Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (5844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ananni Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
122.027
Cevap
2.852
Favori
16.063.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
352 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58425843584458455846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tşk ederim

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Bir keresinde 5 kg kadar kuru incir almıştım.Her gün 5-6 tane cevizle yiyordum.Bir kaç ay sonra hayatımda ilk defa şeker oranım aşırı yükselmişti.Demek ki ondanmış

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Bir kere oldu, insanlık hâlidir hatadır dedim ama 3-4 gün arayla ikinci siparişe yine aynısını yaptılar. Gramajlı ürün almamak lazım böyle durumlarda iyice bir ders oldu.

• SquidGame kullanıcısına yanıt
    Hayır, sadece alındığı ay geçerli oluyor kodlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

Afiyet olsun hocam. Siz denedinizmi bu ürünü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hayır yorumlara istinaden satın aldım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fiziksel alışverişi hediyem kart ile ödeyince Turk Telekom ve PO kodlarına money geliyor mu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 31 Mart 2024; 14:59:27 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

Gelince yorumlarsaniz sevinirim.

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

Arkadaş neyi kastediyor bilmiyorum ama sizin anladığınızla ilgisi yok olayın. Farazi konuşuyorum 2 taze incir 100 gr gelirken 5 kuru incir 100 gr gelir. Neden? Çünkü içindeki su uçmuş olur. Hâliyle kuru madde oranı artar, bu da 100 gr taze incirde 20 gr olan şeker oranı, kuruyunca su gittiği için 50 gramda 20 gr şeker, dolayısıyla 100 gr kuru incirde 40 gram olarak hesaplanır. Değişen tek şey içeriğindeki su miktarı aslında.

• Merhaba arkadaşlar. Elinde TT kodu olan var mı acaba ücreti mukabilinde

• Memleketin insanın düştüğü duruma bak......ne zaman bitecek bu.....of of....bir şey alamamak.....alım gücümüz tükenmiş...tabi ben kendim için diyorum.....babadan zengin olanlar...zamanında doğru yatırım yapanlar rahat.....Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] sabır sabır.

• SAROS47 S kullanıcısına yanıt
    alacak bir şey ararken, aliexpress , banggood falan gezerdik, hoşa giden bir ihtiyacı alıp geçerdik. ne günlermiş be. sonra "faiz sebep, enflasyon sonuç" depremi oldu. milletimiz çökertildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.

Sanalmarket %15 indirim kampanyasından et satın aldım ama siparişim eksikti.

Ben de banka kampanyasını kaybetmemek için siparişi tam olarak alacağım günü bekleyeceğimi bildirdim. Bugün ise iptal etmişler.

İleriki tarihlere erteleyemezler miydi? Bütün indirimi hiç etmişler. Et aldım diye de TBG yapmıştım. Onu da mahvettiler.

Bu iş düzeltilir mi?

• Gim ne dirse disin Ahh bardi

• anthym kullanıcısına yanıt

Maalesef artık düzeltilemez. Migros MH aramanızı ve Şikayetvar'dan kayıt oluşturmanızı öneririm ama sorununuzun kesin çözüleceği garantisini veremiyorum. Zira eski müşteri memnuniyeti yok maalesef.

• minmax kullanıcısına yanıt

benim bölgemde görünüyor daha önce kullanmışmıydınız nasıl acaba tadı içi falan yorumlarımnız almak isterim

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam çok kaliteli değil ama fiyat performans ürünü.. damak tadı hepimize göre değiştiği için birşey diyemiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaptan69 kullanıcısına yanıt

Genel merkezi ara şikayet etben ettim ve bir daha bana karşı yanlış yapmadilar her seferinde ariyorlar magdur olmim diye

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

fiyatı iyi diye geçen ay aldık, çok beğenmedik ekşi bir tadı vardı, bir daha almam büyük ihtimalle

• teşekkürler

@dashwood @minmax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 31 Mart 2024; 19:31:49 >
  • 
Sayfa: önceki 58425843584458455846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.