Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2899. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.389
Cevap
2.802
Favori
15.634.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28972898289929002901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Z.yagi aycicek yagi olacak mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mağazadan teslim sipariş tarihini değiştirsek ücret yansıyacak mi 5.90 tl yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    yok bende migros gold üyesiyim değiştirdim ve ücret almadılar.Fark ettiyseniz diğer günlere de 5.90 yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros sanalda chip para kullanabiliyor muyuz acaba

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Onlarda yüzdelik indirim genelde olmuyor.

• slickman S kullanıcısına yanıt

Sanalda kullanılmıyor. Mağazada kullanabilirsiniz. Önce ufak birşey alin görmezse puanı kredi kartından ödeme yapin. Ondan sonra görüyor. Ayni sorunu dün yaşadım. Bu şekilde çözdük....

• Arkadaşlar yurtdışından akrabamız peynir getirmiş ama yok böyle lezzet tadan bakan muadilini bilen varsa lütfen yazabilir mi peynirin markası ÖZYÖREM ve Tr de satışı yok

Yanlış konuya yazmışım buraya tekrar yazdım peynir konusunda çok seçiciyim artık bana kireç gibi geliyo tatları yerken bi lezzet vermiyor tulum peyniri var da en azından az buçuk lezzet alabiliyorum

Var mıdır önerisi olan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sanalda kullanılmıyor. Mağazada kullanabilirsiniz. Önce ufak birşey alin görmezse puanı kredi kartından ödeme yapin. Ondan sonra görüyor. Ayni sorunu dün yaşadım. Bu şekilde çözdük....

Cevabınız için teşekkürler

• Bugünkü GDI nasıl arkadaşlar ?

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Ben de bunu sormaya gelmiştim

• Bugunku gdi hizli sarj destekli mi adaptore baska cihazin sarji usb olarak takilinca sarj etme suresi kisalir mi 2 cihaz icinde ben de suan lg G4 var malum batarya dayanmiyor onun icin alacaktim

İphone 11 kurulum yapilmamista var ona da gececegim yakinda o yuzden ios uyumlu mu almak mantikli

Ios ve android ayni anda sarj edilirse sorun yaşatır mi cihazlara pek de güvenmiyorum acikcasi 😒😕

@the__executioner @extralarge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 20 Eylül 2021; 12:24:14 >
  • dün çarşamba mağaza teslim sipariş verdim gdi olarak yağ ekledim bugünkü gdi ile değiştirmenin bir yolu varmı

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hyr siparis verildi fis kesildi

• Kullanan yok sanırım :)

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Hem IOS hem Android sıkıntısız kullanırsınız. Genelde bu tarz çift başlıklar için bir tanesi normal şarj girişli bir tarafı hızlı şarj girişli oluyor. Aynı anda iki giriş hızlı olmuyor. Ürün ambalajında Premium Product yazıyor olması beni cezbetti açıkçası. İhtiyacı olan için fiyatına göre bence makul seviyede.

Markayı ve ürünü kullanmadım, etmedim. Genel yorumum alınabilir olduğu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hemen’den kola söylüyorsun sıcak geliyor. Aferin migros. Koşa koşa getir kolayı da dolaba koyup akşama içelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 20 Eylül 2021; 13:36:16 >
  • Zeytinyağında indirim olur mu

• Bu süt nasıl arkadaşlar, şimdi de 2 al 1 öde olmuş.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• mkus76 M kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşımınızı görerek 6 paket(24 litre) aldım 70,5 liraya. Litresi 2,9375 liraya gelmekte.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mkus76 M kullanıcısına yanıt

Tam aradığım kampanya ancak sanal markette gözükmüyor malesef, not:Malatya'dayım

• 
Sayfa: önceki 28972898289929002901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.