Şimdi Ara

Mobilite Özel: Google Nexus 5 ve Android 4.4'ün tüm detayları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tanıtım filmlerinde gey mi var? sırf şununiçin bile alınmaz bu telefon..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepe

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: htepe

quote:

Orijinalden alıntı: furkann20 Sen bir sürü telefonu 2.3.6 sürümünde bırak. 4.0 4.1 4.2 4.3 güncellemeleri verme. Sonra 4.4 çıkar düşük ramli cihazlarda da kullanılabilecek de. O kadar güncellemeyi atladıktan sonra 4.4 verileceğini sanıyor musunuz? Saçmalık olur....
    i9000 benzeri cihazlar resmi olmasa bile CyanogenMod team aracılığıyla bu sürümü alacak. Performans vaadi gerçeği yansıtıyorsa bence bu kabul edilebilir bi durum. İlla Kies ile güncellensin diyemem şahsen.

Samsung kendi islemci ve gpu larinin kaynak kodlari olmadigi surece duzgun bir custom rom cikmaz ...

4.3'e kadar sıkıntı çıkmadı, inşallah bundan sonra da çıkmaz. bu 4.4 port edilir ve söylendiği gibi RAM optimizasyonuyla gelirse ben 1-2 yıl daha kullanırım bu telefonu :)

Yuksek ihtimalle. En azindan 4.3 ten daha hizli olacak...
  • Mobil teklonojiler, bilgisayar donanımlarından çok daha fazla irdeleniyor. Oldu olacak sitenin ismi Donanımhaber yerine "Mobilhaber" olarak değiştirin, sizde rahat edin bizde.

• sizin Mobiliteniz yok mu

çok mu fakirsiniz

bizene......

• quote:

Orijinalden alıntı: king_adam

android 5 için nexus 6 mı gelmesi lazım ne saçma sizce de öyle değil mi ?

Nexus X olabilir Moto Nexus olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim
  • Millet 1400 TL'ye LG G2 alırken umarım Nexus-5 uygun bir fiyata gelir, mesela 1100 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Orijinalden alıntı: brhndrnGalaxy Nexusa verilmeyen 4.4, 200 mb ramlı cihazda bile çalışsa ne olur, çalışmasa ne olur.
    Bu yüzden Apple kullanıyorum. Her ne olursa olsun android bir telefona 400 liradan fazla verilmez gidin Windows phone alın Nokia 520 suan note3 den daha stabil ve akıcı bir telefon

oo öyle bakarsan gidip java tel alalım 520 note 3 ün yaptıklarının 100de birini bile yapamazken stabil olmasında ne olsun sanırım ilk iphone u kullanıyorsun baksana 200 mb ramli telleri pek önemsiyorsun da
    ayrıca apple 3g 3gs e güncelleme verse nolur os kırpılmış oluyor eğer apple ı 3gs e bile güncelleme veriyor diye kullanıyorsa applecılar her yeni iphone satışından millet neden apple store lara hücum ediyor apple olsun samsung olsun 3 ayda bir amiral gemi çıkartsa emin ol yine de çok satacaktır bu insan doğasında var kullanmayacağı şeye bile sahip olmak ister
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekliivanilya

Nexus serisi kullanmayanlar androide laf etmesin . Nexus 4 cok stabil calisiyordu ve cok ucuzdu umarim buda 1500 civarindan girer .

Stabil olacak diye o bataryali ve kamerali telefona 1500 TL vermem.

• Galaxy nexusun neden bu güncellemeyi almayacağını anlamakta zorlanıyorum açıkçası. Çok fazla yeni özellik gelmeyebilir ama yine de bu güncelleme gelmeliydi. Google tarafından gelen 18 ay boyunca güncelleme yayınladık bu kadar yeter açıklaması beni tatmin etmedi açıkçası daha anlamlı bir açıklama bekliyorum.

• Bakalim görücez inşallah ram sölendiği gibi değil daha iyi optimize edilmiş şeklinde çıkar karşımıza ve güç tüketimi konusunda devrim yaratılmalı prize bağımlı yaşamaktan biktim :) Ama bu haberler bile mutlu ediyor insani :)

• bu nexus gerçekten çok hoşuma gitti.. favorim xperia z1 mini idi ama bu da çok güzel olmuş..

• 2si1 istiyoruz yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: TheOnu

Galaxy nexusun neden bu güncellemeyi almayacağını anlamakta zorlanıyorum açıkçası. Çok fazla yeni özellik gelmeyebilir ama yine de bu güncelleme gelmeliydi. Google tarafından gelen 18 ay boyunca güncelleme yayınladık bu kadar yeter açıklaması beni tatmin etmedi açıkçası daha anlamlı bir açıklama bekliyorum.

Yanılmıyorsam galaxy nexusun içindeki işlemciyi üreten texas instruments pazardan çekilip driver yayınlamayı durdurduğu için yeni yazılıma uyarlama konusunda sıkıntı çıkıyordu.Zaten o işlemciyi kullanıp yazılımsal açıdan güncel olan tek telefondu.Googleda ortadaki küçük kullanıcı kitlesi için driverları yeniden yazmakla hem zaman kaybedip hemde masraf çıkarmak istemedi.18 ay bahanesi olayı kolay anlaşılabilir yapmak içindir büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearfulDream -- 1 Kasım 2013; 22:51:39 >
  • Ender abi o ne bakış öyle :D
  • Gmd alırmı acaba 4.4

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Kısa dönem olarak hangi görevde olacaksin. Karargah falan isen kapali mekanda sıkıntı yasamazsin

Hocam Uzunköprü Topçu Alayında görev alacağım. Tam ismi imzamda yazıyor. Görev topçuymuş. Bir de dediğin gibi karargah bölüğü.

Hatirladigim kadariyla herkeste karargah bolugu yazar ama karargah bolugunden diger boluklere sevk edilir.

• quote:

Videoda 60 saat müzik dinleme süresince çılgın bir süre denmiş ama Xperia Z1'de bu süre 110 saat zaten

Fiyat mukayesesi sonuca ulaştırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

nexuz harici cihazların güncellemesini üretici verir. Google silah zoru ile güncelleme ver diyemez.

Durum öyle zaten, üretici de ne bahane uydursam da bu güncellemeyi vermesem diye uğraşıyor. Bu gerçeği görmeyenin polyana ile akrabalığı vardır.

Daha dün galaxy wonder 4.1 güncellemesi iptal edildi. Galaxy nexus 4.4 güncellemesi iptal edildi. Galaxy s 2 ve note %99 4.2 almayacak..... Örnekler yeterlidir galiba..

Unutmayın siz tüketicisiniz ve kendi çıkarınızı düşünmelisiniz... Hiçbir markanın hatta hayatta hiçkimsenin avukatlığını haksız yere yapmayın, gerçekçi olun, dürüst olun..

İyi forumlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertify

quote:

Videoda 60 saat müzik dinleme süresince çılgın bir süre denmiş ama Xperia Z1'de bu süre 110 saat zaten

Hocam zaten donanımhaber videolarını takip etmemek gerek.. Çok daha doyurucu yabancı video kaynakları var. Dh i sadexe forum amacıyla kullanmak gerek.. Bu arada üst yorumlarda cm ile ilgili yorumunuza da tamamen katılıyorum..

Aynen hocam yabanci kaynak incemeleri hem daha doygun hemde cok daha erken cikiyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.