Şimdi Ara

Apple silikon kılıf yırtıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 21 ekimde apple storedan iphone 6 plus için silikon kılıf aldım. Telefonum 1 kasım'da elime ulaştığı için dolayısıyla kılıfı da 1 kasımda kullanmaya başladım. 2 ay kullandığım, ambalajında gösterildiği gibi takıp çıkardığım apple marka kılıfın alt kısmı yırtıldı. Resimde ufak gözükse de telefonu takınca yırtılan kısım altına giriyor ve berbat bir görüntü oluşuyor. İade için apple'ın sitesinden destek kısmına giriyorum ve diğer ürünler dediğim zaman seri numarası istiyor. Ürünün seri numarası faturasında ya da sevk irsaliyesinde yazmıyor. Ambalajını saklıyordum üzerindeki bütün numaraları giriyorum geçerli seri numarası girin diyor ancak bi tanesine demiyor ve sadece sayfa yenileniyor. Yarın zorlu centerı aramayı düşünüyorum sizce iade kabul ederler mi? Etmezlerse nasıl bir yol izleyebilirim sonuçta az buz bi ücret değil, daha önce kullandığım ucuz kılıflar eski iphoneumun kenarlarını çizdiği için o kadar para bayılıp orjinal kılıf aldım ve böyle bi durum yaşanmamalı diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girtem -- 3 Ocak 2015; 0:40:14 >

• Kendi kılıfları maalesef telefonları kadar kaliteli olamıyor bence, deri kılıfı olup da şikayet eden bayağı vardı geçen senelerde.
  • Obi-1 Kenobi kullanıcısına yanıt
    sanırım ben de aynı düşünmeye başladım
  • Ben de Apple silikon kilif almistim ama hic begenmeyip iade etmistim.
    Ne kalitesi ne de islevi iyi degil. Demek dayanikli da degilmis. Fiyatinin masallahi var ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kılıf da 14 günü bırakın 1 hafta dolmadan yırtıldı iadeye gönderdim bekliyorum bakalım ne olacak.
  • Ben silikon kilif almistim ama cepte resmen yapisiyordu. Feci sekilde tozlanarak cikiyordu cepten. Geri iade ettim. Siyah deri kilif aldim, cok güzel.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Kılıfta deforme yırtılma varmıydı hocam benim kılıfta 1 hafta da yırtılma oldu iade ye gönderdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay kullandıktan sonra toz tutmuyor.
    Ayrıca sağlam benimki siyah silikon yete üç dört kere düştü fakat kılıftan bile cihaz çıkması kılıf biraz yıprandı ama

• blackcemre kullanıcısına yanıt
    Benim kılıf 1 haftada nasıl yırtıldı hayret ediyorum hala inşallah iade kabul ederler

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Hayir yirtilma olmadi ama dedigim gibi cok tozlaniyordu, silikon oldugundan gitmiyordu dogru düzgün.

• Aliexpress den yapılmalı böyle şeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen, tech21 vs neyinize yetmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6+ ile birlikte aldığım silikon kılıf hala taş gibi sağlam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 25 Kasım 2016; 14:6:34 >
  • sonuç alabildiniz mi benım kılıfımda 3 ay gibi bi sürede aynı yerden deforme oldu içindeki metal kısım gozukmeye basladı, garanti kapsamına gırıp değiştirdiler mi

@Luken Drew @girtem
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Ben 15 günü dolmadan iade etmiştim iade kabul edip ücret iadesi yaptılar. Araştırırken 2 aylık kıllıfı yırtıldı diye iade eden birisine raslamıştım bence apple dan iade talebi oluşturup gönderin ürünü şansınızı deneyin.

• Ben ilk silikon kılıfı iphone 6 plus çıktığında almıştım, sonrasında 6s plus aldım ve aynı kılıfı kullandım. Halen sağlam duruyor.

Zaten bu kılıf ile dar cebe sokamıyorsunuz zor çıkıyor, belki o gibi durumlarda köşeler esneyip kırılıyor olabilir.

Ben sporda, mont cebinde yada elde taşıyorum sıkıntı olmadı.
  • Powersupport air jacket denedim zorluda, koruyuculugu hic yok. Evet cok cok ince ve tum kenarlarinsariyor ama sonucta plastik ve telefona cok sıkı oturuyor,cikarirken zorlaniyorsunuz.

Korusun denilen kiliflarda maalesef cihazi cok kalinlastiriyor. Siyah tele beyaz apple silikon kullaniyorum ,cok nadir de olsa. İnceligi iyi ama alti acik. Teli alttan darbe alacak sekilde dusurdugunuzde gecmis olsun. Ancak elde tutus hissiyati iyi, alta darbe almadigi surece koruyuculugu da iyi.

Dedigim gibi uag kullanmadigim nadir zamanlarda kullaniyorum, teli %90 uagla kullanirim. Ancak takimla kullanirken zor oluyor uag. Silikon bu tip kiyafetlerde daha iyi bir secim.

• dar pantolon hayatımda giymedım zaten 1.80 100kg adama yakıscagını da düşünmüyorum hocam, kılıf bu durumda casual kot pantolon giyiyorum genelde 3 ayda bu şekilde deforme olması normal mi sizce?

@say
  • Smart battery case kullanıyorum. Arkadaki batarya çıkıntısının köşe ve kenarlarında sürtünmeye bağlı renk değişiklikleri var ama normaldir. Asıl problem aşağıdaki fotoğrafta.

Ekranın sol üst köşesine denk gelen kısımda böyle bir deformasyon oldu. Büyüme ihtimali düşündürüyor beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 10 Şubat 2017; 13:18:33 >

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Biryere sürtmüş gibi bence normal değil değiştirmeleri lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.