Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArıKovanınaDalanAyı kullanıcısına yanıt
    malın piyasadan da haberi yok. daha düşük tutara kendi adına faturalı almak varken insanlar kendinden alacağını mı düşünüyor acaba? 6500-6600 dese tamam alırlar da bu fiyata avcunu yalar
  • radko kullanıcısına yanıt
    Delist ürünleri çalışanlar almasın. Uygun fiyatlı teknoloji ürünlerini çalışanlar almasın istiyorlar hocam. Ama personel da az değil, ayırma saklama çok var. İki tarafın da kendine göre haklılıkları var ama, öyle müşteri tipleri var ki dersin tüm delistleri personel alsın evine gitsin bu avcunu yalasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bir sey demeyip insanlari tercihleri ile rahat birakmak iyi bir adim olabilir
    Bir süre sonra bu durum hatta şuanda bile sorun o yüzden bi şekilde engelemek gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Sırada 6 kişi hiç inandırıcı değil ve aynı kişiye nasıl 2 tane satılıyor
    6. kişiymiş yazıyor orda
  • Alanları tebrik ederim. Fakat telefon çok pahalı.

• İndirim güzelde telefonu ihtiyaç olarak kullanın ihtiyaç olarak alın ben kimsenin 6bin tlye iPhone 11e ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum bizim ülkede maalesef telefon hava atmaya yarıyor benim maaşım 6bin TL ben 1 aylık emeğimi bir telefona bassam kendimi enayi gibi hissederim hayatımdan 30gun vermem telefona piyasa dahilinde 2bin TL'ye aldığım bir telefon iPhone 11in her özelliğini barındırıyor ise ne gerek var iPhone 11e he geliri aylık 15-20bin TL olan insanlara bişi diyemem ama verilmez genede aynı kalitede daha ucuz telefon varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertss09 -- 26 Kasım 2019; 17:32:56 >
  • Felaket su kapisma olayi zaten sinirli gelecegi belli
  • qzwxec kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar size sunu soyliyim boyle ticaret olmaz.Sen ihtiyacin olmayan bir urunu alip onu millete satmaya calisiorsun.Bu dupeduz karaborsacilik.Bunu bu telefon icin demiorum.Esnaflari karistirmamaliyiz cunku adamlar bu hizmeti bize ulastirmak icin emek sarfediorlar.Adamin kulakliga ihtiyaci yok alip satmaya kalkior.Bu yanlis.Insanimizin bunu anlamasi gerek.Hayir onu gectim alanlardan bazilarinin belki nakit 6 bini bile yoktur.Vay efendim sonra niye kredi kartlari borclari odenemior diye haberlerde goruoruz.Ben ticari kafayla dusunsem bu telefonu migrostan alan adamdan 7 bine almam.Neden mi?Adam zaten bu telefonu satabilmek icin bana ve diger insanlara muhtac.Eger herkes bunu dusunse bak bakalim o zararina satmior mu?Eger o ticaretse bu dedigimde ticarettir o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 26 Kasım 2019; 17:41:49 >
  • Telefonu forumdan alabilen oldu mı?

• Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Tamam da böyle birsey türkiyede imkansız. Sadece kara cumada hepsiburada dünyanın satışını yaptı. Alanlar da 1er 2ser tane almadı. 10ar 10ar aldılar. Stok kalmadı çoğu üründe binlerce ürün satıldı. Öyle 100 200 TL lik üründe değil. 3bin 6bin 9bin TL lik ürünlerde stoklar eridi. Hepsiburada bu 1 haftalık kısımda belki de milyonlarca ürün sattı. Bilemeyiz.
    Yani türkiyede bu duzulmez. Millet ekmeğe aç değil. Teknolojiye aç. Aç köpek gibi saldırıyorlar. Bende şaşkınlıkla izliyorum.

• adam malum siteye migros faturası ile fotoğrafını çekip 7000 tlye koymuş yüzsüzlükte master yapmış

• 6000 bine alıp üzerine bi kaç tl kar koyup satan çok olur sıfır açılmamış iphone 11 satılır diye görürüz her yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Toptan 5000₺ den veren varsa 20 tane alayım 100bin ₺ nakit hemen hesaba geçerim

Alıntıları Göster
    hocam o fiyat olsa inan ben 9 evi satar alırım :)) ben 6600-6800 arasına alırken bu fiyat çok iyi yazmıştım zaten.5999 tl yani.
  • Migros'ta ki Zombi saldırısı demek bu yüzdendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

yani bu kuyruktakiler arasında 2000-3000tl arasında maaş alan yada işsiz yok geçim derdi yaşayan yok. hepsinin tuzu kuru bmw mersedesli tipler mi?
    Onlar da var, ama onlar satmak için almak peşinde.
  • var mıdır forumdan alan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olum o kosanlar arasinda varmi aramizda :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu yine iphone alınmamış ve babasına nefret besleyen ergenler ile dolmuş
    Kullanmadığınız ürün için yorum yapmayın en fazla iphone 6 ile olacak işler değil bunlar

Birde iphone 11 şöyle kötü çentik tarlası böyle kötü diyenler var.

Madem iphone bu kadar kötü kardeşim yorum yapmayın o mükemmel Android telefonunuz ile takılın

Herşeyi geçtim telefonun performansının çok iyi olduğunu kabul edip ama pahalı diyebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.