Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.310
Cevap
25
Favori
38.018
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Dövüş Sporları >> MMA - UFC - Bellator Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      382 Mesaj
      07 Kasım 2013 12:32:58 Konu Sahibi
      Mma hakkında muhabbet amaçlı açılmış konudur, beğendiğiniz maçları paylaşabilir aklınızda ki soruları sorabilirsiniz.

Güncelleme: Arkadaşlar son sayfada sürekli maçları değerlendiriyoruz bilginize.

MMA NEDİR ?

Mixed martial arts (MMA) yani "karma dövüş sanatları" organizasyonlarda ve diğer dövüş sporlarında kullanılan ve çok geniş dövüş teknikleri içeren, tam temas mücadele sporudur. Kafes dövüşü olarakta bilinir, istediğiniz herhangi bir branşı Mma'ya uyarlayabilirsiniz. Farklı dövüş sporlarından bu spora geçip şampiyon olan bir çok dövüşçü vardır. Maçlarda sadece eli korumak için tasarlanmış olan yarım eldiven kullanılır. Rakibin eklem yerlerini kitleyerek kırmak veya boğarak bayıltmak serbesttir. Dövüşçü bu gibi durumlarda pes ederek maçı bitirebilir. Birçok ülkede MMA en hızlı gelişen spordur. Jon jones, Anderson Silva, Cain Velasques, Randy Couture ve diğer bir çok şampiyon bu sporun yıldızları arasındadır. Diğer dövüş sporlarına nazaran daha özgür bir spor olan Mma da kurallar şöyle: Isırmak, Göze parmak sokmak, Saç çekmek, Rakibin şortunu tutmak, Cinsel organa darbe, ağza parmak sokmak, kafa arkasına darbe yasaktır.

Güncelleme: Arkadaşlar son sayfada sürekli maçları değerlendiriyoruz bilginize.

En iyi 10 MMA nakavtları :

Favori dövüşçüm Jon Jones

Asya'nın en prestijli organizasyonu ROAD FC'de yılın en iyi 3 submissionı arasında 2. Sırada Murat Kazgan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 8 Mayıs 2017; 22:55:48 >

|
      |

Ve şunu bildir ki: 'Gerçek gelmiş, yanlış ise ortadan kalkmıştır. Zaten yanlış, yok olmağa mahkumdur. /İsra-81

• Teğmen
      118 Mesaj
      28 Kasım 2013 17:29:24

bende bir süredir ufc maçlarını izliyorum benim kendimce görüşüm vuruşlarında biraz adilik var gibi bu adamın kimle maç yapsa ağzı yüzü kan içinde kalıyor. sanırsam bundan dolayı ve sürekli dövüş sırasında hakemlerden uyarı alıyor.
      |
      |
      Enes4125 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      28 Kasım 2013 21:28:42 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989 bende bir süredir ufc maçlarını izliyorum benim kendimce görüşüm vuruşlarında biraz adilik var gibi bu adamın kimle maç yapsa ağzı yüzü kan içinde kalıyor. sanırsam bundan dolayı ve sürekli dövüş sırasında hakemlerden uyarı alıyor.
      quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyasar1989

bende bir süredir ufc maçlarını izliyorum benim kendimce görüşüm vuruşlarında biraz adilik var gibi bu adamın kimle maç yapsa ağzı yüzü kan içinde kalıyor. sanırsam bundan dolayı ve sürekli dövüş sırasında hakemlerden uyarı alıyor.

Bu arada adam daha 25 yaşında. Ufc' nin başına bela valla. En az 38 ine kadar dövüşür bu, acaba ne zaman kaybetcek Ama ben çok severim bu adamı

Ve şunu bildir ki: 'Gerçek gelmiş, yanlış ise ortadan kalkmıştır. Zaten yanlış, yok olmağa mahkumdur. /İsra-81

• Teğmen
      118 Mesaj
      29 Kasım 2013 09:43:20

aynen. yalnız farkettin mi hiç adam anderson silvanın çakması gibi duruyor ? octagon a spider şeklinde çıkışı filan. ancak yerde çok tehlikeli eleman hele dirsekleri çok sağlam adamın. ben anderson silva ve machida fanıyımdır. valla geçen machidayı bayılttıgında az daha üzüntüden ağlıcaktım :))) bakalım 28 aralıkta anderson silva weidman maçı var. çok merak ediyorum bu maçı silva ciddiye alıcakmı acaba maçı
      |
      |

