Şimdi Ara

Mobilite Özel: Google Nexus 5 ve Android 4.4'ün tüm detayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edirneli86

Edirne havası geldiğin yere göre değişir. Sert ve kavurucu kışları vardır. Doğudan geliyorsan ben böyle kış böyle soğuk görmedim dersin. Iç anadolu dan geliyorsan yakın gelir. Anlatya ızmir gibi yerden geliyorsan feleğin şaşar. Balkanların sert iklimine sahip. 4 gideceksin diye tahmin ediyorum. 2kış bir yaz göreceksin. Ben hakkaride yaptım askerliği doğudaki kış hiç birşey di.

İzmirden gidecegim kısa dönem. Sadece kış görecegim yani. Napalım artık sıkı bir deneyim olucak demekki. Tesekkürler hocam
  • nexuz harici cihazların güncellemesini üretici verir. Google silah zoru ile güncelleme ver diyemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O 2300 mah ve 16 GB nedir abi ya
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Kısa dönem olarak hangi görevde olacaksin. Karargah falan isen kapali mekanda sıkıntı yasamazsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Kısa dönem olarak hangi görevde olacaksin. Karargah falan isen kapali mekanda sıkıntı yasamazsin

Hocam Uzunköprü Topçu Alayında görev alacağım. Tam ismi imzamda yazıyor. Görev topçuymuş. Bir de dediğin gibi karargah bölüğü.
  • Elimde nexus 4 ve galaxy nexus bulunmakta google nexus 5 un factory image larini dün yayınladı emin olun xda-developers daki arkadaşlar dünden başlamıştır en geç 3-4 haftaya Gnex için stabil sürüm çıkar çıkmasada sorun değil getirdiği birkaç yeni özellik zaten paranoid android ve pac-man romlarında bulunuyor texas instruments ın işlemci üretmeyi bırakması kötü oldu ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: htepe

quote:

Orijinalden alıntı: furkann20 Sen bir sürü telefonu 2.3.6 sürümünde bırak. 4.0 4.1 4.2 4.3 güncellemeleri verme. Sonra 4.4 çıkar düşük ramli cihazlarda da kullanılabilecek de. O kadar güncellemeyi atladıktan sonra 4.4 verileceğini sanıyor musunuz? Saçmalık olur....
    i9000 benzeri cihazlar resmi olmasa bile CyanogenMod team aracılığıyla bu sürümü alacak. Performans vaadi gerçeği yansıtıyorsa bence bu kabul edilebilir bi durum. İlla Kies ile güncellensin diyemem şahsen.

Samsung kendi islemci ve gpu larinin kaynak kodlari olmadigi surece duzgun bir custom rom cikmaz ...

• lg optimus g telefonum var sızce satıp nexus 5 almalımıyım ?
  • yakamoz77 Y kullanıcısına yanıt
    Galaxy Nexus'a güncelleme verilmemesinin sebebi Texas Ins. tarafından üretilen bir çip kullanmasıymış. Texas Ins. artık bu tür çip üretimi yapmadığından Galaxy Nexus'a uyarlamak masraflı oluyormuş... diye bir açıklama okudum. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Galaxy Nexus her türlü kaldırır bu güncellemeyi tabii ki.
  • HTC'yi takdir ettim. adamlar geçmişten ders almışlar. 4.3 yoldayken 4.4'ü 90 gün içinde vericez diyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: h3T

lg optimus g telefonum var sızce satıp nexus 5 almalımıyım ?

al kardeşim

• 2 androidli cihaz kullandım hiç heves meves kalmadı 2 yılda yetti ve tasarımda arayüzde bu kadar çirkin olur bir cihazda

• o değilde canım çikolata çekti adam ne güzel yedi

• Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.
  • yinemi kart girişi yok ne biçim iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: htepe

quote:

Orijinalden alıntı: furkann20 Sen bir sürü telefonu 2.3.6 sürümünde bırak. 4.0 4.1 4.2 4.3 güncellemeleri verme. Sonra 4.4 çıkar düşük ramli cihazlarda da kullanılabilecek de. O kadar güncellemeyi atladıktan sonra 4.4 verileceğini sanıyor musunuz? Saçmalık olur....
    i9000 benzeri cihazlar resmi olmasa bile CyanogenMod team aracılığıyla bu sürümü alacak. Performans vaadi gerçeği yansıtıyorsa bence bu kabul edilebilir bi durum. İlla Kies ile güncellensin diyemem şahsen.

Samsung kendi islemci ve gpu larinin kaynak kodlari olmadigi surece duzgun bir custom rom cikmaz ...

4.3'e kadar sıkıntı çıkmadı, inşallah bundan sonra da çıkmaz. bu 4.4 port edilir ve söylendiği gibi RAM optimizasyonuyla gelirse ben 1-2 yıl daha kullanırım bu telefonu :)

• GhosTon kullanıcısına yanıt
    Ben ne diyorum, siz ne diyorsunuz

Apple kullanıyor olmanızdan dolayı sizin adınıza sevindim. Fakat windows phone'u olaya nasıl ve neden dahil ettiniz anlamış değilim.

İki yıldır galaxy nexus kullanıyorum, cihazı alırken apple ürünü cihazla aynı fiyattaydı. Siz android bir cihaza 400 lira vermeyin, ben de apple bir cihaza ikibin lira vermeyeyim. Bunlar çok doğal bakış açıları ve tercihler değil midir?

Mesajımda anlatmak istediğim şey ise şudur: Saçmasapan bir pazarlama taktiği yüzünden cihazın hakkının yendiğidir. Daha düşük donanımlarda çalışabilecek bir yazılımı göreceli olarak yüksek donanımda olan bir 'nexus' cihaza vermemenin yanlış olduğunu söylemek istedim. Umarım anlatabildim.

• Herkes hafızanın arttırılamamasına takmış ama koskoca firmalar(hem apple he google) bunu düşünmüyor. Çünkü gelecekte herşeyin sanal depolarda duracağını biliyorlar. Adamlar zaten lte ile iyice hızlanmış, ücretleri ucuz neden cihazına yüklesin istediği yerden istediği içeriğe ulaşıyor. Full hd filmi istediğin an online izleyebileceksen cihaza yüklemeye uğraşırmısın? Kendi çektiğin video, foto vb. Ne varsa sanala depolayacaksın, 16 veya 32 gb. Da rahat rahat yetecek. Bize uymasada mantıkları böyle.

• Sanırsın ellerine nexus 5 gelmiş de inceliyorlar. Casperlar elde nexuslar dilde... Artık ota üfe video çekilir oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Nexsus cihazları çok kalitesiz bence. Kasa yapısı falan çin malı telefonlar gibi. Sony kalitesinin yanına bile yaklaşamaz tasarım ve kamera olarak

İlk defa boyle bisi duydum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.