Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2898. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 44 Misafir (4 Mobil) - 41 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.224
Cevap
2.801
Favori
15.622.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28962897289828992900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uygun sayılır. 3 katlı olanlarda rulosu 1.90-2 TL arası uygun oluyor. Metrodan selpak 8 li 15.90 TL ye almıştım, birkaç gün önce de gördüğüne inanda Sofia 6 lı 12 TL idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jass kullanıcısına yanıt
    bambulu yeni olanını dahi aldım selpağın ince kaçıyor hele Sofia ince pecete gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt

67.yıl indirimleri başlıyor.Demek önümüzdeki 3 katalog boyunca hep yüzdelik indirimler olacak.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Eylülde oluyordu geçmiş yıllarda, yine devam ediyor. Bir grupta denk gelince paylaşmak istedim. Kek bisküvi de 3 al 2 öde olurdu, %25e düşmüş. Daha iyi olmuş, 3er 3er kasadan geçirmeye gerek yok artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaman_rölesi -- 19 Eylül 2021; 8:38:0 >
  • Büyük sucuk indirimi ne zaman gelir

Ben de peynir indirimi (2. %50 indirim) bekliyordum,demek ki 2 sonraki katalogta olacak.Buzdolabı uzun zamandır bolca peyniri görmedi de.

Resimde hiçbir şey belli olmuyor, ne zamana başlıyor bu indirimler

EDİT: RESME TIKLAYINCA NET GÖZÜKTÜ BEN DİREK YENİ SEKMEDE AÇMIŞIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat2344 -- 19 Eylül 2021; 9:36:16 >
    Aynen öyle :) sütaş beyaz peynir seviyorum ama her mağazada olmuyor, bulamazsam torku alıyorum.

• Bu kendin yap kampanyasını şimdi yapsam 22 sinde yeniden gelir mi, bilgisi olan var mı?

Hocam migros beyaz peyniri bi dene derim.İnan sütaştan daha güzel.Ben sütaşın bu 2. %50 kampanyalarında bulabilirsem 1 kg süzmesini alıyorum.Ayrica migroslarda artık açık beyaz peynir olarak satılan ekici de çok güzel.Normalde kg fiyatı 45 oluyor,ama indirim olduğunda kg 35-39 olarak değişiyor.

• ferhat2344 F kullanıcısına yanıt

Her katalogta zaten sürekli yenileniyor.Yani her katalogta %99 kendi kampanyanı yap oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 19 Eylül 2021; 11:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaman_rölesi

Aynen öyle :) sütaş beyaz peynir seviyorum ama her mağazada olmuyor, bulamazsam torku alıyorum.

birkaç gün önce altınkılıç ta epey indirimdeydi,o da güzel

• Arkadaşlar geçen ay gdi ile altınkılıç ezine (300 gr) 12 tl’ye satılmıştı. Ben de 3 paket almıştım.

Dolapta daha önceden alınmış 500 gr’lık aynı marka ezine olduğu için önce onu bitireyim derken bugün ilk defa o paketlerden birisini açtım. Sözde inek sütünden olan peynir bildiğiniz o keçi/koyun karışımındaki gibi çok ağır koktu. Koyun/keçi sütünden yapılanın da kokusunu ve tadını bilen birisi olarak, bu ürünler kesinlikle yıllardır aldığım inek peyniri gibi değildi. Diğer iki paketi açıp tatlarına baktım sonuç aynı.

Ezinede tenekeden tenekeye farklılık olabileceğini biliyorum ama bu kadar bariz, çok çok bariz tat farkı olmamalı. Tat farkı bile demek yanlış aslında, bildiğiniz başka ya da bozuk üründü.

Altınkılıç’ın tulum peyniri benim için hala bir numaradır ama bu markadan bir daha güvenip ezine almam.

Fişini bulamadığım için migrosa iade etmedim ama en azından tecrübe olmuş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 19 Eylül 2021; 14:40:13 >

• Arkadaşlar migrosun 1 TL lik kampanyalı ürünlerinde en fazla bir adet sepete atabiliyoruz , ama küçük bir taktik vereyim. Aynı ürünleri yine siparişe ek yap deyip alabilirsiniz

• Sanal markette çok değerli sıvıyağları kaldırmışlar. Mağaza teslim ürün almıştım bir gittim bir sürü sıvıyağ var . Bu yapılan rezillik sanal markette colgate vardı GDİ sadece

Yağ peşinde koştuk alamadık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: robot216

Arkadaşlar migrosun 1 TL lik kampanyalı ürünlerinde en fazla bir adet sepete atabiliyoruz , ama küçük bir taktik vereyim. Aynı ürünleri yine siparişe ek yap deyip alabilirsiniz

iyi taktikmiş ama kalmamıştı sipariş verdikten sonra. aklımızıda bulunsun teşekkürler

Bende çoğumuz gibi artan fiyatlardan dolayı uygun fiyatlı peynir arayışı içinde biri olarak siz migros beyaz peynir sütaştan güzeldir deyince dikkatimi celbetti.

1,5 sene kadar önce denemek için migros 1 kg beyaz peynir almıştım, o zamanlar 20 tl idi yanlıs hatırlamıyorsam.

Tadı böyle biraz ekşimsi ve yağsız kupkuru afedersiniz saman gibiydi.Bu nedenle evde kimse beğenmemişti.Ondan sonra market markası peynir defterini kapatmıştık.

Şimdi siz tavsiye edince acaba üretici değiştirdiler ve/ya kaliteyi mi yükselttiler diye düşündüm.

Öyleyse yeniden denemek isterim.

Bu arada beyaz peynir alanında sütaş beyaz peynir gerçekten çok iyi.

Süzme peynir alanında ise ekici süzme peynir sütaş süzme peynirden bir tık daha lezzetli geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 19 Eylül 2021; 17:21:4 >
  • economist52 kullanıcısına yanıt

Ben de tereddüt ediyordum ama genel anlamda migros peynirlerden çok memnunum.Sürekli migros kaşar-dil-hellim-süzme peynirlerini alıyorum.2 ay önce denemek için almıştım gerçekten çok hoşuma gitti.Yalnız bulmak biraz sıkıntılı.gelir gelmez bitiyor.

Ben de süzmede sütaş-pınarı ilk tercih olarak alıyorum.Pınar pahalı,migros peynir kampanyalarında eğer raftan kaldırmazlarsa sütaş süzme 1 kg her zaman avantajlı oluyor.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yaparken müşteri no kullandıysanız mağazada fiş olmasa da yardımcı olurlar: tahmini alışveriş tarihiniz, mağaza lokasyonu ve müşteri no (Migros kart no/telefon no) ile o tarihteki alışveriş kaydınıza ulaşabiliyorlar. Bu şekilde, hiç açılmamış ama paketi şişmiş hellim peynirini değiştirmişliğim var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    Ocakta yapılmıştı sanirim bulundugum ilce olunca ust markalar yoktu alamadim simdi merkezdeyim ama sucuklar 170tl 😕

• 
Sayfa: önceki 28962897289828992900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.