Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
23
Favori
48.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UFC 178 harbi harikaydı, ancak en önemli dövüş Dominick Cruz'un geri dönüş dövüşüydü. TKO ile kazandı hem de öyle böyle değil. Dana White açıklama yaptı, TJ kemerini Dominick Cruz'a karşı korumaya çalışacak. Bence Dominick yeniden kemeri alacaktır.

Conor yine dağıttı ortalığı, adam harbiden hype makinesi gibi. Çok da iyi dövüşüyor. Ancak karşısına hakiki bir güreşçi çıkarsa ne yapar bilemiyoruz. Bu adamın karşısına team Alpha Male'den birilerini çıkartmak lazım. İlk aklıma gelen Uriah Faber veya Chad Mendez. Mendez'in kemer maçı olduğuna göre, Uriah Faber en iyi seçim olacaktır.

Tim Kennedy'nin hakkının yendiğini düşünüyorum zira adamın nerede olduğundan haberi yoktu ve en az 2-3 dakika daha beklediler ve adam da toparlandı tabi. Ben hakem olsam anında bitirirdim orada dövüşü. Adam o haldeyken dövüş başlasaydı Kennedy yenerdi. Elindeki avantajı aldılar adamdan.

Donald Cerrone arka arkaya 4. kere dövüştü ve kazandı bu sene, 2014 yılında bir kere daha dövüşmek istiyormuş. Adam harbiden yoğun tempoda dövüşüyor. Seyretmesi de zevkli. 1 maç daha alırsa No.1 Contender olabilir.

Shogun 1 kere daha yenilirse UFC'den atılabilir, bence ya siklet değiştirsin ya da artık emekliye ayrılsın. Her dövüşte 2 kamyon dayak yiyor artık.

• Bu sporun oyunu da baya zevkli sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 29 Eylül 2014; 22:50:50 >
  • selam arkadaşlar. bayadır burayı boşladık. gerçi pek maç olmuyor buara ama. ekim 25 i itibariyle muhteşem maçlar başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989

selam arkadaşlar. bayadır burayı boşladık. gerçi pek maç olmuyor buara ama. ekim 25 i itibariyle muhteşem maçlar başlıyor.

Dostum elinizden geldiğince gelişmeleri sayfada bildirelim.
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    gelişme yok ki abicim 3 haftadır dövüş yoktu :) Adamlar ne ara verdiler ya. Ama dönüşleri fena olucak ekim 25 itibariyle güzel maçlar var. Şans bizde askere gidiyoruz 2 haftaya kadar
  • Beyler 25 Ekim'de Aldo vs Mendes var. Mendes alabilir bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler 25 Ekim'de Aldo vs Mendes var. Mendes alabilir bu sefer.

Mendes alırsa brezilyanin düşüşü diyebilir miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler 25 Ekim'de Aldo vs Mendes var. Mendes alabilir bu sefer.

Bu maç izlenir :)
  • Zamunda da yok 178 izleyemedim link verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Zamunda da yok 178 izleyemedim link verir misiniz?

Hocam onun tam adını yaz torrent diye arat google de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

Zamunda da yok 178 izleyemedim link verir misiniz?

Hocam onun tam adını yaz torrent diye arat google de.

Aradım zaten buldum ama 6GB 2 3gb versiyonunu bulamadım ulan ttnet
  • Çok da iyi bir kart değildi bence. Bu sene de öyle böyle bir Mma senedi olarak devam ediyor.

• quote:

Çok da iyi bir kart değildi bence. Bu sene de öyle böyle bir Mma senedi olarak devam ediyor.

Arkadaşa link verebilir misin ?
  • quote:

quote:

Çok da iyi bir kart değildi bence. Bu sene de öyle böyle bir Mma senedi olarak devam ediyor.

Hocam mobildeyim. Ama fight archieve mi ne sitenin adı. Çok iyi kart değilse eğer ben o siteden izliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam mobildeyim. Ama fight archieve mi ne sitenin adı. Çok iyi kart değilse eğer ben o siteden izliyorum.

Tamam hocam sağol.

@Emre-Dylan

Yukarı ki mesaja bak dostum.
  • Eyvallah arkadaşlar. Bu arada türk mma sporcularından biri azılı gaspcı çıkmış öyle mi?
  • quote:

Eyvallah arkadaşlar. Bu arada türk mma sporcularından biri azılı gaspcı çıkmış öyle mi?

Adı ne hocam?

• quote:

quote:

Eyvallah arkadaşlar. Bu arada türk mma sporcularından biri azılı gaspcı çıkmış öyle mi?

Adı ne hocam?

Ali Kondur nasıl başarılımıydı yoksa illegal dövüşçülerden mi bu herif?
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27506650.asp
  • quote:

quote:

quote:

Adı ne hocam?

Yok be hocam ne kafes dövüşçüsü. Kötü bir organizasyona çıkmış, zibidinin teki. Murat Kazgan yada Ertan Balaban karşısında 10 saniye dayanamaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adı ne hocam?

Yok be hocam ne kafes dövüşçüsü. Kötü bir organizasyona çıkmış, zibidinin teki. Murat Kazgan yada Ertan Balaban karşısında 10 saniye dayanamaz.

Anladım benimde zaten kaliteli olarak nitelendirdiğim 2 isim var dediğin gibi murat ve ertan bu herifi zaten yeni duymuştum oda haber sayesinde

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.