B

Yüzbaşı
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar newegg üzerinden alışveriş yaptım. Fatura adresi yanlış olduğu için hemen iptal ettim. Tabi para çekilmişti Gelen mailde sizden para alındıysa 3 5 gün içinde hesaba yansır demekte bugün 2 gün oldu lakin kafam karışık mailde para onlara ulaşmadığını provizyon yaptıklarını 3 5 gün içinde hesabıma yansıyacağı ve bankamla iletişime geçmemi önerdiler banka ise işlemin başarılı olduğunu ve gelen iade olmadığını söylemekte lakin ben endişeleniyorum. Para bize ulaşmadı söylemi kafamı karıştırıyor ne yapmalıyım para gelirmi?

Merhabalar, newegg üzerinden laptop almak istiyorum lakin ölü piksel vs çıktı ne yapabilirim ülkemizde garanti geçermi? deneyimi olan aktarırsa sevinirim

Merhabalar 175 boyundayım mosso legarda 2021 h 51 kadro sizce nasıl olur?
Merhaba, 2bin tl veya birazcık üstü kadar bisiklet aramaktayım. Bisikleti şehir içinde yolda kaldırımda kullanacağım. Önerilerinizi beklemekteyim. Saygılar.
Merhabalar bisiklet konusunda fazla bilgim yok aşağıdaki bisiklet kaç model sizce yazdığı fiyata değermi?
https://www.hepsiburada.com/kron-tx-150-hdhidrolik-disk-fren-kilitli-masa-p-hbv00000o4wgg#reviews

Silinsin lütfen

konu silinsin lütfen

Selamlar yeni tuf x570 anakart ve gskill 16fb 3600mhz F4-3600C16D-16GTZNC ram aldım lakin d.o.c.p açınca veya 3600mhz alınca sıkıntısız çalışıyor taki psu güç kablosunu çekene kadar. Daha sonra dram led yanıyor ve bios sıfırlanmadan görüntü gelmiyor sizce neden olabilir ne yapmalı?
Selamlar, x570 tuf siparişi vermiştim lakin ses kartının eski oluşu beni başka modellere yöneltti. Rog strix x570-E almak istiyorum lakin stokda bulamıyorum. Diğer seçenek x570 carbon lakin bundada vrm sıkıntılı olduğu söyleniyor, Sizce rog strix x570-e ne zaman stoklara girer?
Merhabalar, asus x570 tuf gaming siparişi vermiştim lakin msi x570 gaming pro carbon'da bulunan nahimic 3 wifi 6 gibi artılar sanki iade et msi al diyor. Sizin düşünceniz ne olurdu?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.383
İkinci El Bölümü Mesajları: 78
Konularının görüntülenme sayısı: 74.729 (Bu ay: 609)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 301 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.