Şimdi Ara

Mıknatıslı telefon tutucusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cama yapıştırılan tipte tutuculardan bıktım el uzanamayabiliyor gevşiyor ve düşüyor o nedenle mıknatıslı tiplerden alayım dedim erişimi rahat ve yer kaplamıyor..

Merak ettiğim şey bu tutucular mıknatıslı olduğu için cihaza herhangi bir zarar verir mi ve mıknatıs belli bir süre sonra zayıflar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Uzun süredir kullanıyorum bir problem yaşamadım.

Telefon tarafındaki mıknatısı kılıfla telefon arasına koyarak kullanıyorum, ne kılıfa ne de telefona yapıştırmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Şunu tavsiye ederim 1 ay önce 60 liraya almıştım
    https://urun.n11.com/telefon-tutucu/spigen-kuel-h12-universal-manyetik-arac-telefon-tutucu-premium-P410847068
    hocam aynı ürünü ben de aldım 56 tl ye amazondan. mıknatıs çok süper tutuyor ancak havalandırma ızgarasına takılan tutamaç pek iyi değil. geçende araçtan inmeden önce telefonu çıkarırken, telefonla beraber komple kendisi geldi elime ızgaradaki yerinden çıkıp.

• arada a101 e geliyor 12 tl civarı. 2 yıla yakın kullanıyorum bir sorun yaşamadım. çok para vermeye gerek yok
  • Kılıf kullanmıyorsan sırf bunun için Kılıf al mıknatısı kılıfa yağıştırırsan rahat edersin. Zamanla kılıf gevşiyor kayabiliyor. Mıktanıtısın 2 tipi var. Cama yapışan ve Peteğe tutturulan. İki türden de kullandım ben. Cama tutturulan vakumluları beğeniyorum. Şuan peteğe tutturulandan aldım. Biraz eğreti duruyor. Telefonu almak için çektiğinde ucu petekten çıkabiliyor. Eğer düzgün takmazsan peteğin sağa sola dönen içindeki kısıma zarar verebiliyor. Dikkat gerektiriyor. Şahsen çama tutturulan mıknatıslı olandan bulursan tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101den ve kipadan (şimdi migros) aldığım bir tane sevdiğim tip var. Cama takılan cins bu baya başarılı
    https://m.trendyol.com/piranha/5418-arac-ici-telefon-tutucu-turkiye-garantili-p-35490208

Linki bendekini göstermek için attım. Diğer cama yapışanlar pek kullanışlı değil dediğiniz gibi.

Miknatısa da hiç güvenmiyorum kullandım çok daha kolay düşüyor telefon. Mıknatıs kullanacağıma diğer cama yapışanları kullanırım daha iyi.

• hem iphone da hem de android telefonda kullandım
    2-3 ay sonra şarj süresi belirgin olarak düşüyor
  • Ben dikiz aynasına takılandan aldım. Taş gibi tutuyor. Sıcaktan düşme derdi de yok. Petek önünü de kapatmıyor.
  • Bende spigen var guzel memnunum asiri guclu miknatis arada sirada kliba izgarasindan cikiyor telefonun arkasiyla beraber artik gerisini sen dusun

• PatlıcanMusakka kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1-1.5 ay önce 20 TL ye bime gelmişti bu ürün almamıştım. Kafamı .....

• Samsung gibi hafif telefonlarda güzel iş görüyor hatta S9+ cihaza bir şey yapıştırmadan kendisi mıknatısa yapışıyor ama iphone 11 Pro max cihazlar fazla ağır kalıyor düşüyor.
  • https://www.hepsiburada.com/baseus-arac-telefon-tutucu-kablo-miknatisli-gri-sugx-a0s-p-HBV00000GW89I?magaza=ANELSA%20TEKNOLOJ%C4%B0

Bazıları yerinden çıkıyor, bazılarından telefon düşüyor. Bunda herhangi bir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

hocam aynı ürünü ben de aldım 56 tl ye amazondan. mıknatıs çok süper tutuyor ancak havalandırma ızgarasına takılan tutamaç pek iyi değil. geçende araçtan inmeden önce telefonu çıkarırken, telefonla beraber komple kendisi geldi elime ızgaradaki yerinden çıkıp.

Alıntıları Göster
    O sorunu bende yaşıyorum içini açıp en üst sağ ve en alt soldaki 1'er adet mıknatısını çıkarttım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 11 Eylül 2020; 0:16:32 >

• https://www.troyestore.com/urun/nite-ize-steelie-arac-montaj-kiti

Nite ize ilk çıktığında satın aldım 6-7 sene önce falandı sanırım 90 liraya. 7-8 araç değişti en ufak sorun yaşamadım. Sadece arkasındaki yapışkanı değiştirip farklı araca takabiliyorum.
    İkinci aracı aldım, ilk yaptığım iş yeni bir nite ize almak oldu.
    Ömürlük bir ürün.
  • Klima kanallari cok kucuk degilse kanala girenlerden alin. Aracin gogsune birsey yapistirmak istemeyenler icin ideal.

• Hocam mıknatısı işinize görecek ve telefona zarar vermeyecek şekilde takarsanız zarar vereceğini düşünmüyorum.

• Spigen A200 kullanıyorum. Mıknatısı kuvvetli, telefon hiç düşmedi. Menfezi tutan kısım yumuşak kaplı zarar vermiyor.
    https://www.amazon.com.tr/Spigen-Manyetik-Telefon-Tutaca%C4%9F%C4%B1-Cihazlarla/dp/B0109JIQ0W
  • Bunun telefona yapıştırılan parçasından nasıl bulabilirim.

• Spigen krugen kullanıyorum, böylelikle virajlarda camdan ucmuyor... kendimde ve tüm tanidiklarimda hiçbir zararı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 11 Eylül 2020; 21:57:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.