Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
43.647
Cevap
1.268
Favori
6.315.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 20 dk. önce
 • Cevaplayan Üyeler 2836
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 1640
 • Ortalama Mesaj Aralığı 29 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 973
 • Favoriye Eklediklerim 1280
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Johny Constantine (1640 mesaj) Akhenatonnn (1523 mesaj) dadas2558 (1071 mesaj) KARACABEYY (980 mesaj) Askaparta (946 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (16077 mesaj) Mobil (17137 mesaj) Tablet (774 mesaj) Mini (6772 mesaj) Uygulama (6054 mesaj)
 • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Teğmen
  218 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Konu içerisinde sadece Migros'ta mevcut olan kampanya ve fırsatlar paylaşılacaktır. Başlık altında konuyu baltalayıcı hiçbir mesaja izin verilmeyecektir. Tartışma, atışma çıkaran paylaşımlarda ısrarcı olanların konuya mesaj göndermeleri yasaklanacaktır. Konu içerisinde indirim çeki, kodu isteği veya satışına yönelik mesajlar hakkında işlem yapılır.

  @DENIZCISERKAN @WISDOM @kocaballi @cohannan  Mesajın üst bölümünde güncel kampanyalar ve fırsatlar yer alacaktır. Alt kısımlarda ise Migros, Money Club, Migros Sanal Market, Hopi, İstanbul Kart, Petrol Ofisi, Money Bonus kart, kampanya türleriyle ilgili açıklamalar ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

  ----------------------------------------------

  MİGROS'TA EKİM AYI  SON ZAMANLARDA SANALMARKET'TEN YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE TAM BANA GÖRE VE DİĞER KAMPANYALARDAN YARARLANMAK İÇİN YAPILAN ALIŞVERİŞTE MONEY KULLANILIR VE HEDEF TUTARIN ALTINDA KALINARAK ÖDEME YAPILIRSA MANUEL OLARAK KAYIT AÇTIRIP MONEYLERİN YÜKLENMESİ SAĞLANMALI. MAĞAZADAN YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE SIKINTI OLMUYOR!

  ----------------------------------------------

  1-14 Ekim Migroskop Money Kampanyaları

  15₺>4M Lay’s, Ruffles, Doritos ve Çerezza Ürünleri
  40₺>10M Sensodyne ve Parodontax Ürünleri
  10₺>2M Haribo Ürünleri
  25₺>4M Heinz ve Hp Ürünleri
  20₺>3M Coco Pops 450 g veya Kellogg’s Granola Ürünleri
  5₺>2M Cheetos Ürünleri
  25₺>5M Cips ve Paketli Kuruyemiş Ürünleri
  45₺>8M Kırtasiye Ürünleri
  50₺/10M Bilgisayar Aksesuar Ürünleri
  15₺/3M Meyve Ürünleri
  Duracell Ultra Power 10’lu Pil Çeşitlerinden 1 adet ürün Ürünleri Alımına --- 10 Money (Yararlanma Sınırı Yok, Dilediğiniz Kadar Yararlanabilirsiniz. Toplu Alıma Girip Money Gelmesini Engellememek İçin Bir Fişte 14 Adet Aynı Ürün Almayın.)

  50 TL ve Üzeri Açık Servis Peynir, Zeytin,Ürünleri Alışverişine --- %20 İndirim (Kampanyadan yararlanabilmek için; alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.Her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir)

  NOT 1: Bir Kampanyada En Fazla 2 Kez Yararlanabilirsiniz İbaresi Varsa Aynı Fişte Yararlanabilirsiniz. Örneğin 50 Liralık Ürün Alımına 10 Money Veren Bir Kampanya Varsa ve Şartlarında 2 Defa Yararlanılır Deniliyorsa 100 TL'lik İlgili Ürün Alımından Tek Fişte 20 Money Kazanabilirsiniz.

  NOT 2: Kendi Kampanyanı Oluştur Kısmından Oluşturduğunuz Kampanya Türünün Aynısı Tam Bana Göre Kampanyalarında Varsa İki Kampanyadaki Yüksek Tutar Kadar Alışveriş Yaptığınızda İki Money de Yatacaktır. Örneğin 35/5 Tam Bana Göre Kampanyanızda Tavuk, Hindi var ve Kampanyanı Oluşturdan da 38/4 Tavuk, Hindi Kampanyası Oluşturdunuz. 38 TL'lik Hindi, Tavuk Alımında 9 Money Kartınıza Yatacaktır.

  NOT 3: Gör İnan Kampanyasındaki Ürün Tam Bana Göre Kampanyalarınızdan Birinin İçindeyse Gör İnan Olarak Satışa Sunulduğu İlk Günkü Fiyattan Tam Bana Göre Kampanyanıza Hesaplanır. Yani 70/15 Veren Bir Sıvı Yağ Tam Bana Göre Kampanyanız Var ve O Gün 60 TL Üstü Alışverişte 1 Litre Zeytinyağı 35 TL'den Üstü Çizilip 15 TL'den Satışa Sunuluyor. Bu Durumda Eğer 60 TL Üstü Alışveriş Yaparsanız ve 15 TL'lik Gör İnan Ürününü Alırsanız 35 TL'lik Başka Bir Sıvı Yağ Alımı Yaptığınızda Aynı Fişte, 15 Money Kazanırsınız.

