Şimdi Ara

miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
194
Cevap
19
Favori
13.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım

Bu router da hep 5g Kanal için 20mhz Kanal frekansları var, 40 ve 80 MHz frekansları olan 38-42-46-144 vs kanalları açmanın yolu var mıdır? CN bölgesi seçili global rootlu ve Çin rootlu yazılım denedim olmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu cihaza openwrt yükleniyor mu? yada kısmi özelleştirmeler yapmak mümkün mü?

• kurunc kullanıcısına yanıt

henüz destek gelmedi:

miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım
    miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardımopenwrt wiki
    Xiaomi AX1800 (AX5/RA67)
    https://openwrt.org/inbox/toh/xiaomi/xiaomi_ax1800

sinyal gücü ülkeye göre değişik kapasitede çalıştığından root yapılarak tam güçle çalışması sağlanabiliyor.

• ztalan kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla donanımsal olarak openwrt için uygun ama henüz yazılım geliştirilmemiş?

Sanırım kullanımı yaygınlaştıkça birileri bu konuda bir şeyler yapacaktır.

• arkadaşlar merhaba, çin sitedinden baktığımda güncel sürümün miwifi_ra71_firmware_e8042_1.0.88.bin olduğu yazıyor, biz tam olarak ilk etapta hangisini yüklemeliyiz ?

• Rom atma ve ayar konusunda destek olacak kimse varmıdır video çok karışık geldi birde daha önce böyle birşey yapmadım hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grag0r kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/152866328

burda tek tek bahsettim oradaki videoyuda en az 4-5 defa üst üste izle.

• ayrıca iyi donanmım olduğu cihaz adgurdhome bile süper çalışıyor teknik bilgisi olan yapar nasıl yapılcağını boş zamanımda yazarım.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

AX1800 e çin romu yükledikten sonra herhangi bir sorun olması durumunda global yazılıma geri dönülebilir mi?

Global yazılımı herhangi bir yerde bulamadım. Cihazı fabrika ayarlarına döndürünce global yazılıma mı dönüyor?

sıfırlayınca globale dönmez. benim elimde 3.0.34 global yazılımı var. dosya.tc ye yükledim indirebilirsiniz. Bütün dil seçenekleri mevcut. eskiye dönmek isteyenler kullanabilir. orjinal yazılımdır.

Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06turkmen -- 14 Ekim 2023; 10:58:8 >
  • Bu arada çin yazılım yükleyip tarayıcıya translate eklentisi kurarak gayet anlaşılır şekilde kullanabilirsiniz. ben öyle yapıyorum. Çin versiyon yükledim ama konudaki ayarları yapmak karışık geldiği için uğraşmadım. sadece çin yazılımını indirip yükledim. translate işimi görüyor. basitçe hallettim

• 06turkmen kullanıcısına yanıt

Orijinal yazılım için teşekkürler.

Çin sürümünde dil ve bölge seçenekleri yok sanırım! Bu sebeple de miwifi uygulaması çalışmıyor herhalde?

Global yazılıma göre ne gibi farklılıklar var? Sinyal mesafesi dışında hız artışı sağlıyor mu?

Eğer global yüklüyken ilk kurulumu mi wifi den yaparsanız. sonra çin yazılımı yükleyince uygulama çalışıyor. ama mi wifiyi silmemek ve uygulamadan cihazı kaldırmamak lazım. yoksa sonradan uygulama çalışmıyor.

Hız artışı olmadı ben 100 mbps fiber kullanıyorum 113 114 görüyorum. önceden de böyleydi. sadece wifi sinyali için yükledim zaten. router dan memnunum. odada durmasına rağmen evin en uzak yerinden bile full çekiyor. 2.4 ve 5ghz sinyallerini aynı isimle dağıtıyorum. zaten ayarlarda var oradan yaptım. Kendisi mesafeye göre geçiş yapıyor. yakında 5ghz uzakta 2.4

• direk modem gibi kullanabilirmiyiz iss kullanıcı adımı ve şifremi biliyorum.eğer kullanabiliyorsak hangi alana yazmamız gerekiyor

fiberde kullanırsın ont la birlikte ama vds adsl asla.

Fiber kullanıcısıyım global versiyon mevcut rom atmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grag0r -- 2 Ekim 2022; 13:43:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kullanıyorum no problem yalnız kurarken popoe aşağdanda customdan 35 rakamını gircen.

mtu değerini 35 yapıyorum değil mi

mtu değl altta kurarken dhpc harici kurcam diyecen popee seçcen allta vlan değeri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Ekim 2022; 15:26:57 >
  • keenectic extra arti ax1800 kullandigim eve artik ax1800 tek basina yetiyor. insallah kanser olmayiz :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.