Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.404
Cevap
23
Favori
48.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mma hakkında muhabbet amaçlı açılmış konudur, beğendiğiniz maçları paylaşabilir aklınızda ki soruları sorabilirsiniz.

Güncelleme: Arkadaşlar son sayfada sürekli maçları değerlendiriyoruz bilginize.

MMA NEDİR ?

Mixed martial arts (MMA) yani "karma dövüş sanatları" organizasyonlarda ve diğer dövüş sporlarında kullanılan ve çok geniş dövüş teknikleri içeren, tam temas mücadele sporudur. Kafes dövüşü olarakta bilinir, istediğiniz herhangi bir branşı Mma'ya uyarlayabilirsiniz. Farklı dövüş sporlarından bu spora geçip şampiyon olan bir çok dövüşçü vardır. Maçlarda sadece eli korumak için tasarlanmış olan yarım eldiven kullanılır. Rakibin eklem yerlerini kitleyerek kırmak veya boğarak bayıltmak serbesttir. Dövüşçü bu gibi durumlarda pes ederek maçı bitirebilir. Birçok ülkede MMA en hızlı gelişen spordur. Jon jones, Anderson Silva, Cain Velasques, Randy Couture ve diğer bir çok şampiyon bu sporun yıldızları arasındadır. Diğer dövüş sporlarına nazaran daha özgür bir spor olan Mma da kurallar şöyle: Isırmak, Göze parmak sokmak, Saç çekmek, Rakibin şortunu tutmak, Cinsel organa darbe, ağza parmak sokmak, kafa arkasına darbe yasaktır.

Güncelleme: Arkadaşlar son sayfada sürekli maçları değerlendiriyoruz bilginize.

En iyi 10 MMA nakavtları :

Favori dövüşçüm Jon Jones

Asya'nın en prestijli organizasyonu ROAD FC'de yılın en iyi 3 submissionı arasında 2. Sırada Murat Kazgan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 8 Mayıs 2017; 22:55:48 >

• Enes4125 kullanıcısına yanıt
    bende bir süredir ufc maçlarını izliyorum benim kendimce görüşüm vuruşlarında biraz adilik var gibi bu adamın kimle maç yapsa ağzı yüzü kan içinde kalıyor. sanırsam bundan dolayı ve sürekli dövüş sırasında hakemlerden uyarı alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyasar1989

bende bir süredir ufc maçlarını izliyorum benim kendimce görüşüm vuruşlarında biraz adilik var gibi bu adamın kimle maç yapsa ağzı yüzü kan içinde kalıyor. sanırsam bundan dolayı ve sürekli dövüş sırasında hakemlerden uyarı alıyor.

Bu arada adam daha 25 yaşında. Ufc' nin başına bela valla. En az 38 ine kadar dövüşür bu, acaba ne zaman kaybetcek Ama ben çok severim bu adamı
    aynen. yalnız farkettin mi hiç adam anderson silvanın çakması gibi duruyor ? octagon a spider şeklinde çıkışı filan. ancak yerde çok tehlikeli eleman hele dirsekleri çok sağlam adamın. ben anderson silva ve machida fanıyımdır. valla geçen machidayı bayılttıgında az daha üzüntüden ağlıcaktım :))) bakalım 28 aralıkta anderson silva weidman maçı var. çok merak ediyorum bu maçı silva ciddiye alıcakmı acaba maçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyasar1989

aynen. yalnız farkettin mi hiç adam anderson silvanın çakması gibi duruyor ? octagon a spider şeklinde çıkışı filan. ancak yerde çok tehlikeli eleman hele dirsekleri çok sağlam adamın. ben anderson silva ve machida fanıyımdır. valla geçen machidayı bayılttıgında az daha üzüntüden ağlıcaktım :))) bakalım 28 aralıkta anderson silva weidman maçı var. çok merak ediyorum bu maçı silva ciddiye alıcakmı acaba maçı

Lyoto çok iyi bir dövüşçü hatta orda boynunu kaptırmasa çok zevkli bi maç izlerdik. Silvaya gelince inşallah eski maç gibi olmaz. Jon jonesin kolları ve bacakları çok uzun , full guard da bile dirsek yiyo adamlar. Bu arada Glory 12 yapılacak Kickboks acaba gökhan saki katılacak mı o turnuvaya bilgin olursa yazarmısın
  • nerden izliyosunuz bu maçları nerden takip ediyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharq32

nerden izliyosunuz bu maçları nerden takip ediyosunuz?

Şuan telefondan giriyorum pc ye geçince bi kaç link atarım. Maçlar hemen düşmez nete... Hatta beğendiğim maçları yüklerim buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ii olur walla :) takip etmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharq32

ii olur walla :) takip etmek istiyorum

Yükledim kardeşim bakabilirsin.

@gokhanyasar1989

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 1 Aralık 2013; 17:53:04 >
  • zamunda.net' te üyeliğiniz varsa ücretsiz torrent oalrak indirebilirsiniz maçları. Maç gününün ertesi günü zamundaya maçlar düşüyor.
  • Dostum yeni maç yapıldıysa link verirmisin bu arada verdiğin site çok karışık , tam olarak link verirsen...
  • hocam zamunda.net e üyeliğin gerekiyor o siteyi açman için zaten. eskiden üyelik kabul ediyorlardı ancak suanda üyelik kabul etmiyorlar o bakımdan ordan indirmen pek mumkun değil en azından suan için. ancak başka download sitelerinden indirebilirsiniz maçları big foot silvanın maçı vardı 6aralıkta.
  • 16 kasım UFC 167... izledim biraz önce

beğendiğim dövüşçü Tyron Woodley... Trde çok fazla kişinin takip ettiğini düşünmüyorum ama 12den sonra bir kanalda yayınlansa büyük talep alır düşüncesindeyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

16 kasım UFC 167... izledim biraz önce

beğendiğim dövüşçü Tyron Woodley... Trde çok fazla kişinin takip ettiğini düşünmüyorum ama 12den sonra bir kanalda yayınlansa büyük talep alır düşüncesindeyim..

Başarılı bir dövüşçüymüş iki yenilgisi var. Maçlarına bakarım yarın

http://www.sherdog.com/fighter/Tyron-Woodley-42605

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 5 Ocak 2014; 11:31:48 >

• @mixeror @gokhanyasar1989 @sharq32
  • UFC 168 Countdown yayınlandı indireceğiniz yerleri biliyorsunuz zaten :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixeror -- 28 Aralık 2013; 7:33:21 >
  • bugün dövüşler türkiye saatiyle kaçta beyler, tam kestiremedim kaçta başlıyor kaçta bitiyor. Canlı izlemek istiyorum o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juniorhonour

bugün dövüşler türkiye saatiyle kaçta beyler, tam kestiremedim kaçta başlıyor kaçta bitiyor. Canlı izlemek istiyorum o yüzden soruyorum.

Bende bulamadım valla bakıyorum ama bulunca editlerim
  • Ufc sayfasında bu yazıyor, türkiye saatiyle kaça geliyor acaba

Saturday Dec. 28th 10pm ET | 7pm
    ingiltere saatiyle gece 3 te main card başlıyormuş, bizde de 5 gibi başlar sabah bakalım, son iki maçı seyretsem yeter zaten. Sarışının (Ronda Rousey) eski maçlarına baktımda kolu tuttudumu bırakmıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.