Şimdi Ara

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
24
Favori
29.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Pro yazılımı bizim cihazlara uygun değilmiş. Sitede bu şekilde yazıyor.

Alıntı;

"Please notice the mini0906-PRO firmware is NOT universal with mini0906."

• Selam
    Bu cihazının sürekli kayıt özelliğini kullanan varmi
    Corolla aracımda belli bir süre sonra kayıt duruyor, direksiyon altındaki sigortadan bağlı
    Elektrikçi Aküden çekilecek dedi, sorun olurmu araca zarar verirmi
    Bir kamera için araçtan olmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogman

Selam
    Bu cihazının sürekli kayıt özelliğini kullanan varmi
    Corolla aracımda belli bir süre sonra kayıt duruyor, direksiyon altındaki sigortadan bağlı
    Elektrikçi Aküden çekilecek dedi, sorun olurmu araca zarar verirmi
    Bir kamera için araçtan olmayalım

Aktif sürülen araçta park modu yapabilirsiniz ama yazın gündüz öğle sıcaklarında olmaz.

Yatan araçta park modu olmaz akü sonuçta bitecektir.

kamera yüzünden yanan patlayan araba görmedim hiç.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler

Araç en fazla 2 gün yatar,aktif olarak çalışıyor

Yazın vs sistem otomatik kapatıyor mu kendini,bu sıcaklar da kapatıyor kendini, sanki araç gücü kesiyor gibime geliyor.

Bir elektrikçiye gostereyim madem

• cogman kullanıcısına yanıt

Olgu Beye katılıyorum. İlaveten; Araç iki gün de yatsa, akünüzün voltajını çok sömürecektir, akü rsik sınırına gelir.

Cihaz sürekli çalışma modunda 4 günde aküyü tamamen sıfırlıyor, araba marş basamaz duruma geliyor.

Park modunda sürekli çalıştırmak için, her gün en az 300-400 km yol yapıyor olmanız gerekiyor ki akü her gün dolu kalsın.

Kamera ile beraber park kiti satın alabilir siniz. Akü voltajı belli seviye altına inice, park kiti kameranın beslemesini kesiyor ve akünün tükenmesini engelliyor.

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası  F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör

• Levcho L kullanıcısına yanıt

park kiti mevcut hocam

aynen kitte voltaj ayarıda vardı,o kaçta olması gerekmektedir.

hatta kolaylık olsun diye aşağıdaki bağlantıdan da almıştım.

bendede kesiyor ama araç kapandıktan 3-5 dk sonra yada 15-20 dk sonra

mesela arabayı kapadım indim içinden baktım kamera 2 dk sonra kapanmış

başka gün tekrar kontrol ettim işim vardı 15-20 dk geldiğimde kontrol ettğimde kayıtta idi,akü 2 yılı geçti bundan dolayı yapabilir mi?

https://tr.aliexpress.com/item/32918213257.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d7CQ4i2

• cogman kullanıcısına yanıt

Akünün yaşı önemli değil burda. Akünün gün içinde ne kadar şarj olduğuna bağlı olarak park modunda ki kamerayı çalıştırma süresini belirler. Muhtemelen akünüzün voltajı hep sınırda oluyor ki kamera park modunda çabuk kapanıyor.

haftada 5 gün çalışır neredeyse

"voltajı hep sınırda " dediğiniz nedir, bitik akülerdemi bu olur?

• Her gün 20-30 marşa basan ve 100 km şehir içi yol yapan aracın aküsü şarj olmaz ve düşer. Marşa basma akünün enerjisinden çok götürür.

Her gün 5-6 marş basma ile 300 km karma yol yapan aracın aküsü hep ful olur.

Bilgi için teşekkürler.

Edit:

Park kitindeki voltaj 12.4v modundaydi bunu 11.8v çektim dünden beri park modu kaydı yapıyor

Aynı gün aküyü ölçtüm 12.25v gösterdi araç kapalı iken.

Akünün sitesine baktım bu deger akü ömrünün %50 olduğuna işaretmis

Marş basmada hiç problem yok ama park modunda cihaz bundan dolayı kapanıyormus sanırım

Yakın zamanda değiştirmek gerek yada gidebildiği yere kadar gitsin mi? Sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 7 Kasım 2020; 13:32:36 >
  • Herkese merhaba, Benim gibi sd kart düzenli kayıt etmiyor şikayeti olanlar için sanırım bir çözüm yolu var. Daha önce bahsedildi ise görmedim. Kullandığımız kartlar sürekli kayıt için uygun olmayabilir. Düzenli format atarsak kayıt işlemi de düzenli oluyor. Yada bu amaçla yapılmış endurance sd kartlar almak lazım. Bazı sd kart firmaları döngüsel kayıt yapan makinaya takılan kartlara garanti vermiyor.

• Merhaba arkadaşlar
    Yıllardır kullandığım cihaz yakın zamanda ekteki gibi beyaz ekran oldu
    Hafıza kartına baktığımda kayıt yapıyor sorunuz
    Ama ekran beyaz
    Yabancı forumlarda fw yükleyin demişler çözüm olmamış
    Bende yüklersem tüm ayarlar sifirlancak,suan beyaz ekran olmasına rağmen kayıt yapıyor
    Başına gelen var mi
    Yarını içini açıp bi bakayım diyorum

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası  F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hocam makinanın içini açabildiniz mi?

• yanlış akım verildiği için benim ön makina iptal , arka kamera sağlam. bir çözüm var mı bilmiyorum.( açılmadığı için bir arakadaşa verdim.sanırım kapasitör ömrünü tamamladı diye o an yaktık)

• 2018 de aldığım kameram ömrünü tamamladı geçen ay. cihazın içini açtım, başta zorlandım ancak keşfedince gayet basit sökülebildiğini gördüm. Cihazı tamamen dağıttım, her şeyi kontrol ettim ancak problemini anlayamadım ne yazık ki. İlk olarak kapasitörden şüphelenmiştim ancak görsel olarak onların da bir falsosu yok. Normalde şişmesini beklerdim, iki defa açtım ama ölçmeyi unuttum. Düzgün bir tamirci bulsam baktırmayı düşünüyorum...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.