  Migroskop'a linkten ulaşabilirsiniz:
  https://www.money.com.tr/mc/kataloglarimiz/migroskop-dijital/83

  GÖRDÜĞÜNE DUYDUĞUNA İNAN (GDİ) Kampanyası


  ----------------------------------------------

  Migros Kampanyalar Sayfası:
  https://www.migros.com.tr/kampanyalar

  ----------------------------------------------


  KONU BAŞLIKLARI
  1- Money Club Tanım
  2- Money Club Üyelik İşlemleri ve Mobil Uygulamalar
  3- Migroskop Tanım ve Güncel Migroskop
  4- Money Puan Esasları ve Kazanım Yolları
  5- Tam Bana Göre Sistemi
  6- Gördüğünüze, Duyduğunuza İnanın (GDİ) Kampanyası
  7- Migros Sanal Market
  8- Migros & Hopi
  9- Migros & Petrol Ofisi
  10- Migros & Belbim
  11- Money Bonus Kart
  12- Bebe Money
  13- Hediyem Kart
  14- İninal Kart
  15- Delist Ürün
  16- İyi Gelecek Elçileri
  17- Kumbara
  18- İletişim Kanalları
  19- Sık Sorulan Sorular  1- Money Club Nedir?


  Migros, Migros Sanal Market, Macrocenter ve Petrol Ofisi (Money Club & Positive Kart Entegrasyonu) mağazalarında geçerli bir üyelik platformudur. İndirim ve kampanyalardan faydalanmak için bu platforma üyelik gerekmektedir. Money Club uygulamalarından ve sanal marketten üye olunabileceği gibi Migros mağazalarından 1,5₺'ye alınan "Money Club Kart" ile de avantajlardan anında faydalanabilirsiniz.
  Alışveriş yaparken kasada money club bilgisi isteyen kasiyere; money club kart, money bonus kart ya da İstanbul kart uzatabilirsiniz, cep telefonu veya Hopi kimlik numarası da söyleyebilirsiniz.


  2- Money Club Üyelik İşlemleri ve Mobil Uygulamalar:
  Sitede ve uygulamada money club üyeliğinizi yönetebilirsiniz. Migroskopta yer alan puan kampanyalarına, size özel puan kampanyalarına uygulamadan ulaşabilirsiniz, kampanya görselleri altında yer alan "kartıma ekle" butonuna tıklayarak kampanyaları üyeliğiniz özelinde aktif edebilirsiniz.
  Uygulama içerisinde, yapmış olduğunuz alışverişlerin geçmişine ulaşabilir, kazandığınız ve kullandığınız puanları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca güncel migroskopu da görüntüleyebiliyorsunuz. Barkod okuyucu menüsüyle ürünlerin fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. İletişim menüsünden talep ve şikayetlerinizi de ulaştırabilirsiniz.

  Website:https://www.money.com.tr/
  Android Uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.migrosmagazam&hl=tr
  iOS Uygulaması:https://apps.apple.com/tr/app/migros/id529488079


  3- Migroskop Nedir?

  Migros'a ait 14 günde bir perşembe günleri yenilenen süreli yayındır. Aktif olan kampanyaları ve indirimli ürünleri takip edebilirsiniz. Mağazalardan dergi olarak temin edilebileceği gibi online kanallarda da (websitesi ve mobil uygulamalar) incelemeniz mümkündür. Migroskopta yer alan veya yer almayan tüm indirimli ürünlerin mağazalarda raf etiketleri sarı renklidir.
  Güncel Migroskop:https://www.money.com.tr/mc/kataloglarimiz/migroskop-dijital/83


  4- Money Puan Nedir?
  Money Club ile yapılan alışverişler karşılığında money club hesaplarına yüklenen ödül puandır. 1 Money'in değeri 1 TL'dir. 6 aylık periyotlarla hesaplardan silinir. Mevcut olan puanların son kullanım tarihleri: 30 Haziran ve 31 Aralık tarihleridir.

  Money Puan Nasıl Kazanılır?
  Yapmış olduğunuz alışverişlerde yer alan kampanyalı ürünler veya alışveriş tutarları karşılığında kazanabilirsiniz. İşte puan kazanım yolları:
  1- X bir ürünü alarak kazanım (Migroskoplarda duyurulur)

  2- X markalı ürünlerden Y adet ya da Z tutarında alarak kazanım (Migroskoplarda duyurulur)

  3- X kategorisinde Y tutarında ürün alarak kazanım (Migroskoplarda duyurulur)

  3b- Size özel X kategorisinde Y tutarında ürün alarak kazanım (Money Club hesaplarından takip edilebilir)

  4- X-Y tarihleri arasında toplamda Z tutarında alışveriş yaparak kazanım (Money Club hesaplarından takip edilebilir)

  5- X tutarda alışveriş ve yakıt alarak kazanım (Migroskoplarda duyurulur)

  6- X şehrine özel Y tutar ve üzerine Z tutarında money (Sms ve sosyal medyayla duyurulur)  5- Tam Bana Göre kampanyaları nedir?

