Şimdi Ara

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
24
Favori
29.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamera inceme Videosunda Tüm detayları Aktardım arkadaşlar

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Özel Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın Ve Msj Yazın<------

Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.
    Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.

Konu güncellenecek : En önemli ayrıntı kayıpsız netlikler burada :

Mini 0906 Ön cam kayıtları no : 11
    Mini 0906 Arka cam kayıtları no : 11

Mini 0906 Ön cam kayıtları no : 08
    Mini 0906 Arka cam kayıtları no : 08

Mini 0906 Ön cam kayıtları no : 14
    Mini 0906 Arka cam kayıtları no : 11

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası  F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası  F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör

Mini 0906 Araba Çift Lensli DVR 1080P FHD Kamera , çift çizgili kameralar , aracınızın çevresinde ölü bir alan bulunmaması, daha da önemlisi ikili kameraların 1080P tam yüksek tanımlı lens takılı olması, net ve belirgin görüntüler ve kayıtlar sağlar. Acil durumlar söz konusu olduğunda önemli olayları hızla kilitleyebilen ve kaydetmek istediğiniz her ayrıntıyı yakalayan uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Ana Özellikler:

● Ön ve arka kameralar için 135 derecelik geniş açılı ve 1920 x 1080P tam HD çözünürlük

● GPS navigasyonu size doğru pozisyon sunar

● WDR teknolojisi ve gece görüşü , gece veya koyu ortamda yüksek tanımlı resimleri yakalamayı destekler

● Yerçekimi sensörü ve SOS kilidi fonksiyonları önemli bir videoyu acil durumlarda kapalı tutuyor

● Döngü kaydı, kayıt alanını verimli bir şekilde korur

● Otomatik açma ve kapanma işlemini geciktirme, elle çalıştırmanıza gerek yok

● 24 saat park izleme, aracınız için güvenlik sağlar

● 3m hareket algılama mesafesi

● Gelişmiş H.264 fotoğraf sıkıştırma teknolojisi, yüksek kalitede videolar tutar ve depolamayı da tasarruf etmenin bir parçasıdır

● HDMI tam HD video iletimini destekler

● USB araç şarj cihazı ile bir araya getirildiğinde, telefonunuzu aynı anda güçlendirebilir (5V / 2A)

Not : uzaktan kumanda bir CR2032 pille (dahil değildir) güç almaktadır (çalışma durumu için uzaktan kumandanın üzerinde küçük bir mavi LED vardır, eğer e mavi LED karanlıksa, bu da akünün boşalması demektir)

Şartname
    Genel

Mod ayarı: Mini 0906
    Yonga seti: NT96663
    Görüntü sensörü: CMOS
    Özellikler: Full HD
    fonksiyon: G sensörü,HDMI çıkışı,Hareket algılama,Gece görüşü,WDR
    Depolama

Maksimum Akım: TF 128G (dahil değildir)
    Sınıf Derecelendirmesi Gerekleri: Sınıf 10 veya Üstü
    Görüntülü

Ekran türü: LCD
    Ekran çözünürlüğü: 320 x 240
    Güç

Şarj yolu: Araç şarj aleti
    Çalışma zamanı: Sürekli çalışma
    Çalışma Gerilimi: 5V
    Birincil Bilgi

Kamera merceği: Çift Objektif
    Objektif Boyutu: 17mm
    Diyafram Menzili: f2.0
    ISO: Auto
    Video / Görüntüsü / Ses

Kod Çözme Biçimi: H.264
    Video formatı: MOV
    Video çözünürlüğü: 1080P (1920 x 1080)
    Video Kare Hızı: 30fps
    Video çıkışı: HDMI
    Ses sistemi: Dahili mikrofon / konuşmacı (AAC)
    Beyaz Dengesi Modu: Oto,Bulutlu,gün ışığı,Floresan,akkor,Güneşli,Tungsten
    Fonksiyonlar

Su geçirmez: yok hayır
    Su geçirmezlik derecelendirmesi: 0
    Döngü döngüsü kaydı: Evet
    Döngü Döngüsü Kayıt Süresi: 10 dakika,1 dakika,3dk,5 dakika
    Hareket Alarmı: Evet
    Hareket Algılama Mesafesi: 3m
    Gece Görüşleri: Evet
    Gece Görüş Konfigürasyonu: 10m
    Küresel Konumlama Sistemi: Evet
    G sensörü: Evet
    HDMI Çıkışı: Evet
    WDR: Evet
    Otomatik Güç Açma: Evet
    Gecikmeli Kapatma: Evet
    Zaman Damgası: Evet
    Arayüz Türü: Mikro USB,Mini USB,TF Kart Yuvası
    Anti-shake: yok hayır
    Park İzleme: Evet
    Diğer

