Şimdi Ara

miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
19
Favori
13.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    😀 bazıları eve 2 li 3 lu mesh alıyor hem fiyat olarak pahalıya geliyor hemde evde çok sinyal oluyor. şu cihaz 400 liraya tek başına tüm eve yetiyor. yinede nolur nolmaz çok yakında durmamak lazım. bende h298a de var onun wifisini kapattım. çin yazılımlı ax1800 un rakibi yok gerçekten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 06turkmen kullanıcısına yanıt

aynen süper çekim gücü çin yazılımı zaten openwrt den çok daha başarılı çekim gücü olarak ,4pda da yazıyorlar aslında yazılım yine openwrt çekirdeğinde ama modifiye edilmiş tabi.

ben adguradhome da kurdum tadından yenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Ekim 2022; 14:26:35 >
  • appında wifi zamanlama ayarı var gece kullanmadığınız zamanlar kapama açma özelliğide var.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

adguradhome nasıl kurdunuz?

• kurunc kullanıcısına yanıt

biraz zor uğraştırıcı ama çok güzel doh dot reklem engellem hepsi var 4pda dan bakabilir ama boş zamanınmda anlatırım ama acemi olan biraz zor yapar.

• Arkadaslar bu islemler guncel mi hala. Cihazi yeni aldim bu islemleri yapabilir degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Bu videodaki işlemler tam olarak ne için hocam direk modem arayüzünden. Çin sürümünü kursak olmuyormu? Çekim gücü için?

ek olarak bu çekim olayı sağlığımıza zarar vermez umarım bilgisi olan var mı?

• Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    bu işlemler çin sürümünü global dil seçenekleriyle kullanmak için. Eğer karışık geliyorsa çin yazılımını indirip yükleyin tarayıcıya translate eklentisi kurun kendi çeviriyor işlem tamam. ben bu şekilde kullanıyorum. zaten sürekli modem arayüzüne girmiyoruz.

hocam orjinal çin romu linkini bulamadım ben. yanlış bir rom yüklerim diye korktum. hangi romu yükleyeceğiz. aşağıdaki siteden Redmi AX5 olanı mı indirip kurucaz.

www1.miwifi.com
    MiWiFi – 下载
    http://www1.miwifi.com/miwifi_download.html
  • aXeNT kullanıcısına yanıt
    1.0.49 Çin Sürümü - Link

3.0.34 Global Sürüm - Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06turkmen -- 9 Ocak 2023; 22:52:27 >
    Eyvallah hocam. Dediğiniz gibi cihazı miwifi uygulamasına eşleştirerek kurmuştum. Çin romu yükleyince çekim gücü arttı uygulamadan kontrolde edebiliyorum. Ama bu çekim gücünün bu kadar çok artmasıyla ilgili kafamda deli sorular. Kendim bilgisayar teknikeriyim yani konulara hakimim ama bunun sağlık yönü kafamı kurcalıyor. Kullandığımız cep telefonları daha çok zararlı işin aslı ama bilemedim yine de. Romu yüklediğimden beri sağım solum ağrımaya başladı 😂

• aXeNT kullanıcısına yanıt
    😂 inşallah psikolojik ağrılardır. mi wifiyi silmeyin yada eşleştirmeyi bozmayın kullanabiliyorsunuz. sağlık açısından düşünürsek xiaomi nin Çin'de bile böyle bir risk alacağını düşünmüyorum. küçük bir firma değil sonuçta. avrupa birliği daha katı sağlamcı tabiki. isterseniz arayüzde wifi sinyalinin gücünü ayarlayabilirsiniz. yüksek standart düşük olarak 3 seçenek var. uygulamadan da yapılıyor.

• Merhaba fiber internetim var eski modem yerine xiaomi router aldım bunu nasıl eski modemi kaldırıp tek başına ont ile bağlayıp bağlantı alabilirim denedim ppoe seçip kullanıcı adı şifre girdim ams bağlanmadı

id 35 girdiniz mi

Hocam vlan id 35 dışında başka bir ayara ihtiyaç yok değilmi kurulumu hangi cihazdan yapmayı tavsiye edersiniz?

şuan global sürümde ise fabrika ayarlarına sıfırlayıp mi wifiden ilk kurulumu yapın olması lazım.

Vlan id dışında başka ayara gerek var mı? Teşekkür ederim

kullanıcı adı şifre birde vlan id yeterli oluyor.

• Merhaba, videodaki her şeyi yaptım fakat bende 165'e kadar kanal çıkmadı. Eskiden de 13'e kadar vardı, hala öyle. Router'ı kablosuz tekrarlayıcı olarak bağlıyorum. Binadaki kablosuz interneti router ile yenileyerek kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.