  Money Club üyeliğiyle yapılmış olan alışverişler baz alınarak oluşturulmuş kişiye özel oluşturulmuş puan ve indirim kampanyalarını kapsayan sistemdir. X kategorisinden Y tutarda ürün alarak kazanım şeklinde puan kazandırır. Ya da X bir üründe sadece kişiye özel olarak %Y tutarında indirim sağlayabilir. Tam bana göre kampanyaları Money Club websitesi ve mobil uygulamalarından takip edilebilir ve görüntülenen kampanyaların altında yer alan "kartıma ekle" butonu tıklanarak kampanyalar aktif edilebilir. Puan kazandıran bir kampanya money club hesabında aktif edilmezse -alışveriş yapılmş olsa dahi- puan yüklemesi gerçekleşmez.


  6- Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın (GDİ) nedir?

  60₺ üzeri ve alışverişlerde, belirli ürünleri piyasa fiyatının çok çok altında almayı sağlayan kampanyanın adıdır. Örneğin; "60₺ üzeri ve alışverişlerde X marka 1L Zeytinyağı 29,90₺ yerine 12 TL" gibi. Kampanyalı ürünler -genellikle- güncel migroskopta duyurulur. 60₺ katları yapılan alışverişlerde kampanyada limit uygulanmamaktadır. Örneğin; 600₺'lik yapılmış alışverişte kampanyalı üründen 10 adet alınabilir.
  60₺'lik harcama kotasına elektronik, tütün, alkollü içecek, bahçe mobilyası kategorisinde yer alan ürünler dahil değildir.


  7- Migros Sanal Market Nedir?

  Migros mağazalarında geçerli olan fiyat ve kampanyalarla online olarak alışveriş yapmanızı sağlayan hizmtin adıdır. Alışverişlerinizin tedariği adreslerinize en yakın mağazalardan (sanal market hizmeti sağlayan) sağlanır. Sitede veya uygulamada bölgesel yoğunluğa göre alışverişinizi ne zaman teslim alacağınızı görebilir ona göre alışveriş yapabilirsiniz.
  Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 60 TL'dir. (Bölgeye göre bu tutar artabilir.)
  Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:
  60 TL – 149.99 TL arası 5,90 TL (KDV Dahil)
  150 TL – 249.99 TL arası 3,90 TL (KDV Dahil)
  250 TL ve üzeri ücretsiz

  Migros Sanal Market'e aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
  Website:https://www.migros.com.tr
  Android Uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inomera.sm&hl=tr
  iOS Uygulaması:https://apps.apple.com/tr/app/migros-sanal-market/id397585390?l=tr
  Sanal Market'e özel ürünler:https://www.migros.com.tr/kampanyalar


  8- Hopi & Migros İşbirliği

  Hopi üyeliğinize money club hesabını bağlayarak Hopi kampanyalarından Migros'ta faydalanabilirsiniz.
  Hopi "mağaza kartlarım" kısmında money club seçilerek "money kart numarası" ile üyelikleri birleştirebilirsiniz. Money club üyeliğinde tanımlı olan telefon numarasıyla Hopi'de tanımlı olan telefon numarası aynı olmalıdır.
  Hopi kampanyaları sayesinde Migros alışverişlerinden paracık kazanabilirsiniz. Hopi'de mevcut olan paracıkları Migros mağazalarında harcayabilirsiniz. 1 Paracık = 1 TL
  Hopi paracıkları bir ödeme kanalıdır. Alışverişlerde paracık kullanmak money kazandıran hiçbir kampanyaya engel olmaz.
  Detaylar:https://www.money.com.tr/mc/money-ozelliklerini-kesfet/hopi/27


  9- Migros & Petrol Ofisi İşbirliği

  Money Club üyeliğiyle Positive Kart üyeliklerinin birleşmesini sağlayan sistemdir. Önemli olan üyeliklerin sizin tarafınızdan iki tarafta da birleştirilmesidir. Zaman zaman ortak kampanyalar yapılmaktadır.
  Petrol Ofisi'nde kayıtlı positive kartı money club uygulamasında veya websitesinde kayıtlayıp money club üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
  Money club üyeliğinizi petrol ofisinde kayıtlayıp positive club üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
  Money Club üyeliğinde Positive kartı aktif etme:
  AKTIF boşluk Money Club Kart Numarası boşluk İsim boşluk Soyisim yazarak 7627'ye SMS atılması gerekir.
  Örnek: AKTIF 6002111111111111 MEHMET YILMAZ
  Örnek: AKTIF 4824891111111111 MEHMTE YILMAZ (Money Bonus)
  Money puanları yakıt alımlarında 10 TL ve katları şekilde kullanabilirsiniz.
  Detaylar:https://www.money.com.tr/mc/money-ozelliklerini-kesfet/petrol-ofisi/28


