Şimdi Ara

Mobilite Özel: Google Nexus 5 ve Android 4.4'ün tüm detayları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgirengir

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=channel%3A51cd96ac-0-2caa-8d70-89e013a15e8&feature=iv&src_vid=zoDlZKlphv0&v=FX2ljBkikJE

batarya suresi bence gayet yeterli :)

Nexus 5 alma arefesinde biri olarak bu batarya performansının çok kötü olduğunu söyliyim size

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu nasıl saçma konu arkadaş, yarısı askerlik tartışırken diğer yarısı nexus 5 tartışıyor. konu dışı yazanların suresiz banlanmasını talep ediyorum bu konu ile askerliğin ne alakası var
  • nexus 5 almak isteyenler benimle irtibata gecebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepenergy

quote:

Orijinalden alıntı: Bishey

Doğum günümde çıktı piyasaya. Valla türkiyeye geldiği gibi alacağım. İnşallah çok uzun sürmez...

doğum günü hediyesi olmuş size

Evet ama 2014 e girmeden türkiyeye geleceğini sanmıyorum ne yazık ki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekliivanilya

Nexus serisi kullanmayanlar androide laf etmesin . Nexus 4 cok stabil calisiyordu ve cok ucuzdu umarim buda 1500 civarindan girer .

1500 tl den ucuz olur bence....o fiyattan cikarsa g2 almak daha mantikli olur ...kaldiki turkiyede satilana kadar g2 nin fiyati biraz daha ucuzlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desparado1453 -- 4 Kasım 2013; 18:21:56 >
  • Saf android tecrübesiymiş. kendi ürünü galaxy nexus 18 ay süresini geçtiği için 4.4 ü alamıyor. yerin dibine batsın böyle tecrübe. daha da almam nexus

• quote:

Orijinalden alıntı: McAslan92

Saf android tecrübesiymiş. kendi ürünü galaxy nexus 18 ay süresini geçtiği için 4.4 ü alamıyor. yerin dibine batsın böyle tecrübe. daha da almam nexus

Bu durum diğer android markalarda mevcut mu mesela atıyorum sony tablettede veya asus 18 ay güncelleme limiti var mı?
  • Android 4.4 te umarım kaydirmalarda ve uygulama geçişlerinde olan takılma, frame atlamalarını duzeltmislerdir. androidin şu an tek eksiği bu gibi. Amiral gemi modellerinde bile akıcı kaydırma olmuyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi action4ever -- 5 Kasım 2013; 14:52:21 >
  • İos 7 deki takılmalardan fenalık geldi, ipad 2 kullanıyorum aglatıyor, ipadi kenara attım s4 ü tablet gibi kullanıyorum, apple bir zamanlar muhtesemdi ama şimdi akıcılık için 2.000 kusur mu bayılmak lazım. Gider nexus alıım veya G2 alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: rainyday

İos 7 deki takılmalardan fenalık geldi, ipad 2 kullanıyorum aglatıyor, ipadi kenara attım s4 ü tablet gibi kullanıyorum, apple bir zamanlar muhtesemdi ama şimdi akıcılık için 2.000 kusur mu bayılmak lazım. Gider nexus alıım veya G2 alırım

Apple hardware' dan (donanımdan) çalıyor 3D mark test derecelerindende bu anlaşılabilir, son dönemde ipin ucunu iyice kaçırdılar, İpad 4 ios 7 de frame stabiliyetsizlikleriyle karşılaşıyoum menü geçişlerinde bazı programlarda
  • şu videoları adam akıllı biyere yükleyin kardeşim izleyene kadar ne çekiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgirengir

nexus 5 almak isteyenler benimle irtibata gecebilirler.

900 TL civarına ABD'den 350 Dolara aldığınız telefonları satarsanız, forumdan birçok kişi alacaktır. Hem siz de iyi para kazanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desparado1453

quote:

Nexus serisi kullanmayanlar androide laf etmesin . Nexus 4 cok stabil calisiyordu ve cok ucuzdu umarim buda 1500 civarindan girer .

1500 tl den ucuz olur bence....o fiyattan cikarsa g2 almak daha mantikli olur ...kaldiki turkiyede satilana kadar g2 nin fiyati biraz daha ucuzlar

1100 TL'den fazla olursa rahatlıkla pahalı diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: desparado1453

quote:

1100 TL'den fazla olursa rahatlıkla pahalı diyebiliriz.

aslında max fiyatı 1000 tl olması lazım usa fiyatı 350 usd :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

video yu yüksek çözünürlükte açtığımda yavaş yükleme söz konusu kontrol edebilirmisiniz

Edemem

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.