Şimdi Ara

Selectra hakkinda ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
62
Cevap
4
Favori
243.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ilaci kullananlar vardir belki baslayali 4. gun oldu bugün yorumlardan okuduğum kadarı ile insani daha rahat daha umursamaz bir hale sokuyormus ve ihtiyacim olan da bu zaten ama yaklasik olarak ne zamana etki gosterir kullananlar bilgilendirirse sevinirim ve lutfen ciddi yorumlar yapin.

Ciddi manada kandırildim heralde bu ilaca başlayali 1 ay oldu ama hala bir etkisini alamadim o mutlu olma hissi o umursamazlik yok bende niyeyse ve 50 mg kullaniyorum bundan once prozac icmistim oda ise yaramamisti sebebi nedir ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26B472C85 -- 15 Aralık 2015; 10:33:51 >

• Bu ilaci 6 ay kullandım. 50 mg olarak günde tek sefer alıyordum. Umursamaz , vurdumduymaz ve gayet sosyal ve girisken biri oldum. Beni sebebini bilmedigim mutsuzluk hissinden kurtardi. Şöyle söylesem bence yeterli olur;

Selectra benim hayatımı kurtardı. Beni hayata tekrar döndürdü. Cok sey borcluyum ona.
  • Hemen etki etmez hocam 3 haftayı bulur etki etmesi.
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26B472C85

Up
    kardeşim banada yazıldı ilaç ama çok feci kararsızım. ilk aldım ishal etti ,göğüs agrısı yaptı. almadım sonra bidaha dedim başlayayım diye , o zamanda ishal yaptı . bide çok korkuyorum bu ilaçlar felaket ilaçlar. çok okudum bırakırsan pilin bitiyor yani. kullanırkende çok farklı bir hal alıyormuşsun. depresyondayım ama ilacı kullanamayacağım galiba ne yapsam bilemiyorum. bir ölüm falan olsa böyle duygusuz bi robot gibi ortalıkta gezmek istemiyorum. bu ilaçlar anladığım kadarıyla insanı mal ediyor.
  • Bu tip aeyler icin standart zaman "3 vakte kadar" olarak belirlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fikirist

kardeşim banada yazıldı ilaç ama çok feci kararsızım. ilk aldım ishal etti ,göğüs agrısı yaptı. almadım sonra bidaha dedim başlayayım diye , o zamanda ishal yaptı . bide çok korkuyorum bu ilaçlar felaket ilaçlar. çok okudum bırakırsan pilin bitiyor yani. kullanırkende çok farklı bir hal alıyormuşsun. depresyondayım ama ilacı kullanamayacağım galiba ne yapsam bilemiyorum. bir ölüm falan olsa böyle duygusuz bi robot gibi ortalıkta gezmek istemiyorum. bu ilaçlar anladığım kadarıyla insanı mal ediyor.

Herkesde farklı etkiler gosterir mutlaka ama bu olmuyorsa doktora gidin yan etkisi az olan bir ilac kullanin mesela prozac boyledir yan etkisi yok derecek kadar az tani ciddi bir sıkıntınız varsa kullanin
    Ben her ilacin ruhsuz bir duruma soktuğunu dusunmuyorum ki zaten kotuye gidildigi anlasildigi anda yavas yavaş bırakılirsa sorun olmaz diye biliyorum.

• Bu ilaci 6 ay kullandım. 50 mg olarak günde tek sefer alıyordum. Umursamaz , vurdumduymaz ve gayet sosyal ve girisken biri oldum. Beni sebebini bilmedigim mutsuzluk hissinden kurtardi. Şöyle söylesem bence yeterli olur;