  10- Migros & Belbim İşbirliği


  Artık İstanbul kartlar da (Akbil) bir money club üyeliğini temsil ediyor. Kayıtsız şekilde doğrudan kullanım ile istanbul kartla Migros indirimlerinden faydalanabilirsiniz.
  1- İstanbul kart money club olarak kullanılabilir.
  2- İstanbul karta bakiye yüklemesi (sadece nakit ödeme) yapılabilir.
  3- Alışveriş ödemeleri 300₺'ye kadar İstanbul kart ile yapılabilir.
  4- Money club puanları İstanbul kart bakiyesine dönüştürülebilir. 1 Money = 1 TL (Eşleştirme Gerekir)
  5- İstanbul kart - money club üyeliği birleştirme işlemi kasalarda veya çağrı merkezinde yapılabilir.
  Detaylar:https://www.money.com.tr/mc/money-ozelliklerini-kesfet/istanbulkart/113


  11- Money Bonus Nedir?

  Migros ve GarantiBBVA bankasının işbirliği ile ortaya çıkarılmış kredi kartıdır.
  Hem money club üyeliğinizi temsil eden indirim kartıdır hem de bonus özellikli GarantiBVA Bankası kredi kartıdır.
  Her migroskop döneminde sadece bu karta özel kampanyalar bulunmaktadır. Money club olarak da ödeme yaparken de bu kartın kullanılması gerekmektedir.
  Örneğin; "Money Bonus ile 50 TL'lik çay alışverişine %20 indirim" şeklinde bir kampanya var. Bu kampanyadan normal money club üyeleri faydalanamaz. Ya da money bonus üyeliğiyle bu tutarda ürün alıp ödemeyi farklı şekilde yaparsanız indirimden faydalanamazsınız.
  Money Bonus kredi kartına başvurmak ve kartla ilgili diğer tüm detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

  https://www.money.com.tr/mc/money-ozelliklerini-kesfet/garanti-bankasi/30
  http://moneybonus.com.tr/

  12- Bebe Money Nedir?

  Bebek ürünleri satın alınarak kazanılan puanlardır. TL karşılığı yoktur. Her bebek ürününden %5 puan kazanılır. Bazı anlaşmlaı markalar %10 kazandırır. Puan-ödül sistemi mevcuttur. Bazı bebek ürünlerinin indirimli veya ücretsiz alınmasını sağlar. Puanlar süresizdir, silinmez. Örn; "200 bebe money puana prima premium care ikiz paket çeşitleri ücretsiz" veya "100 bebe money puana prima premium care ikiz paket çeşitleri 10 TL" gibi. Güncel bebe money ödül kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz:
  https://www.money.com.tr/mc/moneyleri-kullan/bebe-money-hediye-katalogu/57


  13- Hediyem Kart Nedir?

  Bireysel olarak Migros mağazalarından, kurumsal olarak hem mağazadan hem de hediyem kart websitesinden satın alınabilen hediye kartıdır. Kasalardan tek seferde 5 ile 500₺ arası yükleme yapılabilmektedir. Hem kredi kartı hem de nakit olarak yükleme yapılabilmektedir. Money puanlar ile yükleme yapılamaz ancak kredi kartı puanlarını kullanarak yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca banka puan kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Örneğin; X bankasının 100₺ üzeri market harcamasına 10₺ puan kazandıran bir kampanyası var. 100₺ tutarında hediyem kart yüklemesi, market harcaması kapsamında değerlendirilir.


  14- İninal Kart Hakkında?
  Migros Kasalarında ininal kartlara 25-50-100-150-200-250-300₺ tutarlarında sadece nakit ödeme yöntemiyle yükleme yapılabilir. Kredi kartıyla yükleme işlemi mümkün değildir.


  15- Delist Ürün Nedir?

  Liste dışı edilmiş, siparişe kapanmış ürünlerin stok adıdır. Bu ürünlerin fiyatları normal satış fiyatlarının %60-%95 oranında altındadır. Normal zamanda 30₺'ye satılan bir ürün bu durumdayken 3-5₺ gibi uç fiyatlara satılabilir. Her mağaza delist ürün stoğuna sahip olup delist olan ürünlerini mağazada "Bitiriyoruz" adlı sepette sergilemektedir. Ayrıca her mağaza aynı delist ürünlere sahip olmayabilir. Ürün gıda dışı bir ürünse değerlendirmeye çoğu zaman müsaittir ancak bu ürün gıdaysa son tüketim tarihi yaklaşmış bir ürün de olabilir. Belki üç mağazada, belki üç yüz mağazada, adeti belki bir belki bin olabilecek ürünlerdir bunlar. Bu tip ürünlerle ilgili stok sorgulaması (herhangi bir mağazadan rica ile) yapmak isteyen arkadaşlar için ürünlerin barkodlarının paylaşılması faydalı olacaktır. Forumda güncel delist ürünleri takip edebileceğiniz başlığa şu linkte ulaşabilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com/migros-delist-urunleri--138679638


  16- İyi Gelecek Elçileri Nedir?