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      29 Kasım 2013 14:58:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989 aynen. yalnız farkettin mi hiç adam anderson silvanın çakması gibi duruyor ? octagon a spider şeklinde çıkışı filan. ancak yerde çok tehlikeli eleman hele dirsekleri çok sağlam adamın. ben anderson silva ve machida fanıyımdır. valla geçen machidayı bayılttıgında az daha üzüntüden ağlıcaktım :))) bakalım 28 aralıkta anderson silva weidman maçı var. çok merak ediyorum bu maçı silva ciddiye alıcakmı acaba maçı Alıntıları Göster
      quote:

aynen. yalnız farkettin mi hiç adam anderson silvanın çakması gibi duruyor ? octagon a spider şeklinde çıkışı filan. ancak yerde çok tehlikeli eleman hele dirsekleri çok sağlam adamın. ben anderson silva ve machida fanıyımdır. valla geçen machidayı bayılttıgında az daha üzüntüden ağlıcaktım :))) bakalım 28 aralıkta anderson silva weidman maçı var. çok merak ediyorum bu maçı silva ciddiye alıcakmı acaba maçı

Lyoto çok iyi bir dövüşçü hatta orda boynunu kaptırmasa çok zevkli bi maç izlerdik. Silvaya gelince inşallah eski maç gibi olmaz. Jon jonesin kolları ve bacakları çok uzun , full guard da bile dirsek yiyo adamlar. Bu arada Glory 12 yapılacak Kickboks acaba gökhan saki katılacak mı o turnuvaya bilgin olursa yazarmısın

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      30 Kasım 2013 03:54:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125
      quote:

Lyoto çok iyi bir dövüşçü hatta orda boynunu kaptırmasa çok zevkli bi maç izlerdik. Silvaya gelince inşallah eski maç gibi olmaz. Jon jonesin kolları ve bacakları çok uzun , full guard da bile dirsek yiyo adamlar. Bu arada Glory 12 yapılacak Kickboks acaba gökhan saki katılacak mı o turnuvaya bilgin olursa yazarmısın Alıntıları Göster
      nerden izliyosunuz bu maçları nerden takip ediyosunuz?

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      30 Kasım 2013 22:39:28 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sharq32 nerden izliyosunuz bu maçları nerden takip ediyosunuz? Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: sharq32

nerden izliyosunuz bu maçları nerden takip ediyosunuz?

Şuan telefondan giriyorum pc ye geçince bi kaç link atarım. Maçlar hemen düşmez nete... Hatta beğendiğim maçları yüklerim buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      30 Kasım 2013 23:59:15

ii olur walla :) takip etmek istiyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      01 Aralık 2013 17:52:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sharq32 ii olur walla :) takip etmek istiyorum Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: sharq32

ii olur walla :) takip etmek istiyorum

Yükledim kardeşim bakabilirsin.

@gokhanyasar1989

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 1 Aralık 2013; 17:53:04 >
      |
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      01 Aralık 2013 23:21:35

zamunda.net' te üyeliğiniz varsa ücretsiz torrent oalrak indirebilirsiniz maçları. Maç gününün ertesi günü zamundaya maçlar düşüyor.
      |
      |
      Bahsedilenler: Enes4125 , sharq32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      07 Aralık 2013 22:39:00 Konu Sahibi

Dostum yeni maç yapıldıysa link verirmisin bu arada verdiğin site çok karışık , tam olarak link verirsen...
      |
      |
      gokhanyasar1989 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      118 Mesaj
      09 Aralık 2013 17:35:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125 Dostum yeni maç yapıldıysa link verirmisin bu arada verdiğin site çok karışık , tam olarak link verirsen... Alıntıları Göster
      hocam zamunda.net e üyeliğin gerekiyor o siteyi açman için zaten. eskiden üyelik kabul ediyorlardı ancak suanda üyelik kabul etmiyorlar o bakımdan ordan indirmen pek mumkun değil en azından suan için. ancak başka download sitelerinden indirebilirsiniz maçları big foot silvanın maçı vardı 6aralıkta.
      |
      |

