A

Teğmen
01 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 150 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Tavsiye bölümüne açmıştım konuyu ancak çok fazla kişiye ulaşmadığını düşündüm ve buraya açmaya karar verdim.

İTÜ Endüstri Müh.-İngilizce 3. sınıf öğrencisi olarak sormak istediğiniz sorularınızı cevaplıyorum. Aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz. Buradan sormak istemeyenler özel mesaj da atabilir. İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz, çekinmeyin.
İTÜ Endüstri Müh.-İngilizce 3. sınıf öğrencisi olarak sormak istediğiniz sorularınızı cevaplıyorum. Aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz. Buradan sormak istemeyenler özel mesaj da atabilir. İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz, çekinmeyin.

2017 Haziran Edit: 1 hafta önce bölümden mezun olmuş durumdayım. Merak edenlerin sorularını memnuniyetle cevaplayabilirim. Soru sormadan önce aşağıda yazdığım cevapları da okuyun derim.

2018 Ağustos Edit: 1 yıldır çalışma hayatındayım. Yeni tercih yapacaklar, kararsızlar için güzel bir yazı buldum. İncelemenizi tavsiye ederim.https://eminaykac.com/istatisliklerle-endustri-muhendisi-olmak/

2020 Temmuz Edit: İlk mesajı editlemeyeli uzun zaman olmuş. Şirketteki 3. yılımı geçen hafta doldurmuşum İşte özellikle son 1-1,5 yılım inanılmaz bir tempoda geçti ve öyle de devam ediyor.

2020 Aralık Edit: Geçtiğimiz ay itibarıyla yeni bir şirkette işe başladım. Salgın döneminde uzaktan çalışırken iş değişikliği çok zor oluyormuş. Yeni şirketime ve sektöre adapte olmaya çalışıyorum şu sıralar.

2021 Ağustos Edit: Çalışma hayatında 4. yılı doldurdum, 2. şirketimde devam ediyorum. Tercih döneminde olan arkadaşların varsa sorularını beklerim.

2022 Haziran Editi: Ülke şartlarından dolayı her geçen gün çalışmak daha doğrusu geçinmek zor hale geldi. Şirketteki bir fırsat ile yurtdışı bir pozisyona geçme durumum oluştu. Detaylar belli olduktan sonra düşünüp karar vereceğim.
Hakkında
Konum: İstanbul, Kağıthane
Forum İmzası:
İTÜ Endüstri Mühendisliği - İngilizce

Bütün sosyal medya platformları için takipçi hizmeti

Türkiye'nin Şövale, Tuval fiyat satış sitesi Şövale, Tuval kampanyalı ürünlerde indiriml
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım:

Darendeli(x2) - haXan2849 - gLam - alcatraZFKeskin
Hakkımda:
761a0868bb2c466dfca35dfaeb9e7e53.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 202
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 778
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 47.107 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.