  İyi Gelecek Elçileri, Migros’a fikirleri ile ilham veren kadınların buluşma noktasıdır. Kadın cinsiyete sahip money club profilleriyle üye olunmaktadır. Platform hedef-puan-ödül üçgeniyle çalışmaktadır.
  Hedefler: Ankete katılma, sosyal medya hesaplarını takip etme, video izleme, görüş bildirme gibi görevlerdir.
  Puan: Gerçekleştirilen hedefler karşılığında kazanılır. Adı sihirli puandır.
  Ödül: Toplanılan sihirli puanlara karşılık olarak belirli ürün veya kategorilerde X oran veya tutarda tanımlanan indirimdir.
  Örnek senaryo: Migros instagram hesabını takip ederek 100 sihirli puan kazandınız. Ödül kataloğundan 40 sihirli puan karşılığında Nestle Damak 100gr çikolatada %30 indirim tanımladınız. Alışveriş yaptığınızda bu ürüne size özel %30 indirim uygulanacaktır.

  İyi Gelecek Elçileri (İGE) platformuyla ilgili kampanya, fırsat ve tartışmaların olduğu forum konusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu konu içerisinde iyi gelecek elçileri konusuyla ilgili paylaşım yapılmamasını rica ederiz.

  https://forum.donanimhaber.com/migros-ige-iyi-gelecek-elciler-kampanya-ve-firsatlari-ana-konu--136411191
  İyi Gelecek Elçileri Websitesi:https://iyigelecekelcileri.migros.com.tr/index/

  17- Kumbara Nedir?


  *Kasalarda yapılan nakit alışverişlerden doğan 0,01₺-4,99₺ tutarındaki para üstlerini money club hesabınızda açılan kumbara hesabında biriktirmeye yarayan yeni bir sistemdir.
  *Ödeme yaptığınız zaman para üstünüz verileceği sırada, kasiyere vereceğiniz onayla para üstünü hesaba aktarabilirsiniz. Onay verilmediği zaman normal işlem geçerli olur ve para üstünüz size nakit olarak teslim edilir.
  *Kumbarada biriken tutarları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.
  *Birikim ve harcama hareketlerini Migros mobil uygulamada yer alan "Profil>Diğer Kazançlarım" menüsündeki "Kumbaram" linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.
  *Kumbara her alışverişte ayrı onay ister. Dolayısıyla dilediğiniz zaman aktarır, dilemediğiniz zaman aktarmazsınız.
  *Kumbarada biriken tutarlar yalnızca alışverişlerde kullanılabilir, nakit olarak iade edilmez. Money puanlar gibi kullanım süresi yoktur, silinmez.

  18- Migros İletişim Kanalları
  Çağrı Merkezi: 4441044
  Whatsapp: +905309154545 (TEMMUZDAN BERİ AKTİF DEĞİL!)
  E-Posta: iletisim@migros.com.tr
  Twitter:https://twitter.com/Migros_Turkiye
  Facebook:https://www.facebook.com/MigrosTurkiye/
  İnstagram:https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/migros_tr/


  19- Sık Sorulan Sorular ve Cevapları (Daha sonra güncellenecektir)
  Money Puan harcayarak money puan kazanabilir miyim?
  -Evet money kullanarak money kazanabilirsiniz. Ancak sadece Tam Bana Göre harcama hedefi kampanyalarında money kullanımı 'HARCAMA KOTASINA' dahil DEĞİLDİR!
  X kampanyasından kaç kere puan kazanabilirim?
  - Kampanyalardan kaç kere faydalanabileceğiniz kampanya detaylarında belirtilmiştir.
  X üründe bana özel %50 indirim tanımlanmış, indirimli fiyatıyla kaç adet alabilirim?
  - Aksi belirtilmediği sürece sadece 1 adet için indirim uygulanır.
  Migroskopta 50₺'lik Lipton çay alana 10 money yazıyor. Ayrıca bana özel 30₺'lik çay alımıma 5 money yazıyor. Hangisi geçerli olur?
  - İkisi de geçerli olur ve 15 money kazanırsın.
  20 TL'lik çay alana 5 Money kazanım hakkım var. GDİ kapsamında 60 TL üzeri 1 kg çay 25 TL yerine 10 TL kampanyası var. Bu ürünü alırsam puan kazanır mıyım?
  - Evet, ürüne 10 TL ödersiniz ancak fiş üzerinde 25 TL yazacağı için kazanım gerçekleşir. Kampanya birleşimi olur.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 4 Ekim 2020; 20:1:58 >  _____________________________
  RESPECT!  Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
 • Arkadaşlar selamlar,

  Daha önce söylediğim durum üzere askerlik hizmetleri için şu an için göründüğü itibarıyla 1 yıl aranızda olamayacağım.

  Parçalı da olsa yaklaşık 7 yıldır hem Migros'ta, hem okul hayatında bir yaşam koşuşturması içinde bulundum. Müsaitlik elverdiği sürece burada sizlere kampanyaları önceden duyurmak için elimden gelen gayreti göstermeye çalıştım. Çeşitli konularda tecrübelerimi ve bilgilerimi aktarmaya çalıştım. Sizlerden de edindiğim çeşitli bilgilerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.

