Şimdi Ara

Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
12
Favori
34.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane ipad 1 tane de telefon için aldım.

İzmir Bornova Özkanlar'da, eski Tansaş olan önünde yurt inşaatı bulunan migrosta en az 100 tane daha var.Sepete koymuşlar, selfie çubuğu ve araç tutucu da mevcut ilgilenenlere duyurulur.
  • Küçükyalı Merkez'deki Migros'a giden varsa haber verebilir mi stok hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    hangi il olduğunu anlamak için profilinize girmemiz gerekiyor
  • bir tane aldım... gayet kaliteli
    bir tane daha alayım yedek
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

O yüzden detay vermedim zaten girin de gözünüz profil görsün

• http://urun.n11.com/kablo/2-adet-iphone-5-5s-6-6s-6s-plus-hizli-sarj-data-kablo-P121854250

ben bu ürünü aldım 2 aydır kullanıyorum kendi kablosundan daha kaliteli desem abartmış olmam sanırım ikinci kutuyu açmadım yedek olarak saklıyorum
  • Az önce aldım 1 adet kalitesi gayet iyi apple ın orijinal kablosundan biraz daha kalın. Elimde air 2 vardı onla test yaptım resimdeki sonuçları aldım soldaki orijinal olan olan. Bu fiyata muazzam bence. Sonuçta 2.1A destekli bir kabloyu 6 tlye almış olduk bu fiyata stoklanası bir ürün.
     Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl Migros i'think iPhone&iPad Lightning şarj&data kablosu 5.90tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hüseyin -- 22 Ekim 2016; 18:17:43 >

• konuyu açtığımda elimde iki tane vardı az önce gittim iki tane daha aldım.. biraz daha stoklayabilirim:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    Stok iyidir, benim galaxy s2 nin sıfır kılıfları var mesela, yedek, çekmeceyi bekliyor

• 1 tane aldım, yorumları okuyunca keşke 2 tane daha alaydım dedim. A101 den aldıklarım hızlı şarj ediyor fakat şarj hızlı bitiyor. Bu sabah aldığım bu kablo orjinal havası verdi bana. Daha tam denemedim ama şarj uzun gidecek gibi.
  • m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    AE'den kablolar gelcek ama gidip alayım 2-3 tane ben de
  • fenolog kullanıcısına yanıt
    Bütün bilim kurallarını altüst ettin :/

• Bir haftadır Sepet ye satılıyor du kablo kalitesini merak ediyordum bende ölçüm için teşekkürler. 2A taşıyor sa alınır fiyat iyi.

• Geçenlerde rastgele almıştım ama beklediğimin çok üzerinde çıktı. Çinden gelen sözde markalı ürünlerden çok daha kaliteli. Kablo kopma, yıpranma olmayacak kadar kalın. Şarj süresi de orjinali gibi gayet hızlı Biraz stoklamak lazım...
  • kabloda tronsmart oneririm, 1senedir herturlu eziyeti yapiyorum masallahi var..sarja takip telefonu kullanirken haliyle kablo bukuluyor,ancak yinede bozulmadi

ben geekbuyingden almıştım..2mt baya uyguna geliyordu

n11de vs 10-15lira para istiyorlar Allahın kablosuna..aceleniz yoksa yurtdisindan alin,2-3 haftaya gelir..

• Bölgesel mi? Tüm migroslarda var mıdır?
  • Bende ucuz diye aldım orjinal kablosundan en az 2 tık daha kaliteli alıp koymak kazım kenara biraz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

istanbul

• 2A 1A bilmem ama sarj süresi orjinal samsung kablosuyla hemen hemen aynı tavsiye ederim

• Orjinali 70 lira olan kablonun 5 liralık olanı orjinalinden daha iyi demek.
    Birkaç ay sonra "Telefonum durup dururken kapandı" başlıklarını açarsınız artık.

Birlerce liralık cihazı 5 liralık kabloya emanet etme dehası...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.