Şimdi Ara

Mıknatıslı küpe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar küpe takmayı düşünüyorum ama önce mıknatıslıyla deneyeyim dedim yakışırsa kulağımı deldireceğim öncelikle mıknatıslı küpeyi istanbul içinde nerelerden bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: teknomnyak_37

Arkadaşlar küpe takmayı düşünüyorum ama önce mıknatıslıyla deneyeyim dedim yakışırsa kulağımı deldireceğim öncelikle mıknatıslı küpeyi istanbul içinde nerelerden bulabilirim ?

istanbul içinde diye ayırmana gerek yok.tüm illerde tüm bijüterilerde var.
  • Pazardan almıştım 5 sene önce hâlâ duruyor. Arada evde güzel kıyafetlerimi giyip , küpeyi de takıp aynı karşısına geçip "ulan yakıştı aslında ha" deyip dışarı çıkınca takmıyorum.
  • Eminönü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

quote:

Arkadaşlar küpe takmayı düşünüyorum ama önce mıknatıslıyla deneyeyim dedim yakışırsa kulağımı deldireceğim öncelikle mıknatıslı küpeyi istanbul içinde nerelerden bulabilirim ?

istanbul içinde diye ayırmana gerek yok.tüm illerde tüm bijüterilerde var.

hepsinde varmıdır hocam
  • Kulak memesini çok acıtıyor ve belli ediyor kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Kulak memesini çok acıtıyor ve belli ediyor kendini.

hocam yokmu mıktaslı olduğu belli olmayan
  • Kıstırmalı falan bul bari mıknatıslılar çok çirkin duruyo deldirdikten sonra o tarz küpe takmazsın zaten yakısıp yakısmıyacagınıda anlamazsın yanı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam mıknatıslı küpeler genelde gösterişsiz kötü oluyor, kulağa yakışmıyor. illa deldirmeden önce bir deneme yapayım diyorsan bence sıkıştırmalı halka al
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Kulak memesini çok acıtıyor ve belli ediyor kendini.

hocam yokmu mıktaslı olduğu belli olmayan

Kulağını deldirmen gerekiyor o zaman.
  • quote:

bak sana şunu söyliyim git direk deldir mıknatıslı küpe çıkardın mı hem kulağını baya belli ediyor hemde yara yapıyor acıtıyor direk deldir hiç uğraşma
  • Hevesin varsa gidip deldir, yakışmazsa takmazsın. Mıknatıslı kullandım daha önce ama kısa zaman sonra elimi çarpıp düşürüyordum. Hatta bazen ne olduğunu anlamadan da düşebiliyordu
  • 3 senedir küpe takıyorum,mıknatıslıya hiç bulaşmadım çünkü kesinlikle apaçi işi olduğunu düşünüyorum.. bizim izmitin kendini "has" delikanlı sıfatına sokan entellektüellikle yeni tanışmış gençlerinin kullandığı küpe türü,diğer şehirler için yorum yapamıycam.. deldir geç,yakışmazsa takmazsın kapanır olur biter.. ben halka takıyorum,tek deliğe halka takınca pek gitmediğini farkettim,ilk delimden 1 ay sonra onun üstüne 2. deliği de açtım çift takıyorum,mutluyum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.