Şimdi Ara

Millenicom yüzünden CANLI DERSLERE GİREMİYORUM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
8.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
162 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce donanımhaber forum un gücünü pek çok konuda gördüm ve şahit oldum. Şimdi sizlerden benimde bir ricam olacak. Olayı kısaca anlatayım

Malumunuz covid 19 dolayısıyla evdeyim. Dersler vs internet ve eba tv üzerinden takip etmeye çalışıyorum. (daha çok eba tv) yakın zamanda okulum canlı derslere başladı. Millenicom dan uzun zamandır zaten sıkıntı yaşıyordum. Mobil de çekmeyince mecbur kaldık. Bu konuda sıkıntı yaşadığımı iletince firma resmen görmezden gelmeye başladı. Mesajlarım ve arıza kayıtlarıma sadece kapatmak için dönüyorlar.

GERÇEKTEN ZOR DURUMDAYIM EN AZINDAN KONUYU ÖNE ÇIKARIP DESTEK VEREBİLİRSENİZ CEVAP VERMEK DURUMUNDA KALIR. TEŞEKKÜRLER.

GÜNCELLEME

Aşağıda arıza kaydına dair resimleri ekliyorum. Millenicom yüzünden CANLI DERSLERE GİREMİYORUM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. Millenicom yüzünden CANLI DERSLERE GİREMİYORUM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

GÜNCELLEME 2

Cimer üzerinden yaptığım şikayete cevap geldi, ancak tarafıma henüz millenicom tarafından dönüş sağlanmadı. Resim paylaşıyorum.

GÜNCELLEME 3

8 mayıs 2020 itibari ile destek kayıtları cevapsız bırakılmaya devam ediyor.

HIZ TESTİ VE TARİFE BİLGİLERİMİ EKLİYORUM. Millenicom yüzünden CANLI DERSLERE GİREMİYORUM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. Millenicom yüzünden CANLI DERSLERE GİREMİYORUM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

GÜNCELLEME 4

KONUYU ÖNE ÇIKARMAYI ENGELLEMİŞLER. KİMİNLE YA DA NE İLE ALAKALI BİLMİYORUM FAKAT KASITLI OLARAK YAPILDIYSA YAZIKLAR OLSUN.(!)

GÜNCELLEME 5

Modem değerleri resimdeki gibidir

GÜNCELLEME 6

Şuan güncelleme sağlandı. Aradılar. 6.8 kadar çıktı hızım. Sonra daha da artacaktır dendi. Bu akşam da detaylı test edeceğim bakalım şuan normal en azından 3.75 ten daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 9 Mayıs 2020; 18:57:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kardeşim umarım en kısa sürede sorunun çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Konu günceldir

• Millenicom müşteri hizmetlerine ulaşmaktansa BTK'ya yazın CİMER üzerinden, onlar ilgilensin Metin hocam.
  • mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yazacağım teşekkür ederim. Ama dönmüyorlar.

Destek için teşekkür ederim 😊

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Zaten uyarı aldılar hocam, şikayetlerinizi daha güçlü kanallar üzerinden yazarsanız (btk gibi) kesin sonuç alırsınız diye düşünmekteyim.

https://www.btk.gov.tr/duyurular/cagri-merkezi-hizmet-kalitesi-hedef-degerlerini-saglayamayan-millenicom-telekomunikasyon-hizmetleri-as-nin-uyarilmasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 7 Mayıs 2020; 19:56:22 >
    Rica ederim
    Hocam Merhabalar

Çok teşekkür ederim. Resmen koskoca firma trip atıyor. Tüketici şikayetleri bölümünden şikayet yazdım. Bir cevap bile vermeden kapatılmış. Şaşkın durumdayım.

Çevrenize paylaşarak destek olabilir misiniz rica etsem?

Tabiki

• Hocam 3 g demi çekmiyor 8 gb internet verildi diye biliyorum

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Vallahi hiçbir şey çekmiyor. Kırsal bir yerde yaşıyorum ancak telefon çekiyor o da biraz :)

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Firma resmen bilerek hiçbir kanaldan cevap vermiyor

• Biraz ucuz diye aslında bunlara bulaşmamak lazım , ttnet tamam fiyatları diğerlerinden yüksek ama kardeşim karşında bir muhattap var en azından , sorunun varsa hemen ilgileniyorlar , ben yıllardır bir sorun yaşamadım . Geçenlerde internet hızımı yükselttim , müşteri temsilcisi sağolsun ne sorduysam cevap verdi , 7 ile 10 gün içinde yeni hızınız tanımlanır dedi , akşam eve gittim hızımı yükseltmişlerdi .

• wardaddy58 W kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Vallahi çok üzülüyorum.

Rica etsem öne çıkarıp destek verebilir misiniz?

• Konu günceldir

• tüketici hakem heyetine ver
  • design.code kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Son çare o. Birde ilk defa bu şekilde karşılaşıyorum. Kayıt açıyorum 5dk geçmiyor inanın sorun yok deyip kapatıyorlar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.