T

Yüzbaşı
18 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
360343 Gün Cezalı
357238 gün 4 s. 50 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar katsayımı hesaplıyorum kredi olarak beden eğitimi bu sene katsayıyı etkilemiyor diye duydum doğrumudur?
Arkadaşlar küpe takmayı düşünüyorum ama önce mıknatıslıyla deneyeyim dedim yakışırsa kulağımı deldireceğim öncelikle mıknatıslı küpeyi istanbul içinde nerelerden bulabilirim ?
Arkadaşlar bağdat caddesine gideceğim ama daha önce hiç gitmedim nerelerde oyurabilirim nereleri iyidir?
Arkadaşlar bugün hezarfende türk yıldızlarını isledim inanılmazdı ama solo türke yetişemedim başka giden arkadaşlar varsa izlenimlerini paylaşabilirler birazdan fotoğraflarıda atacağım
Dostlar iphone 5 imi 6.1.2 ye güncelledikten sonra şarjın çanuk bitme problemi düzelmişti 2 gün önce aniden yeniden başladı pili sonuna kadar bitirip yeniden doldurdum ama sonuç gene aynı eskiden akşam %5 azalan şarj şimdi %14 azalıyor sorunu nedir 6.1.3 e güncellesemmi
Beyler metrobüs duraklarında asılı çok güzel kız valla acaba ismini bilen varmı?
Dostlar bugüne kadar hiç kaş falan almadım tekkaş hiç değildim ama son bir ayda kaşlarımın ortasında şurdaki tüylerden çıktı çok yakından belli oluyor ve rahatsız ediyor sizce almalımıyım. [simage]/****/c25MCx]
[/url][/simage]
http://richkidsofinstagram.tumblr.com/. Beyler şuraya bir bakın ve hayatı sorgulayabilirsiniz
beyler resmen adamları kızları özenle seçmişler kızlardan biri megan fox a benziyo bitanede tom cruise a benceyen erkek falan var acun busefer göze hitap ediyo onlaşılan ama kızlar resmen kaya taş
Beyler bf3 e girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum 3 günden beri patch inmiyor internete bağlanıyor ama bide crysis 3 ünde patchini indirmiyor nedir bunun çözümü?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
REFERANSLARIM : ---FRANK LAPİDUS isimli arkadaşa hp pavilion dv6700 satıldı--- emraheren isimli arkadaşa sony psp2004 satıldı-----
Hakkımda:
her çeşit malzeme bulunur
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
Steam
aydincakiroglu_5412
Ses Sistemi
Creative
Tablet
ipad 64 gb wifi 3g
PSN ID
kumbara87
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 955
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 60.734 (Bu ay: 373)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.