Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
23
Favori
48.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Cormier çok konuşuyor. Umarım arka çıkabilir bu söylediklerini dövüşte. Bu sinirle dövüşürse bones feci öttürür. Içimden bir ses jones fena yapacak diyor

Jones kazansa da susacak gibi değil Cormier. Özellikle kimin kimi takedown edeceği merak konusu

Cormier'i jones kafese sıkıştırıp clinch de trip filan yapabilir. Greko romen hesabı. Ancak belli de olmaz cormier yerden yere de vurabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi video-ları seyrettim de, Cormier haklı yahu. Adamın açıklamaları çok inandırıcı geldi bana. Valla acayip adrenalin pompaladım bu dövüş için umarım sağlam bir şeyler seyrederiz.

• Ortalık fena kızışmış, bana öyle geliyor ki Jones, Cormier'i gömecek. Neyse bekleyip göreceğiz.

• Anderson Silva'nın geri dönüşüne de çok sevindim bu arada. Zira kendisi Ufc'de ki nadir teknik adamlardan birisi. Bacağının durumu ve buna bağlı olarak antrenman durumu nedir bilemiyorum ama normal şartlarda Diaz'ı öttürür.

• OKTAW kullanıcısına yanıt
    twitterdan ve instagramdan takip ediyorumda silva yı eskisinden fazla şişirmiş bacaklarını. Çok ağır çalışıyor eski haline geri gelmiş gene. Küçük antreman videoları var çatır çatır tekme atıyor adam rakibine. İnş. eskisi gibi bir giriş yapar.
  • buarada jon jones un kaşı yarılmış arkadaşlar.

http://www.youtube.com/watch?v=LXJxjrNHFsc

burdan çok net anlayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Badr Hari vs Patrice Quarteron maçı hakkında bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OKTAW

Arkadaşlar Badr Hari vs Patrice Quarteron maçı hakkında bilgisi olan var mı ?

Bilgim yok, 2 gün önce falandı galiba Hari Dubai de dövüştü iki maçını izledim. İkisinide ilk round da nakavtla kazandı şampiyon oldu. Glory ile anlaşsa çok iyi olacaktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

Arkadaşlar Badr Hari vs Patrice Quarteron maçı hakkında bilgisi olan var mı ?

Bilgim yok, 2 gün önce falandı galiba Hari Dubai de dövüştü iki maçını izledim. İkisinide ilk round da nakavtla kazandı şampiyon oldu. Glory ile anlaşsa çok iyi olacaktı..

İnstagram'da görmüştüm, yanlış hatırlamıyorsam ekim'de maç yapacaktı ikisi. Açıkçası benim çok merakla beklediğim bir maç,
    Quarteron'u hatırlarsınız Orhan Aydın'in tabiri ile nam-ı diğer Kemik Kıran.

• Tatemi nedir ?
    Arkadaşlar daha önce forumda bununla ilgili bir konu açmıştım pek tatmin edici cevaplar alamadım. You tube'da videoları var kısaca özetleyeyim, anladığım kadarıyla İstanbul'da düzenleniyor kafes dövüşü organizasyonu. Hatta Vedat Hödük diye bir eleman var baya iyi dövüşüyor.

Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Tatemi nedir ?
    Arkadaşlar daha önce forumda bununla ilgili bir konu açmıştım pek tatmin edici cevaplar alamadım. You tube'da videoları var kısaca özetleyeyim, anladığım kadarıyla İstanbul'da düzenleniyor kafes dövüşü organizasyonu. Hatta Vedat Hödük diye bir eleman var baya iyi dövüşüyor.

Bir maç izlemiştim berbat dövüşüyorlardı bir maç daha izledim şimdi bunlarda çok iyi dövüşemiyor, kafeste yapılan bildiğin kickboks.
  • quote:

Tatemi nedir ?

Bunların yaptığı MMA değil, 6 ay MMA çalışan biri direk yere alır Submit eder bunları. Muay Thai için konuşurşak eğer Vedat'ın kombinasyonlar fena değildi. Ancak dediğim gibi bu MMA değil.
  • Aynen arkadaşlar kesinlikle bende katılıyorum bunların yaptığı MMA değil zaten çok amatör bir organizasyon. Ama tek tük iyi dövüşen adamlar da çıkıyor. Bende sırf merakımdan sormuştum zaten hani belki katılan yada izlemeye giden falan vardır diye.

• quote:

Aynen arkadaşlar kesinlikle bende katılıyorum bunların yaptığı MMA değil zaten çok amatör bir organizasyon. Ama tek tük iyi dövüşen adamlar da çıkıyor. Bende sırf merakımdan sormuştum zaten hani belki katılan yada izlemeye giden falan vardır diye.

Hocam yinede böyle organizasyonların olması bir şey kaybettirmez, insanların dövüşebileceği kendini gösterebileceği organizasyonlar olması iyi bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

Aynen arkadaşlar kesinlikle bende katılıyorum bunların yaptığı MMA değil zaten çok amatör bir organizasyon. Ama tek tük iyi dövüşen adamlar da çıkıyor. Bende sırf merakımdan sormuştum zaten hani belki katılan yada izlemeye giden falan vardır diye.

Hocam yinede böyle organizasyonların olması bir şey kaybettirmez, insanların dövüşebileceği kendini gösterebileceği organizasyonlar olması iyi bir şey.

Tabiki kardeşim, ben zaten kesinlikle küçümsemiyorum. Eğer bulunduğum ilde yapılmış olsa katılmak isterdim.

• Jon Jones sakatlandı maç UFC 182'ye ertelendi geçmiş olsun...
  • haydi geçmiş olsun. ufc 182 mi olmuş ? 181' i ocak 31 deydi. geçmiş olsun tekrardan
  • quote:

Jon Jones sakatlandı maç UFC 182'ye ertelendi geçmiş olsun...

Hayda kötü oldu bu, ortalık baya kızışmıştı.

• OKTAW kullanıcısına yanıt
    Uzun süre adam gibi maç yok işin kötüsü.
  • quote:

Uzun süre adam gibi maç yok işin kötüsü.

Ben Jones'a çok üzüldüm zira ne zamandır maçını izlemiyorduk hele hele Cormier ortalığı bu denli karıştırmışken böyle olması sinir bozucu oldu. Çok merak ediyordum acaba hangisi hangisini yiyecek diye.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.