan sizin gibi uğraşmak istersem güzel olur kendi hali tam uygun değil sizdeki gibi
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.