Şimdi Ara

Milas Kemerköy'deki yangın, termik santrale ulaştı personel tahliye edildi ❗❗ halk da tahliye edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://twitter.com/sgirgin48tbmm/status/1422906211997999112?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 4 Ağustos 2021; 23:44:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Milas ta yaşıyorum, günlerdir yalvarıyoruz. Termik santralin tehlikede olduğunu 3 gün önce başka başlıkta yazmış ve birilerinden tepki alıp silmiştim. Sürekli söyledik diğer taraftan Kıyıkışlacık başladı dün söndürdük bugün tekrar başladı. Bugün başladığı an 2 turda sönecek durumdayken yanından 3 tane helikopter geçti ve akşama kadar havadan müdehale edilmedi. Orası da çok büyüdü. Bu santralin biraz yukarısında bir tane daha büyük santral var ve ormanın içinde.
    Haber kanallarını gezdim her birini 30 ar saniye izledim.
    Birinde liyakatsız bi herif olabilir böyle yangınlar durdulamaz istediğinizi yapsanız da diyor diğerinde muhabir önceki yıllar başka ülkelerdeki yangınları örnek veriyor portekizde 66 kişi ölmüş felan diğerinde artık küresel ısınmadan dolayı böyle çok yangınları görücez diyor diğerinde patlama beklenmiyor diyor diğer kanalda muhabir haberi sunarken patlama oluyor a haberde cbaşkanı prompterdan vaaz veriyor. Ülke bitmiş durumda savaşa girmiş yıkıp yokedilmişiz gibi. Zamanında yok olmuş ortadoğu vatandaşlarının dediği gibi ne olduğunu anlamadan her şeyi kaybetmiş kendimizi canımızı kurtarmaya çalışırken bulucaz uyduruk bi ortadoğu ülkesinden farkımız kalmadı.
    Neyse…
  • https://mobile.twitter.com/sgirgin48tbmm/status/1422985731354529797

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 5 Ağustos 2021; 1:50:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Milas belediye başkanı

• Allah belanızı versin. Muhalefet Vekilleri, belediye başkanı bağırmaktan bir hal oldu. Burayı koruyun diye ağladılar.

Sonuç hükümeti yıpratmayın.

Hidrojen depoları boş, fueloil depolarına su basılmış, kömür stoğu ne bilinmiyor.
    Gökova kurtulsa bari.

• Başımızdaki vatan hainleri keyiften kırılıyordur şimdi.

• Milas Kemerköy'deki yangın, termik santrale ulaştı personel tahliye edildi ❗❗ halk da tahliye edildi

• yahu adamlar bir de nükleer santral yaptırıyorlar, bu kadar vurdumduymazlıkla tedbirsizlikle nükleer santral çalıştırsalar başımıza gelecekleri siz düşünün

• Hükümet her zamanki gibi bildiğini okuyor kimseyi dinlemiyor. Bu inadın faturası her zamanki gibi yine halka kesilecek cefasını yine halk çekecektir.

• Santrale ulaşmasını bir güzel izledik. Alevler gelene kadar hiç bir şey yapılmadı. Son anda alelacele hidrojen tankları boşaltıldı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu da mı chp li belediyelerin işi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Hükümet her zamanki gibi bildiğini okuyor kimseyi dinlemiyor. Bu inadın faturası her zamanki gibi yine halka kesilecek cefasını yine halk çekecektir.

Rte ve akp faturayı chpli belediyelere kesmeye çalışıyor zaten.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 4 Ağustos 2021; 22:20:56 >
  • Stantral için kullanılan kömür tam ormanın içerisinde stoklanmış. Nasıl bir mantıktır bu?! Orman içerisinde 40 bin ton kömürü bu şekilde stoklamak güvenlik açısından tehlike arz etmiyor mu?

https://www.google.com/maps/@37.053573,27.925696,2037m/data=!3m1!1e3

Milas Kemerköy'deki yangın, termik santrale ulaştı personel tahliye edildi ❗❗ halk da tahliye edildi

• Merak etmeyin. Yeni termik santrali de yapacağız. Projemiz hazır. Keşke bizim de termik santralimiz yansaydı diyeceksiniz.

• Orasının nükleer santral olmadığına şükrediyorum.

• Surpentor kullanıcısına yanıt

• Genel yönetimdeki beceriksizlikler sinsilesi ve liyakatsizlik, artniyet ne ararsan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milas Kemerköy'deki yangın, termik santrale ulaştı personel tahliye edildi ❗❗ halk da tahliye edildi

• Milas ta yaşıyorum, günlerdir yalvarıyoruz. Termik santralin tehlikede olduğunu 3 gün önce başka başlıkta yazmış ve birilerinden tepki alıp silmiştim. Sürekli söyledik diğer taraftan Kıyıkışlacık başladı dün söndürdük bugün tekrar başladı. Bugün başladığı an 2 turda sönecek durumdayken yanından 3 tane helikopter geçti ve akşama kadar havadan müdehale edilmedi. Orası da çok büyüdü. Bu santralin biraz yukarısında bir tane daha büyük santral var ve ormanın içinde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar beceriksiz, kifayetsiz bir siyasi parti Türkiye cumhuriyeti tarihinde görülmemiştir, başka bir hükümet olsa şimdiye dek 10 kere istifa etmişti bu kadar da yüzsüzlük olmaz arkadaş çıkmış tv ye sarayında kağıda yazılmış soruları cevaplıyor, allah hepinizi bildiği gibi yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 4 Ağustos 2021; 22:39:55 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.