B

Yüzbaşı
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar Kontrol Kenar Bantı alt üst şeklinde seçenekler mevcut bunun olayı nedir üst yapınca bazı kanallar devre dışı kalıyor alt yapıncada bazı kanallar açılıyor.

Merhabalar, dns değiştirmek istiyorum ethwan kısmındanmı değiştirilmeli ev ağındanmı farkları nelerdir?

önereceğin dnsler varmıdır? teşekkür ederim

Merhabalar, ethernet kablosu ile 1gbit almaktayım telefonum 12 pro max 5ghz'de alabildiğim hız 300mbs aynı sıkıntıyı yaşayıp çözen veya nasıl bir çözüm aramam gerektiği konusunda fikir sahibi olan varmı? teşekkür ederim.

Merhabalar arçelik beyaz eşta ürünlerine yıl başında zam gelirmi? Bilgisi olan var mı?

Merhabalar ferritin 24 çıktı (erkek) demir ilacı kullanılması gerekirmi? Hbs için kullanmak istiyorum

Merhabalar, kısa süre içinde istanbuldan. Bursaya ido ile giden var mı? Aşı ve test kontrolu yapılıyormu online bileti aldık ama bu aklımıza yeni geldi

Merhabalar newegg üzerinden alışveriş yaptım. Fatura adresi yanlış olduğu için hemen iptal ettim. Tabi para çekilmişti Gelen mailde sizden para alındıysa 3 5 gün içinde hesaba yansır demekte bugün 2 gün oldu lakin kafam karışık mailde para onlara ulaşmadığını provizyon yaptıklarını 3 5 gün içinde hesabıma yansıyacağı ve bankamla iletişime geçmemi önerdiler banka ise işlemin başarılı olduğunu ve gelen iade olmadığını söylemekte lakin ben endişeleniyorum. Para bize ulaşmadı söylemi kafamı karıştırıyor ne yapmalıyım para gelirmi?

Merhabalar, newegg üzerinden laptop almak istiyorum lakin ölü piksel vs çıktı ne yapabilirim ülkemizde garanti geçermi? deneyimi olan aktarırsa sevinirim

Merhabalar 175 boyundayım mosso legarda 2021 h 51 kadro sizce nasıl olur?
Merhaba, 2bin tl veya birazcık üstü kadar bisiklet aramaktayım. Bisikleti şehir içinde yolda kaldırımda kullanacağım. Önerilerinizi beklemekteyim. Saygılar.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.396
İkinci El Bölümü Mesajları: 79
Konularının görüntülenme sayısı: 74.729 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 301 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.