  Gideceğimin bilinciyle konuyu devralarak Migros ve Money Club işbirliği olan her konu hakkındaki temel esasları ilk mesaja taşıdım. Bugüne gelen süre zarfında önceden ya da sonradan müdahaleler ile kampanyaları da en üstte tuttum.

  Son olarak mevcut kampanyaları yukarıdan sileceğim. Üst mesajda yer alan yöneticilerle irtibata geçip konuyu devralmak isteyen olursa güncel tutmasını rica ederim. Zaten konuyu takiben gerekli konularda her türlü tecrübeye sahip arkadaşlar burda olacaktır.

  Zaman çabuk geçiyor; bir sene kısa, hayat devam ediyor. Fırsat buldukça buralara uğrarım. Haliyle alışverişler benim için Migros'ta devam edecektir dönüşte.

  Yazacak elbette çok şey var ama uzatmak istemiyorum. Saygı ve sevgi içersinde uzun zaman geçirdik. Yanlış anlaşılan ya da sürtüşme olan konularda çıkan tatsız konular da oldu zaman zaman. Üçün, beşin hesabını yaparak da olsa cebimiz için çabalıyoruz. Yine de hiçbir şey insan sevgisinin üstüne geçmemeli. Bugün varız, yarın yokuz. O yüzden en çok dikkat etmemiz gereken şeyin saygı olduğunu düşünüyorum. Bu çerçevede Elazığ ve Malatya bölgesindeki arkadaşlara da şifa ve başsağlığı diliyorum. Allah hepimizi beterinden korusun.

  Kendinize çok iyi bakın, hakkınızı helal edin. Varsa benden yana helaldir. Görüşmek dileğiyle, hoşça kalın.  65. YIL TEMALI MİGROSKOP KAMPANYALARI


  26-29 Eylül;
  Bakliyat, Bulgur, Pirinç: Aynı ürünün ikincisi %50
  Çamaşır Deterjanları: %25
  Makarnalar: Aynı ürünün ikincisi %50
  Unlar: Aynı ürünün ikincisi %50

  30 Eylül-3 Ekim
  Bebek Bezleri: Aynı ürünün ikincisi %40
  Saç Boyaları ve Şekillendiriciler: %50
  Bardak ve Demlik Poşet Çaylar: Aynı ürünün ikincisi %50

  4-7 Ekim
  Zeytinyağları: %25
  Bisküvi, Kek, Gofret: 3 al 2 öde
  Tuvalet Kağıtları: %20
  Çamaşır Yumuşatıcılar: %25
  Hava Tazeleyiciler: %50
  Porselen ve Seramik Mutfak Ürünleri: %40

  8-11 Ekim
  Kitaplar: %25
  Bulaşık Makinesi Ürünleri: %25
  Tıraş Makinesi ve Bıçakları: %40
  Uzman Kasap Ürünleri: %25

  26 Eylül-7 Ekim
  Evcil Hayvan Mama ve Aksesuarları: %40

  Money Bonus:
  Açık Et Şarküteri: 40 ₺ üzeri %15 (max 12₺ indirim)

  Moneyler
  Kırtasiye: 60₺>10M
  Donuk Köfte: 30₺>10M
  Avokado: 15₺>5M
  Mutfak El Gereçleri: 25₺>5M
  Sensodyne+Paradontax: 40₺>10M
  Blendax: 20₺>8M

  28-30 Eylül Haftasonu
  Temizlik Bezleri ve Süngerleri: %50
  Haşere Ürünleri: %50
  Kodak Piller: %50
  İthal Züccaciye: %40
  Kırtasiye: %25
  Sinbo Küçük Ev Aletleri: %25


  Merhabalar.  Bu forumun ve bu konunun cok ekmegini yedim.

  Konuda bilmedigim seyleri ogrendim, bilmedigimiz, takildigimiz seyleri degerli hocalarimiz sayesinde, onlarin yardimlariyla cozume kavusturduk. Emegi gecen herkese tesekkur ederim.  Simdi vefa borcunu odeme vakti :)

  MM Migros'ta Sarkutor olarak calismaktayim. Ayni zamanda hem sarkuteriye hemde kasaba bakmaktayim. Sarkuteri-Kasap seklinde calisiyorum. Kasa haric genel olarak magazaya hakimim.

  Siz forumdaslara elimden geldigi kadar yardimci olmak istiyorum. Sormak istediginiz, akliniza takilan yada bilgi almak istediginiz konularda elimden geldigi kadar yardimci olmayi isterim. Tabii bilgim dahilinde :)  Lafi cok uzatmadan sizlere EKIM-GDI listesinide paylasmak isterim :)  Iyi forumlar..

  SANALMARKET uygulamasından barkod okuyucu kalktığı için alternatif bir barkod okuma yöntemi buldum.

  1) Migros uygulamasına girin sağdaki menüden MKOLAY seçin.

