Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
23
Favori
48.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır beklediğim event. Dolu bir card.

Pettis vs Melendez mükemmel bir maç olacak ve umarım tko/ko ile pettis kazanır.
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ne var ne yok ne yapıyorsunuz ?
  • Lyoto nasıl öttürdü ama Barao çok kötüydü son anda arm triangle gelmese kaybedebilirdi. Bu ayarda TJ'in karşısına çıkarsa iki kamyon daha dayak yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UFC 185 - 2dk sonra başlıyor.

Pettis vs Dos Anjos

• quote:

Orijinalden alıntı: paganra

UFC 185 - 2dk sonra başlıyor.

Pettis vs Dos Anjos

Dostum ufc hangi kanalda çıkıyor?
    Üç dört sene önce lig tv 3 de falan aksamlari izliyordum sonra bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: paganra

UFC 185 - 2dk sonra başlıyor.

Pettis vs Dos Anjos

Hocam netten video torrent falan bulursan paylaş arıyorum bende.
  • Digiturk te Spormax kanalı yayın hakkını almıştı ama bende digiturk yok. Digitürk abonesi olan arkadaşlar aaydınlata bilir.

canlı internetten izleye bilmek için maçlar başlamadan kısa bir süre önce reddit teki elemanlar stream adreslerini paylaşıyor. İllegal içerik olduğu için şuan ilgili başlık silinmiş.

kaydedip Youtube'a yükleyim desen anında silinir. Ancak Videoyu bulursam seve seve paylaşırım.

• UFC 185 daha izlemedim ama sonucunu öğrendim ve yıkıldım

Lightweightte hareketli bir dönem başlıyor diyebiliriz.
  • Maçı izledim Dos Anjos domine etmiş. Maç ilk round bile bitebilirdi ama Pettis çok fazla dayanmış. Adam Kimura'dan bile kurtuldu. Maç sonu sağ gözüm görmüyor ama hiçbir bahane yok kaybettim vs dedi.

Eminim ki çok sağlam bir şekilde geri dönecek Anthony Pettis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Maçı izledim Dos Anjos domine etmiş. Maç ilk round bile bitebilirdi ama Pettis çok fazla dayanmış. Adam Kimura'dan bile kurtuldu. Maç sonu sağ gözüm görmüyor ama hiçbir bahane yok kaybettim vs dedi.

Eminim ki çok sağlam bir şekilde geri dönecek Anthony Pettis.

Hocam nereden izledin ?
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    torrent
  • Beyler merhabalar uzun suredir yazamiyordu. Silva steroidli cikti biliyorsunu. Son durumu hakkinda bilgisi olan var mi?ceza aldi mi aldiysa ne kadar almadiysa bir sonraki macina ne zaman cikmayi dsunuyor bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989

Beyler merhabalar uzun suredir yazamiyordu. Silva steroidli cikti biliyorsunu. Son durumu hakkinda bilgisi olan var mi?ceza aldi mi aldiysa ne kadar almadiysa bir sonraki macina ne zaman cikmayi dsunuyor bilgisi olan var mi?

Hocam ben bu aralar fırsat bulamıyorum izlemeye, Silva nasıl böyle bir şey yaptı anlamadım.
  • Alptekin Özkılıç ismi hiç geçmiyor nedense. UFC gibi bir organizasyonda dövüşüyor adam, adını bilen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****11

Alptekin Özkılıç ismi hiç geçmiyor nedense. UFC gibi bir organizasyonda dövüşüyor adam, adını bilen yok.

Buradaki arkadaşlar biliyor zamanında onun hakkında da az konuşmadık.
  • Avusturyadaki eventte maçı var. Üst üste kaybetti iyi değildi son maçlarda. Umarım başarılı olur.

• Conor - Jose Aldo maçını merakla bekliyorum.
    Dublin çocuğu bakalım neler yapacak.
  • kaybederse de çirkeflik yapacak mı merak ediyorum. maç çok güzel pazarlanıyor ama sonrası nasıl planlandı merak konusu. conor kazanırsa da işler UFC'nin istediği gibi gitmiş olacak.
  • Conor'u bilmemde Jose Aldo çok yetenekli bir dövüşçü.
  • alexander gustafsson da haziran da glover Teixeira ile dövüşecek merakla bekliyorum doğrusu
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.