• Teğmen
      185 Mesaj
      25 Aralık 2013 00:12:41
      quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989 hocam zamunda.net e üyeliğin gerekiyor o siteyi açman için zaten. eskiden üyelik kabul ediyorlardı ancak suanda üyelik kabul etmiyorlar o bakımdan ordan indirmen pek mumkun değil en azından suan için. ancak başka download sitelerinden indirebilirsiniz maçları big foot silvanın maçı vardı 6aralıkta. Alıntıları Göster
      16 kasım UFC 167... izledim biraz önce

beğendiğim dövüşçü Tyron Woodley... Trde çok fazla kişinin takip ettiğini düşünmüyorum ama 12den sonra bir kanalda yayınlansa büyük talep alır düşüncesindeyim..

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      25 Aralık 2013 00:37:12 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mixeror 16 kasım UFC 167... izledim biraz önce

beğendiğim dövüşçü Tyron Woodley... Trde çok fazla kişinin takip ettiğini düşünmüyorum ama 12den sonra bir kanalda yayınlansa büyük talep alır düşüncesindeyim..

Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

Başarılı bir dövüşçüymüş iki yenilgisi var. Maçlarına bakarım yarın

http://www.sherdog.com/fighter/Tyron-Woodley-42605

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 5 Ocak 2014; 11:31:48 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      27 Aralık 2013 23:09:03 Konu Sahibi
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

Başarılı bir dövüşçüymüş iki yenilgisi var. Maçlarına bakarım yarın

http://www.sherdog.com/fighter/Tyron-Woodley-42605 Alıntıları Göster

@mixeror @gokhanyasar1989 @sharq32
      |
      |

• Teğmen
      185 Mesaj
      28 Aralık 2013 07:31:46

quote:

@mixeror @gokhanyasar1989 @sharq32 Alıntıları Göster
      UFC 168 Countdown yayınlandı indireceğiniz yerleri biliyorsunuz zaten :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixeror -- 28 Aralık 2013; 7:33:21 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Enes4125 , sharq32 , gokhanyasar1989

• Yüzbaşı
      819 Mesaj
      28 Aralık 2013 17:02:56
      quote:

Orijinalden alıntı: mixeror UFC 168 Countdown yayınlandı indireceğiniz yerleri biliyorsunuz zaten :)) Alıntıları Göster
      bugün dövüşler türkiye saatiyle kaçta beyler, tam kestiremedim kaçta başlıyor kaçta bitiyor. Canlı izlemek istiyorum o yüzden soruyorum.

PS2 Slim Black

Intel pentium III 999, 448 anonim ram,

64 MB NVIDIA GeForce4 MX 440

SEGA Mega Drive
    • Yüzbaşı
      382 Mesaj
      28 Aralık 2013 18:50:00 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: JrHonour bugün dövüşler türkiye saatiyle kaçta beyler, tam kestiremedim kaçta başlıyor kaçta bitiyor. Canlı izlemek istiyorum o yüzden soruyorum. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: juniorhonour

bugün dövüşler türkiye saatiyle kaçta beyler, tam kestiremedim kaçta başlıyor kaçta bitiyor. Canlı izlemek istiyorum o yüzden soruyorum.

Bende bulamadım valla bakıyorum ama bulunca editlerim
      |
      |

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      28 Aralık 2013 19:00:24 Konu Sahibi

Ufc sayfasında bu yazıyor, türkiye saatiyle kaça geliyor acaba

Saturday Dec. 28th 10pm ET | 7pm
      |
      |
      juniorhonour kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      819 Mesaj
      28 Aralık 2013 19:06:34

ingiltere saatiyle gece 3 te main card başlıyormuş, bizde de 5 gibi başlar sabah bakalım, son iki maçı seyretsem yeter zaten. Sarışının (Ronda Rousey) eski maçlarına baktımda kolu tuttudumu bırakmıyor
      |
      |

PS2 Slim Black

Intel pentium III 999, 448 anonim ram,

64 MB NVIDIA GeForce4 MX 440

SEGA Mega Drive
    Hızlı Cevap

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.