Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2901. sayfa)

5 sn
117.737
Cevap
2.803
Favori
15.570.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28992900290129022903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extralarge

Son kullanma tarihlerini bilemediğimden mağaza teslimi pek almak istemiyorum. Stok olan mağazadan taşımasıda zor :)

Geneli 10. ayın ortaları.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    en son aynes üretimi almıştım. arada çok kaliteli bir tereyağ tüketirseniz bunlar yavan, sıradan geliyor tat olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süt %3.5 yağlı o fiyata görünce bayağı sevinmiştim ama Ekim ortası ise son kullanma erken bayağı zaten memleketten dönmem Ekim ayını bulacak 6 ay falan olsa iyi stok yapılırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok olan mağazalardaki stoklarda bitti :) Nasip değilmiş.....

• quote:

Orijinalden alıntı: mkus76

Bu süt nasıl arkadaşlar, şimdi de 2 al 1 öde olmuş.

çok iyi. 40 10 duruyorsa mağazada jet kasada 46 lira olur hem ikincisi hem 10 lirada düşer 13 lira olur diye düşünüyorum. normnal kasada bilemiyorum ikidsi birden düşer mi

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Evet hocam tam dediğiniz gibi sanalda, 40/10 ve 2 al 1 öde birleşiyor. 13 TL ye geliyor. Ama mağazada birleşirmi bilemiyorum. Deneyen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

Migros'ta tekli olarak 8,25 tl ye satılıyor. Ben baktığımda skt bir aydan azdı. %3,5 yağlı sütü böyle ucuza verilmesi süpheli durum. İthalatta mı döndü acaba. Veya antibiyotik oranı mı yüksek?

normalde içim ak gıdanın ama sütlerde hep seher gıda yazıyor.Kısacası içim eski içim değil bence .

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Evet hocam tam dediğiniz gibi sanalda, 40/10 ve 2 al 1 öde birleşiyor. 13 TL ye geliyor. Ama mağazada birleşirmi bilemiyorum. Deneyen varmı ?

jet de de aynısı olur jet de topluca düşüyor indirimler. ama kasada gdi de yaptıkları numarayı yapıp en son 23 e düşürüp sonra kapatırlarsa 10 düşmeyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

normalde içim ak gıdanın ama sütlerde hep seher gıda yazıyor.Kısacası içim eski içim değil bence .

Alıntıları Göster

sanırım seher gıda da ak gıdaya ait. süt bölgesi farklı olabilir belki.

• İçim süt neden ucuz SKT si 1 ay kalmış ,

Fiyatlar pahalı olması nedeniyle insanların alım gücü azaldı. SKT si gelen ürünleri örneğin Fruko-Pepsi-Yedigün gibi yok şanslı saatler, GDİ, yok bilmem ne 1+1 satıyorlar

Daha önce GDİ den 2 adet aldığım 4*1 lt Pınar süt SKT si1,5 ay olmasına rağmen bozuk çıktı

Firma ile iletişimi geçip değiştirttim

Şu anda da aldım almaz olaydım SKT si 1 ay kalmış. Başka mağaza bulursam değiştireceğim ürünü yoksa fişini saklayın bozulma ve bozuk çıkma ihtimaline karşı

• fearless_X kullanıcısına yanıt

Hep züt lobisinin işi bunlar hocam. Ama büyük guru reisimiz el atacak allahın izniyle.... 1 TL' ye 1 LT züt içeceğimiz günler yakındır..... Şükredin, isyan etmeyin :)

• mkus76 M kullanıcısına yanıt
    SKT tuzağına düşmemek için mağaza teslimli tercih ettim. Gider mağazadan raflardan kendim alır atarım sepete sonra MH’den benim bu ürünler vardı der alır çıkarım hocam. Ki süt sürekli tükettiğimiz ürün. Eşim hamile sık sık tüketiyoruz. Tekrar paylaşımın için teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Jet kasada süt deneyen oldumu ? Tüm indirimler düşüyormu ? Mağazanın birine baktım. Son kullanma tarihleri diğer ayın 13 u ve 20 si karışık koymuşlar. Yani kısaca 1 aydan daha az. O yüzden fazla almaya gerek yok.

• Yok mu yeni migroskoptaki gdiler

• Sanalda hala stok görünen mağazaya gittim. Sk tarihine bakıp alayım diye. Raflarda ürün yok. Mağaza yetkilisine sordum. Abi sabah ortaya 1 paket koydular bitti kalmadi dedi.

• Kredi kartı kampanyası düşmanı migros çalışanı yine bir kampanyamı daha 1 poşet eksik vererek yakmayı başardı. 149,9 lira ile bravo yani ne diyim.

• Üstüne fastpay ile 50 TL üstü ödenirse 50 TL üstü 2. kampanyaya 20 TL verme kampanyası ile birleşir.

@Extralarge Hocam sanalda stok varsa o ürün kasadan geçmemiştir ve 3'ten fazla mağazada vardır. Ama sanaldan sipariş verenlere stok yok dememek için depoya kaldırmış olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 21 Eylül 2021; 19:16:8 >
  • jet kasa olan migros ta süt yoktu deneyemedim. nornalk mağazada önce iki tane aldım 40 10 düşmedi. iptal ettim 4 paket alınca 47 den 37 ye düştü.

bu arada sütler 21 23 ekim tarihli. ta geçen ay aynı 4 lü pakedi almıştım şimdi ondan kalan 2 kutu vardı o da 21 ekim. teklisine baktım o da 17 ekimdi. neyse sonuçta bitirmeye çalışıyorlar fiyatlar o yüzden böyle bu belli. küçük sütlerde de 1 + 1 yapmıştı migros geçen aylarda.

hergün bi litle salep yapsam 15 güne biter  

@Johny Constantine @Extralarge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 21 Eylül 2021; 19:35:59 >
  • Süt indirimi ne zamana kadar arkadaşlar? Normal kasadan alsan 2 al 1 öde oluyormu ?

• Facebook ta denk geldi, 100 TL ye 25 TL indirim. Kişiye özel mi bilmiyorum. Kupon kodu CEKKODU25

• 
Sayfa: önceki 28992900290129022903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.