Çalışma sıcaklığı: 0 - 65 ° C
    Güç Kablosu Uzunluğu: 3.5m
    Boyut / Ağırlık

ürün tipi: 0.0680 kg
    Paket Boyutu (L x G x Y): 13.00 x 15.00 x 9.00 cm / 5.12 x 5.91 x 3.54 inç
    Ürün Boyutu (L x G x Y): 6.80 x 4.80 x 4.00 cm / 2.68 x 1.89 x 1.57 inç
    Paket içeriği

Paket içeriği: 1 x DVR, 1 x Tutucu, 1 x Arka Kamera, 1 x Güç Kablosu (Arka Kamera), 1 x Temizleme Bezi, 5 x Küçük Çıkartma, 4 x Büyük Çıkartma, 6 x Vida, 2 x Sabit Köşebent, 1 x Uzaktan Kumanda , 1 x Tel, 1 x Araç Şarj Cihazı, 1 x Micro USB Kablosu, 1 x İngilizce Kılavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 27 Şubat 2018; 12:54:39 >

• Ben trafik icabı dururken arkadan gelen araç (ben durduktan 5 saniye kadar sonra) bana vurdu ve içinden 3 kişi indi ve (alttan almasa idim) beni eşimin yanında döveceklerdi. Yanımdaki, önümdeki araçlar hepsi durmuş halde iken bana sanki ben geri giderek vurmuşum gibi davranmaya ve beni ittirerek konuşmaya başladılar, ben (70 yaşında biri olarak) eşiminde baskısı ile onlarla münakaşayı keserek; onlara her iki aracın çarpmış haldeki resimlerini çekelim ve (sonra trafiği açmak için) araçları kenera çekelim ve tutanak tutalım dedim ve öyle yaptık. Tutanakta sanki ben durduktan sonra aracı geri kaydırarak onlara vurmuşum gibi tutanak tutduk. Benim aracım Passat onlarınki Reno Clio du ve hasarları benden çok fazla idi ve onlardan kurtulduktan sonra sigorta eksp eri ile görüştüm ve olayın (arka kamera kaydını ve üzerime beni nasıl iterek ve küfürlü konuşarak tartaklamaya çalıştıklarını sesli kaydı gösterdim) eksper durumu şirketin avukatı ile görüştükten sonra beni aradı ve aracınızı yetkili serviste yaptıralım
    biz Kasko dan ödiyeceğiz ve karşı taraftan tahsil edeceğiz kaskonuz da etkilenmeyecek dediler. Bu arada beni arayıp 20 000TL onarım parası isteyen Reno dakileri hep parayı toplayıp havale yapacağımı söyleyerek oyaladım. Bilahare sigorta nın onları araması üzerine bana telefon ederek tehditler savurdular bunun üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunarak video kayıtlarından bir kopyada savcı ya verdim, daha sonra beni bir daha aramadılar. Eğer arka kamera kaydı olmasa idi ya dayak yiyecek veya onların arabasının tamirini üstlenecektim.
    Park konumunda dahi siz arabadan uzakta iken arkadan çarpan olabilir, arka kamera kaydı benim için çok önemlidir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 27 Şubat 2018; 11:39:47 >
  • Vatana millete hayırlı olsun, eline ağzına sağlık
  • Emeğinize sağlık

Ön kamera Junsun H030 kullanıyorum çok memnunum. Arka kamera olarak T652 düşünüyordum ama şimdi bu kameradan sonra ne yapsam bilemedim. Tavsiyeniz ne olur? Junsun H030 ile bu kameranın ön kamera performans ve yeteneklerini kıyaslarsanız memnun olurum.

Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Vatana millete hayırlı olsun, eline ağzına sağlık

Teşekkür ederim, video gerçekten zorladı bu sefer. Hazırlaması etmesi renderi vs.

Bu kadar kapsamlı kamera yapmasınlar kardeşim canımız çıkıyor anlatana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: buminhan7

Emeğinize sağlık

Ön kamera Junsun H030 kullanıyorum çok memnunum. Arka kamera olarak T652 düşünüyordum ama şimdi bu kameradan sonra ne yapsam bilemedim. Tavsiyeniz ne olur? Junsun H030 ile bu kameranın ön kamera performans ve yeteneklerini kıyaslarsanız memnun olurum.

Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

Açıkçası park modu için junsundan vazgeçilebilir, onun dışında Junsun dvm
  • Kayıpsız netlikler gerçekten harika. Park modu çok güzelmiş A119 olmasaydı alırdım açıkçası. Emeğinize sağlık olgu bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Kayıpsız netlikler gerçekten harika. Park modu çok güzelmiş A119 olmasaydı alırdım açıkçası. Emeğinize sağlık olgu bey.

Teşekkürler, kazasız belasız günlerde
  • Kamera gayet güzel görünüyor. Teşekkürler inceleme için.

Bir tek dikkatimi çeken, usb bağlantı kablosunun çakmak şarjıyla bütünleşik olması hoşuma gitmedi. Aracımla uyumsuz görüyorum maalesef bu tür tasarımı. Küçük, çok çıkışlı usb bağlantılı şarjlara takılsaydı daha iyi olurdu.

Sigorta kutusu bağlantısını yapabileceğimden emin değilim, zaten araç garanti sorunu da olabilir belki.

Gps kutusuna bağlantısı, tak çıkar yaparken uzun dönemde sorun çıkarmaz umarım. En azından plastik bağlantıdan iyi. Yeni tip manyetik sistem bağlantı bekliyorum artık.

Bir de aklıma takılan şu var; arka camda film var, onun üzerine yapıştırmak istemem arka kamerayı, sorun çıkarsa hoş olmaz sökmesi. Bunu nasıl çözeriz bilemiyorum.

• İnceleme için teşekkürler Olgu Bey,halihazırda yine sizin tavsiyenizle 2 yıla yakındır mini 0826 yı sorunusz kullanıyorum,bir kez pil değiştim sadece.
    Kamera güzel,bence eksikleri tüm minilerde olduğu gibi yine wifi yok.Ayrıca CPL filtre de olaydı iyiydi.Özellikle ucuz plastik ön göğüse sahip araçlarda parlama çok fazla oluyor güneşli havalarda.Belki Mini 0826 da kullandığım CPL filtre buna da uyar ama görebildiğim kadarıyla lensin dıştan yapısı,bendeki Cpl in oturamayacağı biçimde.Bir de keşke arka kamera bağlantısını da Gps modülü üzerinden yapsalarmış,ana kameranın sök-takı daha kolay olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine çok güzel bir çalışma olmuş, Viofo A119S ile gece çekimlerini kıyaslayıp ona göre bu kameraya geçmeyi düşünebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

Yine çok güzel bir çalışma olmuş, Viofo A119S ile gece çekimlerini kıyaslayıp ona göre bu kameraya geçmeyi düşünebilirim...

A119 ile olan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: talbotlago

Kamera gayet güzel görünüyor. Teşekkürler inceleme için.

Bir tek dikkatimi çeken, usb bağlantı kablosunun çakmak şarjıyla bütünleşik olması hoşuma gitmedi. Aracımla uyumsuz görüyorum maalesef bu tür tasarımı. Küçük, çok çıkışlı usb bağlantılı şarjlara takılsaydı daha iyi olurdu.

Sigorta kutusu bağlantısını yapabileceğimden emin değilim, zaten araç garanti sorunu da olabilir belki.

Gps kutusuna bağlantısı, tak çıkar yaparken uzun dönemde sorun çıkarmaz umarım. En azından plastik bağlantıdan iyi. Yeni tip manyetik sistem bağlantı bekliyorum artık.

Bir de aklıma takılan şu var; arka camda film var, onun üzerine yapıştırmak istemem arka kamerayı, sorun çıkarsa hoş olmaz sökmesi. Bunu nasıl çözeriz bilemiyorum.

Rica ederim

"usb bağlantı kablosunun çakmak şarjıyla bütünleşik olması" nedense benim en sevdiğim özelliklerden. Sigorta bağlantısı yapmak zorunda değilsiniz, fakat park modu isteniyorsa o iş şart.

Gps tak çıkart sıkıntı yaratacak gibi durmuyor ama zaten kamerayı takınca sökmeye gerek yok kalsın orada minicik bişi. Manyetik yani apple airbooklardaki gibi enfes olurdu :)

Benim arka camda film varken ( bu ceza vs dalgalarına salak gibi söktüm ) kamerayı cama yapıştırmıştım. sadece lensin etrafını karanlık olmasın diye kestirmiştim filmci çocuğa falçata ile. Güzel olmuştu. Sorun çıkmaz niye çıksın sökmeye gerek olmaz. İsteyince ısıtınca kolay çıkar o yapışkan zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overhead

İnceleme için teşekkürler Olgu Bey,halihazırda yine sizin tavsiyenizle 2 yıla yakındır mini 0826 yı sorunusz kullanıyorum,bir kez pil değiştim sadece.
    Kamera güzel,bence eksikleri tüm minilerde olduğu gibi yine wifi yok.Ayrıca CPL filtre de olaydı iyiydi.Özellikle ucuz plastik ön göğüse sahip araçlarda parlama çok fazla oluyor güneşli havalarda.Belki Mini 0826 da kullandığım CPL filtre buna da uyar ama görebildiğim kadarıyla lensin dıştan yapısı,bendeki Cpl in oturamayacağı biçimde.Bir de keşke arka kamera bağlantısını da Gps modülü üzerinden yapsalarmış,ana kameranın sök-takı daha kolay olurdu.

