Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.407
Cevap
23
Favori
48.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Robbie Lawler vs Matt Brown : Robbie Lawler TKO/KO kazanır diyorum.

Anthony Johnson vs Antonio Rogerio Nogueira : Bu maç gerçekten her şey olabilir. Nogueira şuan kapalı kutu. Net bir tahminim yok ama Nogueira TKO/KO ile kazanır diyorum. Yanılma ihtimalim de yüksek. Ne olacağı belli olmayan bir maç.

Clay Guida vs Dennis Bermudez : Dennis Bermudez'e bi sempatim var. Gönlümden geçen Bermudez'in kazanması. Ama her şey olabilir. İlla bir tahmin yapacaksam Decision ile Bermudez kazanır derim. Guida'yı hiç sevmiyorum.
  • arkadaşlar şu son 1 haftada fikstürde neler değişti neler..

Jon jones- gustaffson 2 maçı iptal oldu yerine daniel cormier çıkacak jones un karşısına. Süper bir maç olacaktır eminim. Zira Cormier cain velasquez in Teammate' i ve devamlı beraber çalışıyorlar çok ters bir adam.

Ve şahsen benim için en muhteşem haber;

Dana white' ın verdiği bilgiyle 31 Ocak 2015 tarihinde Anderson Silva geri dönüyor. Rakibi nick Diaz olacakmış. Ufc' nin websitesinde de yazıyor.Neden Diaz' ın karşısına koydular bilmiyorum ancak gerçekten benim için süper bir haber. Ancak Bu kasımda askere gideceğim için izleyemeyeceğim. Kısmetse Mayısta izleriz artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989

arkadaşlar şu son 1 haftada fikstürde neler değişti neler..

Jon jones- gustaffson 2 maçı iptal oldu yerine daniel cormier çıkacak jones un karşısına. Süper bir maç olacaktır eminim. Zira Cormier cain velasquez in Teammate' i ve devamlı beraber çalışıyorlar çok ters bir adam.

Ve şahsen benim için en muhteşem haber;

Dana white' ın verdiği bilgiyle 31 Ocak 2015 tarihinde Anderson Silva geri dönüyor. Rakibi nick Diaz olacakmış. Ufc' nin websitesinde de yazıyor.Neden Diaz' ın karşısına koydular bilmiyorum ancak gerçekten benim için süper bir haber. Ancak Bu kasımda askere gideceğim için izleyemeyeceğim. Kısmetse Mayısta izleriz artık :D

Ben fikstürün değişmesine üzüldüm Jon jones ve Gutafasson maçı daha çekişmeli geçebilirdi. Anderson silvayıda merakla bekleyeceğiz artık. Hocam kısa dönem mi yapacaksın ?

Edit: Bu arada şu sayfada yazanları biri çevirebilir mi Eddie ve Micheal Ufc de mi dövüşecekmiş ?

http://www.sherdog.com/news/news/Sources-Donald-CerroneEddie-Alvarez-Lightweight-Bout-Targeted-for-UFC-178-71373

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 31 Temmuz 2014; 16:23:59 >

• Enes4125 kullanıcısına yanıt
    evet hocam kısa dönem. İng. var ama nasıl çeviririm bilmem bi bakiyim :)
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    evet abicim ufc 178 de dövüşeceklermiş.
  • quote:

Ufc'yi hakediyorlar bence Murat Kazganı da görmeyi çok istiyorum. Hayırlı teskereler hocam Allah kolaylık versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

Ufc'yi hakediyorlar bence Murat Kazganı da görmeyi çok istiyorum. Hayırlı teskereler hocam Allah kolaylık versin.

Murat Kazgan ' ı görmeyi kim istemez ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweageR

quote:

quote:

Murat Kazgan ' ı görmeyi kim istemez ki

Hocam adam kaç ayda bir dövüşüyor anlamıyorum ki, bana kalırsa henüz kendini ispatlayabilmiş bir dövüşçü değil. Bir iki maç daha yapıp göstermeli kendini.
  • JON JONES VS DANIEL CORMIER

beyler ne olaylar dönüyor instadan gördüm önce jbjones dc you suck diye video atmıştı. az önce girdim baktım sherdog a vay arkadaş neler dönmüş dedim

http://www.sherdog.com/news/news/Jon-Jones-Daniel-Cormier-Brawl-at-UFC-Media-Day-in-Las-Vegas-71551

video olarak ( daha uzun ) :http://www.mmafighting.com/2014/8/4/5968131/jon-jones-daniel-cormier-fight-at-ufc-178-media-day

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna -- 4 Ağustos 2014; 23:15:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

JON JONES VS DANIEL CORMIER

beyler ne olaylar dönüyor instadan gördüm önce jbjones dc you suck diye video atmıştı. az önce girdim baktım sherdog a vay arkadaş neler dönmüş dedim

http://www.sherdog.com/news/news/Jon-Jones-Daniel-Cormier-Brawl-at-UFC-Media-Day-in-Las-Vegas-71551

video olarak ( daha uzun ) :http://www.mmafighting.com/2014/8/4/5968131/jon-jones-daniel-cormier-fight-at-ufc-178-media-day

Ow my god Bakalım maçta neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 4 Ağustos 2014; 23:44:09 >

• Arkadaşlar forumda sıkıntı var doğru düzgün mention atamıyorum kimseye kusura bakmayın zar zor Enes'e mention attım.

JBJones vs DC için ne düşünüyorsunuz merak ediyorum ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 5 Ağustos 2014; 0:03:28 >
  • izledimde videoyu inanamadım ya neler olmuş öyle

Bu adamların birbirine kini nedir abicim böyle ya bilen var mı ?
  • AsiRuh1989 kullanıcısına yanıt

DC uzun zamandır jones'u hedef almış zaten. En son kazandıktan sonra benden kaçamazsin falan dedi ringde. Daha sonra sosyal medyadan birbirlerini hedef alan tweetler fotolar vs atınca ortalık iyice kızıştı.

DC başlattı Jones ağırlığını koymaya başladı son zamanlarda. Insta ve twitterdan takip etmesi güzel oluyor.

Çok iyi bir maç olacağı kesin. Dana White da bilerek orada yoktu. Eğer orda ortalarında olsa böyle bir durum olmazdı. Biraz da durumu kullanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna -- 5 Ağustos 2014; 2:09:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vayy neler olmuş yahu DC başlatmış bence ama neyse ne artık iyice gaza geldim. Jones bir iki tane patlattı
  • Ayrton Senna kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm de dikkat ettiniz mi 0:42 de Danniel ayakkabı fırlatıyor.
  • quote:

Yeni gördüm de dikkat ettiniz mi 0:42 de Danniel ayakkabı fırlatıyor.

DC çok gözümden düştü bu hareketlerle.

• Buyrun beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna -- 5 Ağustos 2014; 13:21:23 >

• Cormier çok konuşuyor. Umarım arka çıkabilir bu söylediklerini dövüşte. Bu sinirle dövüşürse bones feci öttürür. Içimden bir ses jones fena yapacak diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Cormier çok konuşuyor. Umarım arka çıkabilir bu söylediklerini dövüşte. Bu sinirle dövüşürse bones feci öttürür. Içimden bir ses jones fena yapacak diyor

Jones kazansa da susacak gibi değil Cormier. Özellikle kimin kimi takedown edeceği merak konusu
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.