  2) QR kod istiyor. Bunu okutun

  3) Devam et seçeneğini seçin

  4)Kullanmaya Hazır. Böylelikle tüm urunlerin fiyatını öğrenebilirsiniz. Üstelik MKOLAY barkod okuyucu Sanalmarketin aksine Alkollü içecekleri de okuyor.

  Her seferinde bu adımları uygulamanıza gerek yok. Bir dahaki girişinizde direkt bu ekrana evet diyerek devam edebilirsiniz. QR okutmanıza gerek kalmaz.  MİGROS'TA KASIM AYI

  1-15 Kasım
  *Garanti Pay ile 200₺>30₺ Bonus
  https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/migrossanal-market-bonus-kampanyasi

  2-4 Kasım
  *Mutfak, Banyo ve Yüzey Temizleyiciler: %30
  *Sabunlar: %30

  7-22 Kasım GDİ Ürünleri

  7-8 Kasım / 7₺
  *CP/Keskinoğlu/Yumurtacım L Yumurta 30'
  *Parex Mikrofiber Temizlik Bezi 4'

  9-10 Kasım / 9₺
  *Coca Cola 12x250ml
  *Fuse Tea 12x330ml
  *Ariel Toz Deterjan 2kg

  11-12 Kasım / 12₺
  *Namet Kasap Fermente Sucuk 350gr
  *Nescafe Gold 150gr

  13-14 Kasım / 9₺
  *Lipton Filiz Demlik Poşet Çay 132'
  *Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macunu 75ml

  15 Kasım / 3₺ - (2 kg sınırlı)
  *Tüm Markalar Poşetli Bütün Piliç 1kg
  *Yerli Muz 1kg

  16 Kasım / 15₺ - (1 kg sınırlı)
  *Uzman Kasap Tekirdağ Köfte 1kg
  *Altınkılıç Ezine Beyaz Peynir 1kg

  17-18 Kasım / 12₺
  *Komili Akdeniz Sızma Zeytinyağı 1L
  *Duracell 820LM 9W Led Ampül 3'

  19-20 Kasım / 9₺
  *Tahsildaroğlu Ezine Peynir 350gr
  *Finish Hepsi Bir Arada %0 Tablet 22'

  21-22 Kasım / 12₺
  *Familia Tuvalet Kağıdı 16'
  *Mehtap 12cm Tava-Sahan-Sosluk Seti

  23-26 Kasım
  *Ağız Bakım Ürünleri: 1 Alana 1 Bedava
  *Çamaşır Suları: %25

  26-29 Kasım
  *Paşabahçe ve Borcam Ürünleri: %40

  21-30 Kasım
  *Evcil Hayvan Mama ve Aksesuarları: %30

  28 Kasım - 1 AralıK
  * Çikolatalar ve Çikolata Kaplamalı Gofretler: %20

  Not: Tekstil gruplarında olan önemsiz kampanyalar eklenmemiştir.  Arkadaşlar merhaba,

  Bir tavsiye ile giriş yapayım: Garnier'e 50 TL ödeme yapmak yerine cilt bakım ürünlerinde %50 indirim olduğu bir zaman 25 TL ödeme yapın. 40M güzel ancak kullanmayacağınız, satamayacağınız ürünler almayın :)
  Bu arada alıp iade etmek de oldukça abes bir durum. Etik konularda birbirimizi kırıcı olmadan uyaralım; kırıcı olmadan cevaplayalım.


  Ayniyetle yazılmış sorular var;

  1 - 2x kampanyasında TBG'ler (kişiye özel) de geçerlidir, yalnızca bir kez faydalanırsınız.
  2 - Genel money kampanyalarından iki kez faydalanırsınız.
  ---> 50/20 peyniri tek seferde 100/40 olarak kullanabilirsiniz.
  3 - Tüm alışverişleri tek fişte yapmanızda sakınca yoktur.
  ---> 100 TL'lik peynir + 100 TL'lik bal alırsanız aynı fişte; sorunsuzca 80M yüklenir.
  4 - Money kazandıran kampanyalarda Migros marka ürünleri de alabilirsiniz.
  ---> Migros Ezine Peynir, Migros Tahin vb.
  4 - Kampanya açıklamalarına dikkatli bakın.
  ---> Eti atıştırmalık genel, ülker atıştırmalık katalog ürünleri bazlıdır.
  5 - Alışverişi sanaldan yapacak kişiler muhakkak "alternatif için arayınız" notunu düşsünler.
  ---> Bir peynir eksik gelir 50 yerine 30 tllik peynir fişi kesilir moneyden olursunuz, 2 kg domates aldınız, 1,9kg fişi kesilir 200 TL yerine 197 TL ödeme çekerler 50 TL bonustan olursunuz; fena uğraştırır.
  6 - ve üzeri sorular varsa buyrunuz.

  Not: Yoğun tempolu bir kampanya sürecidir; katalog ilk günü kazanılan puanlar genelde iki günde yüklenir, acele etmeyin. Alışverişlerinizi dikkatli yapın ve dikkatli tamamlattırın (sanal market) ki olası bir kayıt açtırma durumunda elinizde belgeniz olsun. Sanal markette bugün yapacağınız alışverişlerin teslim tarihi bugünden sonra da olsa kazanımlar kaybolmayacaktır.