CPL flitre ben hiç gerek görmüyorum, 4 senedir araç kamerası kullanır ve test ederim gereksiz ötesi geliyor. Gece karanlık olacak diye sök gündüz tak vs. uğraşmaya değmez. Varsın torpido parlasın yaw film dizi klip çekmiyoruz
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Çakmak adaptörü çok büyük maalesef, araca takmam zor, bölmenin kapağı kapanmıyor. Çift usb çıkışlı xiaomi şarja takabiliyorum problemsiz. Park modu pek önemli değil şu an.

Cihazı güneşte kalmasın diye sökmek istiyorum, daha önce xiaomi kamera (pilli olan) ısıdan zarar görmüştü malum.

Arka cam filmi üzerine yapıştırmak belki problemli olabilir diye düşündüm. Kamerayı sökmem gerekirse (herhangi bir sebeple) filmle birlikte kalkmaz mı, aklımı kurcaladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talbotlago -- 27 Şubat 2018; 12:57:1 >
  • quote:

Çakmak adaptörü çok büyük maalesef, araca takmam zor, bölmenin kapağı kapanmıyor. Çift usb çıkışlı xiaomi şarja takabiliyorum problemsiz. Park modu pek önemli değil şu an.

Cihazı güneşte kalmasın diye sökmek istiyorum, daha önce xiaomi kamera (pilli olan) ısıdan zarar görmüştü malum.

Arka cam filmi üzerine yapıştırmak belki problemli olabilir diye düşündüm. Kamerayı sökmem gerekirse (herhangi bir sebeple) filmle birlikte kalkmaz mı, aklımı kurcaladı.

Cam filmi üzerine yapıştırmadan arka kamerayı kullanmanız biraz güç belki tavana kimbilir hâyal gücünüze kalmış. Kendi adaptörü değilde Micro usb kablo ve Xiaomi çakmak adaptörü ile besleme şansınız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Yine çok güzel bir çalışma olmuş, Viofo A119S ile gece çekimlerini kıyaslayıp ona göre bu kameraya geçmeyi düşünebilirim...

A119 ile olan var.

Karşılaştırma videosundan gördüğüm kadarıyla A119 video kalitesi gece çekimlerinde bariz şekilde daha net ve kaliteli. A119S in A119 a göre gece çekim kalitesini de göz önünde bulundurduğumuzda en azından gece çekimleri için A119S i tercih ederim. Bu durumda eldeki kamerayı değiştirmeye gerek yok ama eğer Mini 0906 gece çekimleri A119S ten daha kaliteli ve net olsaydı kesinlikle çift kanal ve daha gelişmiş park özellikleri için tercihim olurdu. İnceleme için tekrar teşekkürler hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

A119 ile olan var.

Karşılaştırma videosundan gördüğüm kadarıyla A119 video kalitesi gece çekimlerinde bariz şekilde daha net ve kaliteli. A119S in A119 a göre gece çekim kalitesini de göz önünde bulundurduğumuzda en azından gece çekimleri için A119S i tercih ederim. Bu durumda eldeki kamerayı değiştirmeye gerek yok ama eğer Mini 0906 gece çekimleri A119S ten daha kaliteli ve net olsaydı kesinlikle çift kanal ve daha gelişmiş park özellikleri için tercihim olurdu. İnceleme için tekrar teşekkürler hocam.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Arka cam bagaj kapağı ile birlikte açılıyor, bakmam lazım iyice. Aslında eski xiaomi kameranın kablosu uyarsa olabilir, usb bağlantılıydı o. Harici bir kablo alacaksam, çok uzun olmalı, var mıdır bilmem.
  • quote:

Arka cam bagaj kapağı ile birlikte açılıyor, bakmam lazım iyice. Aslında eski xiaomi kameranın kablosu uyarsa olabilir, usb bağlantılıydı o. Harici bir kablo alacaksam, çok uzun olmalı, var mıdır bilmem.

Aliexpresste Yok Yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.