Şimdi Ara

Mitsubishi colt a veda ettim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda az ve öz konuşan biriyim. 4 yıl önce aldığım colt aracımla bugün vedalaştım. Kendisini gerçekten çok seviyordum ancak daha büyüğü gerekiyordu. Bu konuyu b sınifı düşük bütçeyle araç arayanlara bir küçük not bırakmak için yazmak istedim.

Kendisi sizi asla üzmez.
    Parça sıkıntısı asla olmadı.
    Bakımları çok uygundu.
    Sorunsuzluğuyla, ekonomikliğiyle ve pratik çözümler sunan iç mekanıyla gönlümde taht kurdu.
    Öyle son sahibi olursun diyenlere bakmayın, uygun fiyatla samimi bir ilan yazdım, resmen kapışıldı araç. Arayan arayanaydı. 3. Gününde sattım. 2. Gününde kaparomu almıştım.
    Sattıktan ve ilan kalktıktan sonra bile arayanlar oldu ki benimki manueldi. Otomatik olsa neler olurdu.

Kendisini hiç unutmayacağım... 34 yaşında adamım ama bir eşyayı bu kadar seveceğimi düşünmezdim. Yeni sahibinede buradan hayırlı olsun demek istedim. Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde cz3 vardı sattığıma çok pişmanım
  • 5yıl önce aldım ilkini otomatik idi, 1sene önce satacakken nasıl olduysa 2.sini aldım yan yana park ettik kardeşimle 1yıl boyunca, sonra artık daha keyifli olan Lancer'a geçmek lazım dedim 2011 lancer'ım var. arada kardeşimdeki 5yıldır bizde olan colta binerim, onun keyfi ayrı Lancer'ın keyfi ayrı.

Oldukça ekonomik ve keyifli araçlar ama bizim mekanda anahtarı ile hava atacaklara gelmez. Veya sosyal medyaya önünde foto çekip atacaklara gelmez. Çünkü onlar anca gösteriş için araba alanlardır. İhtiyaç için alanlar her zaman colt, lancer, asx gibi güzelim arabaların keyfini böyle uygun fiyata sürecekler :)
  • Bilirim o hissi. Muhtemelen yakında ben de yaşayacağım. Jazz'ımı satışa çıkardım.

Neredeyse her madde benim araç için de geçerli. Colt'un bagaj hacmi benden baya büyük orası ayrı. Ben bir de performansına hastayım. Fakat satacağız artık ne yapalım.
  • cok uzuldum vay vah... ulusal yas da ilan edelim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaça sattınız? Yerine ne aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cave_mann

Kaça sattınız? Yerine ne aldınız?

Aracımı 25bine sattım. Yerine egea hb aldım. Dizelci oldum birden. En az 6 7 yıl kadar kullanma planım olduğu için az yakan, nispeten ucuz, modeli mümkün olduğunca yüksek ve az km li bir araç arıyordum. Egea bu kriterleri karşılıyordu. Çok araçlarını yoran 0-100 yapan biri değilim. Ben ona o bana bakacak umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

cok uzuldum vay vah... ulusal yas da ilan edelim mi?

Siz üzülmeyin, umarım herhangi birşeye hiçbir zaman üzülmezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Bilirim o hissi. Muhtemelen yakında ben de yaşayacağım. Jazz'ımı satışa çıkardım.

Neredeyse her madde benim araç için de geçerli. Colt'un bagaj hacmi benden baya büyük orası ayrı. Ben bir de performansına hastayım. Fakat satacağız artık ne yapalım.

Polo, fiesta, clio hepsi bence jazz ın dışında hikaye. B sınıfının en iyisi jazz. Coltta az değil tabi.

• yeni aracınız hayırlı olsun, umarım Colt'u kısa sürede unutturur size .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

quote:

Orijinalden alıntı: cave_mann

Kaça sattınız? Yerine ne aldınız?

Aracımı 25bine sattım. Yerine egea hb aldım. Dizelci oldum birden. En az 6 7 yıl kadar kullanma planım olduğu için az yakan, nispeten ucuz, modeli mümkün olduğunca yüksek ve az km li bir araç arıyordum. Egea bu kriterleri karşılıyordu. Çok araçlarını yoran 0-100 yapan biri değilim. Ben ona o bana bakacak umarım.

Kaç modeldi donanım neydi? Ucuz gitmiş sanki?
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Umarım çok daha iyileri sizlerin olur.

• superhead kullanıcısına yanıt
    2008 model invite tı. 132binde ve oldukça bakımlıydı. Tavanda güneş yanığı için boya atılmıs bi parça değişeni olan bir araçtı. Artık ufak tefek kozmetik sorunlarıda vardı. Mesela koltukta sökük vardı. Yaptiracak zamanda bulamadım. Aslında kolaydı ama fırsat bulamadım. Birde soğuklar geldiği gibi yol bilgisayarı temassızlık yapmıştı. Gidip geliyordu. Kısacası kronik sorunlar kendini göstermeye başlamıştı ve ilgilenemiyordum. Biraz uygun yazıp, samimi bir ilanla tüm kusurlarını anlatınca 3 güne satıldı. fiyat olarak evet yüksek değil ama çok düşükte değil diye düşünüyorum. 18bine almıştım 4 yıl önce.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.