  Selamlar..  65. YIL TEMALI GÜNCEL MİGROSKOP KAMPANYALARI
  [REVİZE-->12-23 EKİM MİGROSKOP]


  Not: 26 Eylül - 9 Ekim Migroskop: Kategori Kampanyaları
  Not: 10 Ekim - 23 Ekim Migroskop: Kategori Kampanyaları
  Not: 24 Ekim - 6 Kasım Migroskop: Hem İndirimli Hem Money Hediyeli
  Not: 25 Ekim - 30 Ekim GDİ Takvimi: Ürünler belirsiz.  8-11 Ekim
  Kitaplar: %25
  Bulaşık Makinesi Ürünleri: %25
  Tıraş Makinesi ve Bıçakları: %40
  Uzman Kasap Taze ve Donuk Ürünleri: %25

  12-15 Ekim
  Sütler: Aynı ürünün ikincisi %50
  Meyve-Sebze ve Canlı Çiçek: %25
  Şampuan ve Saç Kremleri: %40
  Oyuncak ve Kırtasiye: %30

  16-19 Ekim
  Ekmekler: Aynı ürünün ikincisi %50
  Küçük Ev Aletleri-Kişisel Bakım: %25
  Piller: %40
  Paketli Peynirler: Aynı ürünün ikincisi %50

  20-23 Ekim
  Yüz-Vücut-El Bakım Krem ve Losyonları %50
  Taze ve Donuk Piliç-Hindi: %25
  Paketli Sucuklar: Aynı ürünün ikincisi %50
  Aydınlatma-Elektrik Malzemeleri: %25


  Money Bonus:
  Taze Balık: 50 ₺ üzeri %20 (max 20₺ indirim)

  Moneyler
  Dana Döner: 20₺>5M
  Saklama Kabı ve Kavanoz: 25₺>5M
  Yumurta: 15₺>3M
  Televizyon: 3000₺>100M
  El, Yüz, Vücut Krem: 50₺>10M (Özel)
  Lipton: 40₺>10M
  Knorr: 15₺>5M
  Lays-Ruff-Doritos: 10₺>3M


 • Teğmen
  139 Mesaj
  Yerimizi alalım. Reklam alınır.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  15 Not
  Elinize sağlık.Emeği geçen ve bu kararı alan tüm sayın adminlerimize sonsuz teşekkür ederim.
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  110 Mesaj
  haydi bismillah.. yeni bir başlangıç iyidir.
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2132 Mesaj
  buralar değerlenir.

  Önlerden yerimizi alalım.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 2 Mayıs 2018; 11:51:7 >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  331 Mesaj
  Güzel paylaşımlar bekliyoruz.
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2564 Mesaj
  Tesekkurler.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  706 Mesaj
  Hoşgörünün hakim olduğu bir konu olması dileğiyle.  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  15 Not
  İlk paylaşımı yapayım bugün başlayan yüzde 50 indirim kampanyası ile kaçırmayın.Ben 18 adet buldum tamamını aldım çok kaliteli ürün stok baktırın

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Binbaşı
  1012 Mesaj

  Hangi şubelerde var nasıl öğreniriz? Ayrıca barkodu nedir?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  travegostar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  317 Mesaj
  Hayirli olsun hepimize....  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dguoguz -- 2 Mayıs 2018; 12:2:50 >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  651 Mesaj
  Herkese hayırlı olsun  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  117 Mesaj
  Tesekkurler hayirli olsun herkese  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  22 Mesaj
  hayırlı olsun. umarım sonu diğer konu gibi olmaz.
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  7 Not
  Rez.
  |
  |
  _____________________________
 • Çavuş
  67 Mesaj
  Olması gereken olmuş.hayırlı olsun.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  5 Not
  hepimize hayırlı olsun.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  5 Not
  şu anki en güzel kampanya :100/10 bkm+100/10 kredi kartı kampanyalarıyla 100/50 oluyor


  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 2 Mayıs 2018; 12:24:2 >
  |
  |
  _____________________________
 • Çavuş
  98 Mesaj
  Merhaba,

  Öncelikle hayırlı olsun.  GLADE OTOMATİK SPREY APPLE CINNAMON YEDEK  Satış Fiyatı : 1,00 TL  Barkod No: 8690784816779  Mağazada "Okyanus Sessizliği" adlı ürünün barkodunu okuttuğumda yukarıdaki ürünü bilgisi çıktı ve kasadan 1 TL olarak geçildi..

  Sistemsel hata nedeniyle resim ekleyemiyorum...  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Ancak herşeyi kaybettikten sonra istediğin herşeyi yapmakta özgür olursun..
 • Teğmen
  240 Mesaj
  https://www.migros.com.tr/kweb/showProductDetail.do  8690709091595  Bugün %40 indirimin son günü.

  Ben sabah aldım. Bulan 33 tane alsın.
  _____________________________
  Göğün Direği Alınana Kadar "Ay Yıldız" Hüküm Sürecek.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.