Şimdi Ara

Mobilite Özel: Google Nexus 5 ve Android 4.4'ün tüm detayları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu devirde 16GB hafıza nedir anlamış değilim. Üstüne bir de micro sd slotundan yoksun bırakıyorlar. Kullanıcı bu kadar aptal yerine konulmaz ki.
    Hafıza sıkıntısı çektikten sonra son sistem özellikle donatılmış neye yarar?
    Buradan Samsung'a bu şekilde kullanıcılarını mağdur eden strateji izlemedikleri için teşekkür ediyorum.
    Umarım diğer üreticiler de en kısa zamanda bu yanlış politikalarından vazgeçerler de micro sd slotunu çok görmezler.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    ios tüm akıllı cihazlara yüklenebilir olsun ondan sonra stabillik hakkında konuşalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Nexsus cihazları çok kalitesiz bence. Kasa yapısı falan çin malı telefonlar gibi. Sony kalitesinin yanına bile yaklaşamaz tasarım ve kamera olarak

Hiç eline Nexus 4 aldın mı?

Aldım arkadaşımda var hergün kurcalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

ios tüm akıllı cihazlara yüklenebilir olsun ondan sonra stabillik hakkında konuşalım.

Sen boşver şimdi ios'u falan. Hazır Edirneli bulmusken havasını sorayım 5 güne askerim orada havalar nasıl? Bide kışın en düşük kaç derece oluyor?
  • 16 gb hafıza ve üstelik arttirilamiyor,ey google neden o zaman 2gb ram snapdragon 800 koyuyorsun ne mantıktır bu donanım yüksek kalitede oyun oynamak demek ama hafıza ne demek peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu işşten anlamadım bir şey galaxy nexus a verilmeyen kit kat 512mb ramlı telefonlara nasıl veriecek.

• Abi bu hafiza karti slotunu kaldirmakta moda oldu artik.Ya ne geregi var koy iste su slotu milletin kafasi rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Sen boşver şimdi ios'u falan. Hazır Edirneli bulmusken havasını sorayım 5 güne askerim orada havalar nasıl? Bide kışın en düşük kaç derece oluyor?

Ateistdin dimi sen

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

ben bu işşten anlamadım bir şey galaxy nexus a verilmeyen kit kat 512mb ramlı telefonlara nasıl veriecek.

Galaxy Nexus'a gelecek yakinda merak etmeyin. Galaxy Nexus Android 5 ve Android 6 sürümlerini de alacak.

Daha Nexus 4'e de gelmedi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Galaxy Nexus'a verilmeyen 4.4, 200 mb ram'lı cihazda bile çalışsa ne olur, çalışmasa ne olur.

Bu yüzden Apple kullanıyorum. Her ne olursa olsun android bir telefona 400 liradan fazla verilmez gidin Windows phone alın Nokia 520 suan note3 den daha stabil ve akıcı bir telefon

• Sen bir sürü telefonu 2.3.6 sürümünde bırak. 4.0 4.1 4.2 4.3 güncellemeleri verme.

Sonra 4.4 çıkar düşük ramli cihazlarda da kullanılabilecek de. O kadar güncellemeyi atladıktan sonra 4.4 verileceğini sanıyor musunuz? Saçmalık olur....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cilekliivanilya

Nexus serisi kullanmayanlar androide laf etmesin . Nexus 4 cok stabil calisiyordu ve cok ucuzdu umarim buda 1500 civarindan girer .

Bir ios kadar stabil değil. Ek olarak kamera ve ses kalitesi rezil.

Ayrıca Nexus cihazlardaki bahsedilen stabilliği cihaz sağlamıyor. İçindeki saf android yazılımı sağlıyor. Kullanıcılar CM10 ve benzeri romlar kurarak tek çekirdekli işlemciye sahip telefonlarda bile aynı hızı yakalayabiliyor

Ne kadar ilginc mesaj sanki iphone 5 stabilligi cihaz sagliyor onuda sistem sagliyor ne farki kaldi anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

quote:

Nexus serisi kullanmayanlar androide laf etmesin . Nexus 4 cok stabil calisiyordu ve cok ucuzdu umarim buda 1500 civarindan girer .

Bir ios kadar stabil değil. Ek olarak kamera ve ses kalitesi rezil.

Ayrıca Nexus cihazlardaki bahsedilen stabilliği cihaz sağlamıyor. İçindeki saf android yazılımı sağlıyor. Kullanıcılar CM10 ve benzeri romlar kurarak tek çekirdekli işlemciye sahip telefonlarda bile aynı hızı yakalayabiliyor

Ne kadar ilginc mesaj sanki iphone 5 stabilligi cihaz sagliyor onuda sistem sagliyor ne farki kaldi anlamadim

Onda da işletim sistemi saglıyor tabi ama arkadas orda direkt Nexus'u vurgulamıs ya sanki diger android telefon üretici markalara çamur atmıs gibi oldu. Ondan dedim yani

• quote:

"umarım 1500 civarından girer" ne demek ya? beddua etmişsin resmen.
  • Cikmasini bekliyorum keske abd de dayim felan olsaydida alsaydik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: furkann20

Sen bir sürü telefonu 2.3.6 sürümünde bırak. 4.0 4.1 4.2 4.3 güncellemeleri verme.

Sonra 4.4 çıkar düşük ramli cihazlarda da kullanılabilecek de. O kadar güncellemeyi atladıktan sonra 4.4 verileceğini sanıyor musunuz? Saçmalık olur....

i9000 benzeri cihazlar resmi olmasa bile CyanogenMod team aracılığıyla bu sürümü alacak. Performans vaadi gerçeği yansıtıyorsa bence bu kabul edilebilir bi durum. İlla Kies ile güncellensin diyemem şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwwata

iphone 5s ve z1 650$ bu 350$ biraz mantıklı karşılaştırma yapın.

iphone 5S bile fiyat yönünden o kadar eleştirilmesine rağmen Amerika fiyatının yaklaşık %50 fazlasına Türkiye'de satışa sunuldu. Eğer Nexus 5 de bu şekilde bir fiyattan girerse yaklaşık 1050 TL'den Türkiye'de satışa sunulmalı, dolayısıyla asıl karşılaştırmaları Türkiye satış fiyatı üzerinden yapmak lazım diye düşünüyorum.
  • arkadaş custom romla port edilir, ne galaxy nexusmuş, hepde yaygara yapanlar mı aldı o telefonu? androidin güzel yanıda bu değilmi? 2 ay sonra bir geliştirici custom romunu yapar kafanız rahat olsun?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Edirne havası geldiğin yere göre değişir. Sert ve kavurucu kışları vardır. Doğudan geliyorsan ben böyle kış böyle soğuk görmedim dersin. Iç anadolu dan geliyorsan yakın gelir. Anlatya ızmir gibi yerden geliyorsan feleğin şaşar. Balkanların sert iklimine sahip. 4 gideceksin diye tahmin ediyorum. 2kış bir yaz göreceksin. Ben hakkaride yaptım askerliği doğudaki kış hiç birşey di.

• Kesinlikle 1500tl falan vermem bu cihaza, gider G2 alınır direkt..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.