Yüzbaşı
27 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba ios 14 sürümü bulmak için hazır bir liste var mı şu kodlu ürünü alırsanız bu cihaz sürümü bu ile başlar isterseniz güncelleme yapmazsınız gibi?

Tulpar T7 V19.4.1 17,3" Gaming Laptop ekran lekesi USB port ile Ethernet ve arka kasa ile ilgili sorunlar


1- Ekran siyah olduğu zaman beyaz ufak lekeler görmekteyim.


2- Bu kısımda ki usb ile ethernet kısımları çalışmamaktadır.


3- Kasanın arkasında ki plastik kısımlar ve fan metallerinde kırılmalar mevcut.


Muhasebe için irsaliye ayrı fatura ayrı yazılması için kullanılması mantıklı mı acaba?

İki farklı kağıt hazneli yazıcı aramaktayım. İki kağıt haznesi A4 kağıt alacak uygun yollu bir cihaz arıyorum. İki tepsisine A4 kağıt alacak uygun yollu bir cihaz arıyorum. 1 tepsiyi hazır irsaliye şablonu olarak kullanacağım. Diğer tepsi ise boş A4 kağıt yazdırmak için istiyorum. Nokta atışlı yazıcıdan kurtulmak amaçlı.

Merhaba, ufak imalat yapıyoruz basit bir eta8 programı var. biz bu eski düzeni değiştirmeye karar verdik. Dia diye bir yazılım ile anlaştık. Onlar bulut tabanlı erp şeklinde sanırım çalışıyor ve b2b olarak siteli sistem kuracağız. Benim istediğim şifrelerimizi ve bazı özel excel dosyalarımızı world dosyalarımızı aynı anda da bu programlarda mevcut ise şifrelerimi world şifrelemesi yerine o programın şifreleme uygulamasını kullanmak istiyorum. 3 bilgisayar arasında paylaşım yapmak istiyorum. Yönetici olarak ben olmak istiyorum. Ama imalat içindeki bazı bilgisayarlarımızın her dosyayı görmesini istemiyorum. Birkaç araştırma yaptım ama karar veremedim.


Ücretsiz Yazılım:


Yandex Disk

Google Disk

One Drive


-


Ücretli Yazılım:

LogmeOnce ->

pCloud ->

Merhaba, iki tepsisine A4 kağıt alacak uygun yollu bir cihaz arıyorum. 1 tepsiyi hazır irsaliye şablonu olarak kullanacağım. Diğer tepsi ise boş A4 kağıt yazdırmak için istiyorum. Nokta atışlı yazıcıdan kurtulmak amaçlı.

PS5 için ve evde Netflix tarzı takılmak için 1 haftadır cihaz araştırması yapıyorum. Bugüne kadar hep Samsung kullandım ama Philips modellerindeki LED ambiyans aydınlatması çok hoşuma da gidiyor. Siz bu konu da ne önerirsiniz? Bütçem 10k maksimum 50-55 inç

Ofiste e-irsaliye ve e-fatura kesmekteyiz. İki adet yazıcı kullanmaktayız. E-fatura için normal A4 yazıcı. İrsaliye için ise nokta vuruşlu yazıcı için çok zaman harcıyoruz. Ben bunu komplike yapan bir makine var mıdır onu öğrenmek istiyorum. İki adet kağıt alan tepsisi olan bir yazıcı var ise çözüm şöyle düşündüm. Bir tepsisine biz A4 kağıdına e-irsaliye şablonu yaparız yırtmaçlı o hep tepside olur direk yazdırırız. Diğer tepsisinde de boş A4 olursa ondan da e fatura ve diğer çıktılarımızı alırız. Böyle bir yazıcı mevcut mu acaba?

Merhaba, laptop kullanıcısıyım USB port azlığı nedeniyle ve kablo saklamak için şu şekilde bir cihaz kullanıyorum. Type-C ile 3 adet USB 3.0 port + gigabit internet portu olan slink ait SW-U332 modeli kullanıyorum. Fakat ekipmanlarımın fazla USB kaplamasından dolayı elektrik ile çalışan TP-Link UH720 modelinde 7 adet USB 3.0 port ve 2 adet USB şarj girişi mevcut. Kullanacağım ekipmanlarım şu şekildedir. Klavye, mouse, mouse pad, kamera, mikrofon, kablosuz kulaklık toplam 8 adet olacak şekilde bu cihazlar da gecikme kaybı veya bir sorun yaşar mıyım? Type-C ile S-Link USB 3.0 çoğaltıcısına internet ve bu alacağım cihazı takıp alt kısımda ekipmanlarımı TP-Link olana takacağım.

Merhaba, elimde bu masadan var ve dizüstü bilgisayarım kurulu. Kullandığım razer klavye mouse ve mouse pad ekipmanlarımın USB sayısı 4 kamera mikrofon da ekleneceği için 3.0 çoğaltıcı ile çözüm bulabildim. Fakat klavye mouse ekipmanlarım için kablo saklama yöntemini bulamadım bu konu da tecrübeli arkadaşlarımdan destek bekliyorum.

Hakkında
Konum: İstanbul, Fatih
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 354
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 416
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 7.588 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.