Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
23
Favori
48.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ufc maçları s sportta ne sıklıkla veriliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufc'nin bütün organizasyolarının anakart maçlarını veriyorlar.

• MMA’nın gelmiş geçmiş en iyi nakavtlarından. Adam gram merhamet etmemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbo Aslan ilk UFC maçını nakavt ile kazandı !!!!!!

• İbo bizleri gururlandırdın kardeşim. Maça gelecek olursak İbo kampı iyi geçirmiş Dağıstanlılar ile güreş yaptığı çok belli hiç takedown yemedi beğendim . İbo'nun gerçekten uyutucu sağı var ve kırışmayı seviyor . Bazen kontrolü kaybedince malesef yediği darbelerde ötürüde kozmetik olarak hasar alıyor . Neyse ilk adım güzel di gelecek vaad ettiği belli ufcde başarılar diliyorum kardeşim yolun açık olsun...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İbo Aslan gerçekten genetik harika bir patlayıcı nakavt gücüne sahip ve potansiyeli de var fakat defansına ve kondisyonuna çok çalışması gerek, maçta çok çabuk yoruldu ve fazlasıyla yumruk yedi puana gitse büyük ihtimal kaybederdi, rakip de aynı şekilde doğru düzgün defans yapmadığı için yumruklardan biri sağlam isabet edip yatırdı neyse ki

Dediğim gibi Ngannou'nun ilk zamanlarına benziyor gerçekten ağır elleri var, ama bu şekilde kafa hareketi olmadan ve savruk dövüşürse ilk 15'deki neredeyse herkese kaybedecektir, özellikle Pereira, Hill, Prochazka, Rakic, Rountree (Gökhan Saki'yi nakavt etmişti) gibi isimlere karşı böyle dövüşerek kazanmak pek mümkün değil

• Justin gaethje x Holloway Maçı tarihin en iyi maçlarından biriydi.
    Bir önceki bmf kemeri maçında Justin, Poirer'in gözüne parmak sokmuştu, ufc300 bmf maçında bu sefer Max Holloway, gaethje'nin gozune parmak soktu fakat bu yetmedi, gaethje'nin burnunu da kırdı. Tarih tekerrür etti.. (Justin gaethje favori dovusculerimden biridir bu arada)

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.