Şimdi Ara

miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
19
Favori
13.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkür ederim, yaptım. son paylaştığınız img ile yaptım sürüm yine 3.0.34 şuan. öncesinde arka oda da 2-3mb olan hız, şuan 16-18mb arası buna şükür diyelim. teşekkürler tekrar.

• cihan.cihan C kullanıcısına yanıt

iwinfo wl0 txpowerlist

iwinfo wl1 txpowerlist

2.4 ghz de fark daha fazla,bu komutlarlada çalışma dblerini görürsün hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Temmuz 2022; 15:0:28 >
  • Arkadaşlar Videoyu izledim fakat yapamadım bu işlerden pek anlamıyorum fakat wifi sinyali çok güçsüz o yüzden çin sürümüne geçmek istiyorum.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

putty ile açıp sadece bu 2 komutu girip kapatayım mı? yoksa herşeyi baştan mı yapacağım?

bu info bilgi alma içindir baştan yapmana gerek yok.

5ghz 26

2.4 28 db se

olmuş sorun yok demektir.

• Sanırım yaptım internet hızımda artış var fakat hala 2 diş çekiyor böylemi olması gerekiyordu yosa diş sayısının artmasımı lazımdı Teşekkürler.

• ÇağlarAslan Ç kullanıcısına yanıt

puttyle girip bir info bilgisi al üste yazdığım komutlarla.

miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım

Orjinal ilk yazılımda bu değerler kaçtı acaba?

• 2 tane 20 dbm çıktı sanırım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağlarAslan -- 20 Temmuz 2022; 23:0:28 >
  • miwifi router ax1800 çin romu yükleme yardım

dostum yukarıda güncellenmiş olan dosya ile denedim videoda ki gibi winscp ile tmp dosyasına atıp

daha sonra reset attım.

Sonra kurulumu singapur yaptım ordan otomatik ip seçi tıkladım ve daha sonra putty ile nvram CN kodlarını girdim. Şuan routerin yanındayım fakat senin dediğin 28 26 seviyesine ulaşamadım.

Bu arada güncellenmiş olanı yapmadan önce videoda ki gibi yapmıştım.

Nerde yanlış yaptığımı söyleyebilirmisin teşekkürler.

nvram set CountryCode=CN

uci set wireless.wifi0.country=CN

uci set wireless.wifi1.country=CN

uci commit wireless

nvram set wl0_txpower=0

nvram set wl1_txpower=0

nvram commit

wifi reload &> /dev/null

evet olmamış bunları teker teker gir olması lazım.

seninki olmuş orj 20 db ama mw bazlı düşün artışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Temmuz 2022; 23:53:4 >

Teşekkürler yardımın için yaklaşık 5 saatir uğraşıyorum video sahibinin telegram grubuna katılıp ona soru bile sordum.

hayırlı olsun app kullancaksanız nvramlı komutu tr yapıp girin yeter yanlız kanal sayısı çin bolgesi olmadığı için seçeneklerden düşer.

aslında basitte püf noktalarına dikkat etmek gerekiyor tabi şimdi fark nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Temmuz 2022; 0:3:13 >

Hala 2 diş çekiyor fakat internet sağlayıcının verdiği hızı alıyorum acaba oyun oynarken problem çıkarırm ?

Routeri en büyük alma amaçım buydu wifi de rahat online oynamak. Kanal sayısı nasıl bir fark yaratır ?

App yüklemem dahamı karlı ?

• merhaba arkadaşlar bende Türkiye garantili olarak ax1800 modelini aldım orjinal yazılımı ile çin sürümü ile arasında güç farkımı var? çin sürümüne geçmeyi tavsiye ediyormusunuz?

• Modem çekim alanını arttırdım ve evin tamamında çeker hale geldi, benim korkum sağlık açısında bir tehlikesi var mı ? Hiç çekmeyen yerlerde 3-4 kademe çeker hale geldi bu biraz korkutucu

• Yaparken isler ters gidecek diye korkmustum fakat oldu(burda en son verilen global romu yukledim)Bu arada emegi gecenler sagolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metingok65 -- 19 Ağustos 2022; 12:27:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi redmi ax5 güncellemesini direk mi wifi uygulamasından ax1800 e yüklesek olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.