Selectra benim hayatımı kurtardı. Beni hayata tekrar döndürdü. Cok sey borcluyum ona.
  • Hocam yaklaşık 1-2 hafta sürer etkisi. Umursamaz yapar. Anksiyete bozukluğu için verilir. Bağımlı yapmak için 25 mg verilir bir kaç ay sonra 50mg ile devam edilir. Hafif ve normal hastalara 50 yeterlidir. Kilonuz fazla ise yeterli gelmeyebilir.
  • Millet benim karakterime sahip olmak için hap atıyor la
  • Up
  • Çok zor durumda değilsen bunun gibi beyne etki eden ilaçları kolay kolay kullanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Çok zor durumda değilsen bunun gibi beyne etki eden ilaçları kolay kolay kullanma

Soyle zor durumdayim o kadar sinirim bozukki bu bas agrisi yapiyor midemi agritiyor baska çıkış yolu bulamadim korkuyorum ilerde daha kotu olursam diye o yuzden kullanmak istedim
  • Psikoloğa gittin oda seni psikyatriye mi yönlendirdi peki , ilacı kim verdi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26B472C85

quote:

Çok zor durumda değilsen bunun gibi beyne etki eden ilaçları kolay kolay kullanma

Soyle zor durumdayim o kadar sinirim bozukki bu bas agrisi yapiyor midemi agritiyor baska çıkış yolu bulamadim korkuyorum ilerde daha kotu olursam diye o yuzden kullanmak istedim

Alıntıları Göster
    korkmayın şu ilaçlardan ya. deli değilsiniz bişey değilsiniz. harika bişey bu ilaç bu arada. hayatımı değiştirdi. 2-3 ay kullandım sonra bıraktım aniden ama belki devam ederim gerekirse. tavsiye ederim. umursamazlık süper bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Ded-

korkmayın şu ilaçlardan ya. deli değilsiniz bişey değilsiniz. harika bişey bu ilaç bu arada. hayatımı değiştirdi. 2-3 ay kullandım sonra bıraktım aniden ama belki devam ederim gerekirse. tavsiye ederim. umursamazlık süper bişey

Bugun 1. Haftam biticek ve bugun 50 mg gecicem peki sende ne kadar surede etki gösterdi
  • quote:

Psikoloğa gittin oda seni psikyatriye mi yönlendirdi peki , ilacı kim verdi yani

Psikiyatriye gittim onceden prozac almistim zaten ise yaramamıştı uzun bir sure kullanmadim birsey daha kuvvetli birsey istiyorum dedim bunu verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcubrcu

quote:

Bugun 1. Haftam biticek ve bugun 50 mg gecicem peki sende ne kadar surede etki gösterdi

benim 25mg idi. 1 aya yaklaşınca etkisini çok fena hissediyosun. duruyosun diyosunki lan ben değiştim. mutlu olmaya filan başlıyosun. tabi siz sakın aniden bırakmayın. benim dozajı düşüktü ve bünyem böyle şeyleri kaldırabiliyor. bende bırakınca etki olmadı ama siz doktorunuza danışmadan bırakmayın.

• Ben direk 100mg versiyonunu kullanmaya başladım çok olmadı daha başlayalı.Ama yavaş yavaş iyi bir etkisi oluyor gibi.Bu arada herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambot

Ben direk 100mg versiyonunu kullanmaya başladım çok olmadı daha başlayalı.Ama yavaş yavaş iyi bir etkisi oluyor gibi.Bu arada herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmadım.

Evet bendede yan etki göstermedi zaten mide rahatsızlığım var onu soyleyip aldim uyku falanda yapmadi uyku düzenim normal sizin 100 mg olduğu için daha hızlı etki gösterir heralde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brcubrcu

quote:

benim 25mg idi. 1 aya yaklaşınca etkisini çok fena hissediyosun. duruyosun diyosunki lan ben değiştim. mutlu olmaya filan başlıyosun. tabi siz sakın aniden bırakmayın. benim dozajı düşüktü ve bünyem böyle şeyleri kaldırabiliyor. bende bırakınca etki olmadı ama siz doktorunuza danışmadan bırakmayın.

Cidden uzun zamandir o kafada olmak istiyorum umarim en kisa surede etkisini gosterir
    Tesekkur ederim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.